Results 1 to 5 of 5

Thread: Svaku sezonu problem sa krilima

  1. #1
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62

    Angry Svaku sezonu problem sa krilima

    Ovo mi je do sada najuspesnija sezona , 24 sam level . Prvi u ligi sam zagarantovano i 99 % osvajam Ligu sampiona ( u finalu sam sa slabim protivnikom) , i ne kupujem tokene... Ali svake sezone imam problem sa MR i ML , forma im je uglavnom 5-6 i slaba statistika veoma , a kvalitet im je uvek najveci (5 zvezdica do skauta , tj u mom slucaju 139 140 skaut ) . Sta mislite , do cega je to? Igram 4 - 4 - 2 uglavnom..

  2. #2
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Možda je do formacije, jer i kod mene su krila bila slaba dok sam ranije igrao u formaciji 3-5-2 ravno. Sada već par sezona igram 4-5-1 V stil (uglavnom) sa AML i AMR i oni su mi posle napadača najbolji igrači što se tiče golova i asistencija

  3. #3
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ja ne pamtim kada sam zadnji put imao neko iole dobro krilo. Evo npr ova sezona:



    Ovaj AML nema apsolutno nikakav uticaj na igru iako je i više nego ofanzivan.

  4. #4
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Kako ti je postavljena taktika, jel igraš preko krila?

  5. #5
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Ne igram.Kombinovano je.Pa ne znam da li da probam sa drugom formacijom , jer sa ovom sam osvojio ligu i ligu sampiona ( skoro) ove sezone...

    Takodje svake sezone odbrana i napad vrhunski , forma 8 prosek , a krila katastrofa verovatno je do formacije...
    Last edited by UnlockeR; 12-13-2013 at 07:42 AM. Reason: dodatak teksta