Results 1 to 7 of 7
Like Tree2Likes
  • 1 Post By samarSTAJL
  • 1 Post By Zinaid Klicic

Thread: u cemu je fazon

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16

    u cemu je fazon

    non stop gubim,sta da radim vise,ne pomazu taktike,ama nista mi ne ide sad kompletno.pao sam ligu jaci sam od svih za 2 do 4 zvezdice,ja od njih gubim(nebitno gde)sa 4,5,6:0 i vise...

    ovaj top eleven je postao kanta po meni,prejak sam statisticki i prosle sezone koju sam ispao(ne znam kako)i ovu jos duplo jaci mene delje ko kako stigne ni ne gleda tekmu ni nista(1 lik me je cak pobedio 3:0 juce valda,igrao je sa formaciom 1-1-5-3,znaci ima samo jednog dc-a,de to ima bre)...znaci na kraju tekme imam 3 suta i 0 u okvir gola(moral igraca je dobar).molim da mi neko kaze sta da radim...

    vec sam izradjen za grb od milana(koji devojka ne mos da mi prebaci a skupljala je tokene 7 8 meseci valda sta ja znam,zalili smo se nord i nista nam ne odgovara)i konto sam da prestanem da igram a ovo ce me jos vise udaljiti od top11 ako se nastavi jos koji dan jer nema smisla,nije da sam iskompleksiran nego nije u redu.hvala.

    kontam sramota

    e i samo mi nemojte reci da neam srece,jer ne mos biti da neam srece vec god ipo mozda i 2
    Last edited by samarSTAJL; 03-13-2014 at 04:29 PM.
    Crni likes this.

  2. #2
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Ja bih voleo da vidi slike sa tih meceva
    Nagledao sam se svega, nije da ti ne verujem, ali eto da se pogleda stanje stvari

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    prijatelju,ja sam ovde piso da bi mi neko ko zna bolje reko sta da radim kako bi imao makar nesto bolje rezultate...a ne da se pravdam dal lazem il ne,mislim da nema potrebe da lazem takve stvari,ispada malo nerealno,ipak je to samo igra sa fejsa...
    ja samo kritikujem negativno top11 i trazim da mi se kaze dal to tako mora,dal je negde namesteno da ja ispadnem 2 lige zaredom sa prejakim timom il je to do samog tima.ako si ti vec vidjao ovakve ili slicne probleme,onda mi kazes ima li mi spasa.hvala

    zapravo vise me interesuje sta da raidm u vezi onog grba sto sam piso gore.uostalom kake su to forice da bi mogo da prebacis zvanicni grb da moras svakako da platis tih 200 tokena,mislim da sam tako procito u pravilima...cuj to leba ti.cek jel tako??samo reci brate jel tako??

  4. #4
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Nazalost druze,to je tako.Sto se tice zvanicnih dresova i grbova,oba profila moraju imati kupljen broj T-na u cijeni istih,da bi se mogli poslati odnosno primiti...Imao sam isti slucaj s Realovom "opremom"-na tom profilu gdje si skupljao nemas opciju POSALJI...

    A sto se tice rezultata,to ti ne moze niko objasniti...kakav "cirkus" zna da bude...Kako je sezona pocela mogao bi okaciti 10-ak slika tih nestvarnih rezultata,ali kome da se zalim-naviko sam na to...

    Ajd za pocetak bilo bi dobro znati koji si nivo,a i koju sliku da stavis pa da komentarisemo...pozzz
    Crni likes this.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    22 level sam.mrzi me da postavljam slike,nije tolko to vazno vise....ako se bas insistira postavicu linkove,zapravo ni ne znam kako se postavlja sem preko image shack,ako to uopste moze
    nego jel ako ja platim 199 tokena preko qvaucera onda ce se na tom drugom profilu istog trenutka pojaviti opcija "posalji",sta ako se to ne pojavi i jel se sigurno pojavi...
    i moze odgovor na sledece pitanje -> grb je kupljen od 199 tokena al nije placen,i sad ako ja platim,taj drugi prof dobija 199 tokena,i jel mogu da kupim od tih tokena recimo dresove zvanicne i da se onda prebace??

  6. #6
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Ne znam dali si kupoavao ikad T-ne?
    Ako na tom drugom profilu kupis 199 T-na imat ces opciju "posalji" ali samo prema onim prijateljima koji su isto toliko kupili T-na...Dakle i na svom prof. moras imati kupljen isti broj T-na(199).
    T-ni ti naravno ostaju i moci ces kupiti i dresove i onda slati,jer oba dresa kostaju zajedno 198 T.
    I napomena,nije vazno preko cega i kako si kupovao i dali je to bilo odjednom il u vise navrata,vec samo da imas sveukupni br. kupljenih T-na u visini grba ili dresa na oba profila.
    Nazalost(kazem ponovo) takvo je pravilo za te officialne dresove i grbove.
    Nadam se da si me sad shvatio,a ako nisi obrati se kod moderatora...ili support.nordeusa

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    svatio sam hehe,hvala brate.kad dobijem na kladionici vece pare uplaticu jednom....qvaucer jel??vidim da je to najeftinijea sta odem u trafiku ovu na autobuskoj i kazem tamo jel imas qvaucer a??i ona kaze imam i ja kazem ajde za 400 din recimo i de onda stoje meni te pare??
    ja sad smorio totalno al de mi jos samo to objasni matori