Results 1 to 8 of 8

Thread: Zeleni i crveni koferi !

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    4

    Zeleni i crveni koferi !

    Citam malo po forumu ,i vidim dosta vas pise kako imate 100 zelenih kofera 200 crvenih kofera itd.
    Pa kako ih skupite toliko ? Ja izmjenom dobijem jedan zeleni i bez zute karte ako prodjem tekmu ,jedan crveni kofer i to je to .
    Niste mi jasni ljudi,objasnite

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by Jasmin Horic View Post
    Citam malo po forumu ,i vidim dosta vas pise kako imate 100 zelenih kofera 200 crvenih kofera itd.
    Pa kako ih skupite toliko ? Ja izmjenom dobijem jedan zeleni i bez zute karte ako prodjem tekmu ,jedan crveni kofer i to je to .
    Niste mi jasni ljudi,objasnite
    Ako imas dve postave(20-ak igraca) koje mozes da rotiras pa ti jedna postava igra ligu a druga kup i ligu sampiona,onda naravno da ti ne treba ju zeleni,a za crvene ja recimo ne lecim povrede do 3 dana,a drugo kako izgradjujes stadion tako dobijas veci br zelenih i crvenih( po 7 na svaka 4 dana to je kad se sve izgradi) .

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    4
    Evo ja npr sam 5.nivo.Da li je normalno za mene da sam slab s koferima ?

  4. #4
    Newbie DED@'s Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    37
    DA normalno je.Trebas ti jos hleba da jedes do 31 lvl npr. na kom sam ja i imam 295 crvenih,2 plava i 697 zelenih i to crvene trosim bas mnogo ali cu morati malo da ih se okanem.

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Pittsburgh
    Posts
    858
    Dobijes jedan kofer dnevno od prijatelja ako ih imas.

  6. #6
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Evo mojih kofera. Jednostavno je. Racionalno korišćenje dovodi do ovoga. Da napomenem da nijedan kofer nisam kupio.

  7. #7
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Kofere svake sezone trosim po 300-400 na trening igraca, uvek ostanem na 0 ali kupujem cesto tokenima...jos kada budu uvedene ove NORDEUS kartice tu cu tek osvajati kofere..

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    43
    Samo bacajte pare, ja ih imam gomilu ali nikad ih nisam kupio niti cu, samo racionalno koriscenje!
    Ovim nesposobnjakovicima trpati pare u dzep.....................