Results 1 to 7 of 7
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Milan Dj.

Thread: Bonusi za pobjede

  1. #1
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091

    Bonusi za pobjede



    U odjeljku karte i bonusi, postoje bonusi za pobjede.

    Evo u ovih 9 sezona koliko igram, nijednom nisam to koristio cijele sezone, koristio sam za pojedine utakmice koje su mi bile vazne i rezultat je - KATASTROFA

    Dakle niti jednom nisam pobijedio, dapace bilo je tu i debakla

    Koliko zapravo ti bonusi za pobjede doprinose moralu igracu?
    Trebam savjet kada je najbolje koristiti bonuse, jer eto kad god sam ih koristio, nije dobro zavrsilo.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Meni je to svuda na maksimumu sezonama unazad. Bez bonusa lošije igraju, a sa bonusima eto recimo bolje. Ali ni to nije garancija uspeha
    U prvom kolu LŠ sam igrao bez bonusa(zaboravio da stavim). Vodio sam dva puta ali na kraju izgubio

  3. #3
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pa kako onda meni tako lose..

    Vidi, u ovih 8 sezona do ove, imam 6 naslova prvaka, jednu LP i 3 mjesto u njoj, jedino kup nisam otisao dalje od osmine finala, ali bas u tom kupu sam najvise i koristio bonuse i nista, sve sam izgubio tako da mi se cini da bas i nema nekog utjecaja..

    Sad me uopce strah i da ih koristim , jer uvijek izgubim iako postavim najbolju mogucu taktiku, moral i kondicija su im na vrhu, i opet nista

  4. #4
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Sustina kod bonusa nije da se sigurno pobedi. Zavisi i da li ih rival koristi.
    U mecu u kojem vi koristite bonuse a rival ne imacete veci posed lopte nego da je situacija obrnuta.
    Kada obe ekipe koriste bonuse na posed lopte uticu drugi parametri.
    Ali, to sto veci posed lopte cesto ne znaci i dominaciju na mecu je posebna tema.

    Ja, konkretno, uvek koristim bonuse bez obzira na znacaj meca i jacinu rivala.
    Aleksandar Ilok and munchen like this.

  5. #5
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Uvijek imam neki bonus koji varira od utakmice do utakmice

  6. #6
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Bonus



    Totalno nerealan rezultat

  7. #7
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Bonus

    Prva utakmica je zavrsila 1-1



    Jos jednom kad ja stavim bonus igracima, izgubim, gubio sam 3-0, kod 1-0 je promasen penal, i tako ja ispao iz kupa.