Results 1 to 10 of 10
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Златко Исаески

Thread: Sta to raditeeeee!??????

  1. #1
    Newbie Златко Исаески's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4

    Sta to raditeeeee!??????

    Sta mi se jutros desilo!!! Jeli i to moguce?!
    U 02:16 sam igrao utakmicu u ligi protiv kluba i na poluvremenu sam vodio sa 1:0. Samo sto je pocelo drugo poluvreme doslo je do prekida servera i onda se nisam mogao logirati jedno 2-3 minuta i kad sam se logirao utakmica je bila zavrsena sa rezultatom 0:3 (0:1 na poluvremenu) za drugi tim. Da je bilo 0:0 dok sam bio logiran ne bih primetio, ali ovako nesto da mi neko pricao ne bih verovao. Nije fer, stvarno nije fer. Znam da rade sve kako njima odgovara i da malo bude sve to neizvesno, u visim levelima racunaju da se neko ne odlepi mnogo, ali ovo nemogu da shvatim zasto?
    Dzaro Mafija likes this.

  2. #2
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Nažalost...svašta je ovde moguće

  3. #3
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Da se pohvalim da se i meni slicno desavalo...takodjer nakon sto sam vodio na poluv. 1-0 utakmica je zavrsena 0-2 u protivnikovu korist..A jednom sam i dobio-vodio sam 3-0 i puce net oko 60.min,kasnije utakmica je zavrsena 5-1,samo su bili drugi strijelci ona prva 3 gola...
    Da,da svasa je ovde moguce sto se vidi na zadnjem postu(Kako vam ide?)...pa neka se jave svi oni koji misle kako je sve to normalno kao u stvarnom nogometu...

  4. #4
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Златко Исаески View Post
    Sta mi se jutros desilo!!! Jeli i to moguce?!
    U 02:16 sam igrao utakmicu u ligi protiv kluba i na poluvremenu sam vodio sa 1:0. Samo sto je pocelo drugo poluvreme doslo je do prekida servera i onda se nisam mogao logirati jedno 2-3 minuta i kad sam se logirao utakmica je bila zavrsena sa rezultatom 0:3 (0:1 na poluvremenu) za drugi tim. Da je bilo 0:0 dok sam bio logiran ne bih primetio, ali ovako nesto da mi neko pricao ne bih verovao. Nije fer, stvarno nije fer. Znam da rade sve kako njima odgovara i da malo bude sve to neizvesno, u visim levelima racunaju da se neko ne odlepi mnogo, ali ovo nemogu da shvatim zasto?
    Svašta je moguće ali nisu oni to namerno uradili. Kada si pratio meč verovatno je došlo do prekida servera i onda su utakmice bile odigrane od početka i rezultati su bili simulirani, eto nažalost to se desi jednostavno...

  5. #5
    Newbie Златко Исаески's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4
    Ja sam 30-ti level, imam devet klubova (1x30; 4x29; 2x28; 2x9 level), igram igricu 3.5 godine, mnooooogo utakmica sam odigrao i prvi put ovakvo nesto se meni desava mada desavalo se mnogo toga sto me je iznenadilo, ali vase postove su me malo smirile. Nemogu da trpim nepravdeeeeee!!!

  6. #6
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Dešava se ovo istina retko ali desi se. Piši podršci za najbolje objašnjenje:

    Nordeus Support

  7. #7
    Newbie Златко Исаески's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4
    Pisao sam jos juce pa sad cekam odgovor na mail. Videcemo, ali nece da mi odgovore sada, a nece se to resiti, nema kako da rese to, nemogu mi vratiti 3 boda meni. a njemu da mu oduzmu bodove.

  8. #8
    Newbie Златко Исаески's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4
    Nista nema...

  9. #9
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    U ovoj konkretnoj situaciji doslo je do prekida konekcije usled radova na serveru. Svi mecevi koji su u tom momentu u toku se simuliraju.
    Nije mi jasno kako ti se ovo nikada nije desilo s obzirom da je ovako nesto bilo znacajno ucestalije u staroj verziji igre. Tada se cak desavalo da se igra simulira za citav jedan dan, pa sve aktivnosti koje se tog dana obave (transferi, rezultati i sve ostalo) se ponistavaju...

    Oni koji odlucuju nesto u ovoj igri su upoznati sa ovim problemom tako da od podrske ne mozes dobiti nikakvo konkretnije objasnjenje.
    Pozdrav.
    Last edited by Milan Dj.; 12-26-2013 at 10:36 PM.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Златко Исаески View Post
    Sta mi se jutros desilo!!! Jeli i to moguce?!
    U 02:16 sam igrao utakmicu u ligi protiv kluba i na poluvremenu sam vodio sa 1:0. Samo sto je pocelo drugo poluvreme doslo je do prekida servera i onda se nisam mogao logirati jedno 2-3 minuta i kad sam se logirao utakmica je bila zavrsena sa rezultatom 0:3 (0:1 na poluvremenu) za drugi tim. Da je bilo 0:0 dok sam bio logiran ne bih primetio, ali ovako nesto da mi neko pricao ne bih verovao. Nije fer, stvarno nije fer. Znam da rade sve kako njima odgovara i da malo bude sve to neizvesno, u visim levelima racunaju da se neko ne odlepi mnogo, ali ovo nemogu da shvatim zasto?
    smiješne su neke stvari ,sami prodaju mi najboljeg igrača kolo prije kraja jer sam u minusu,pa raše ukini klub a nedaju mi nikakve šanse da osvojim naslov,možeš samo ako kupuješ tokene,uvijek sam kanta za napucavanje a sad kolo prije kraja sam prvi i idem 2 na međusobni derbi koji ima bolesne igrače očigledno kupuje tokene pa ima takve igrače i danas će me dobiti i uzeti mi naslov u zadnjem kolu...
    Last edited by Shadow; 01-11-2014 at 01:00 PM.