Results 1 to 8 of 8

Thread: ovo nije normalno,vratite mi igrača

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4

    ovo nije normalno,vratite mi igrača

    kolo prije kraja imam više 3 boda od drugoplasirane ekipe i danas igramo u gostima protiv njega.za iznenađenje jer imam dugovanja igrica mi odlučila prodat najboljeg igrača za ništa ,i sutra će mi opet to napraviti praktički uništit će mi ekipu.da li nekome smeta šta ću možda osvojiti naslov nakon 26 sezona zbog toga šta ne kupujem tokene???uostalom sam u dugovanju jer več par sezona igrače od 2 zjezdie ili 3 zadnje vrijeme i 4 zvjezdice ne mogu prodati.. da ne kažem da imam samo 15 igrača i stalno sam u minusu...očigledno ovo nije besplatna igrica kao šta se reklamirate nego bi trebao kupovati tokene stalno pa da se mogu natjecati,,....smiješno stvarno smiješno...

  2. #2
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    U pravilima igre je jasno naznaceno sta se desava u slucaju minusa na racunu. Takodje, svakodnevno si bio obavestavan preko poruka koliko vremena imas za izlazak iz minusa i sta ce se desiti ukoliko ne uspes da regulises finansije. Tako da nema nikavog osnova da budes ljut ili da trazis igrace.

    Jednostavno moras da vodis racuna o finansijama kluba.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    5
    Kako da vodimo računa o finansijama kluba kad na 25 nivou za osvojenu titulu novac koji se dobije od nagrade nije dovoljan da se kupi jedan igrač? Pogubili su se sa finansijama otkada su počeli bez ikakve ideje i cilja dizati levele i to svaka tri meseca po 2 levela?

    Last edited by Dejan Marković; 01-16-2014 at 04:43 AM.

  4. #4
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Nije mi jasno kako na 25. levelu imas na TL igrace koji vrede ovoliko, 112 i 113m?
    Kad kazes da se dizu leveli na svaka 3 meseca po 2 levela na sta konkretno mislis?

    Sto se finansija tice, najbolje bi bilo da su nagrade od takmicenja 1B pa da svako na pocetku sezone kupi sta mu je volja? Svake sezone po 10 novih igraca?
    Sustina vodjenja ekipe je pomuciti se sa finanasijama, znam da kakav god da je server uvek mozes da imas dosta novca ako imas pravu strategiju. Ako ti je cilj da kupujes bez osnova onda je to drugo.
    Nikakav argument nemate kad se zalite na nedostatak novca, to je sustina ovde.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    5
    A zašto Milane Đaloviću ne napišeš koliko ti tokena dobiješ na poklon od Nordeusa svaku sezonu?

    Zar to nije onaj isti Milan Đalović koji je bio glavni pljuvač Top Elevena, koji je u svemu video zaveru, kojeg su sabotirali, namerno povređivali igrače, namerno sprečavali da osvoji titule.

    Gde ti je doslednost?

    Otkud ti odjednom da braniš Nordeus i glumiš njihovog PR-a?

    Zar nisi TI bio prvi koji je digao frku na forumu oko toga da su ti ukrali pare (kad si prekoračio limit), a prodao igrača?

    Molim te da se ne javljaš i ne odgovaraš na moja pitanja, može bilo ko drugi ali ti svakako NE!

  6. #6
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Em pokazujes lazne slike, em koristis lazno ime... Bravo, sakrio si se.

    Gde vidis da nekoga branim, smanji nivo kreacije.
    Samo odgovaram na pitanja koja neko postavi i to svojom voljom.

    Ja jos uvek ukazujem na sve propuste u igri, ali argumentovano, kao sto sam uvek i radio. Ako je nesto lose zasluzuje krituku.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    5
    Lepo sročeno u stilu Šojića. Pričam, a ništa ne kažem. Nisi odgovorio na prvu rečenicu tj prvo pitanje.

  8. #8
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Ko si ti da ti nesto odgovaram? Ako zelis pitaj nesto o igri, tu mogu da ti pomognem.
    Ovo je forum o Top Elevenu ne o Milanu Djalovicu.