Page 22 of 96 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast
Results 211 to 220 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #211
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    11
    Pa noću se fino da kupiti igraca, evo ja sam jučer prodao golmana od 20 godina ocjena 18 za 480k, a noćas kupio igrača 22 godine,a a ocjena 21 za 100k manje. Puno lakše se noću izboriti za igrača, a ja ionako po noći obično gledam košarku, pa usput kupim što god

  2. #212
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Evo priznajem sram me, ali ja jos nisam skontao kako se vidi koliko mu skill poena treba do skauta? Ja uvijek uzimam igrace kojima treba jedna ocjena do skauta, pa brzo to ide, no kako vidis koliko mu tocno skillova treba?
    Odeš na igrača i na tab skills pa izračunaš, a ima i on-line kalkulator napravljen baš za to Top Eleven - Online Spreadsheets - EditGrid

    S tim da ako ulaziš preko moba na TL i igrača onda vidiš samo ukupni Q, a ne i koliko skillova ima odnosno koliko mu nedostaje do sljedeće zvijezdice

  3. #213
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Evo ko hoće može da se učlani u grupu

    http://forum.topeleven.com/groups/to...ew-serbia.html

    Ako link ne vodi do grupe (a trebalo bi), onda u grupama potražite naziv TOP11 CREW SERBIA
    Gushter, Volf and NTNK like this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  4. #214
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Gushter View Post
    Odeš na igrača i na tab skills pa izračunaš, a ima i on-line kalkulator napravljen baš za to Top Eleven - Online Spreadsheets - EditGrid

    S tim da ako ulaziš preko moba na TL i igrača onda vidiš samo ukupni Q, a ne i koliko skillova ima odnosno koliko mu nedostaje do sljedeće zvijezdice
    Aha znaci izracunam, sad si mi sve rekao

    Uopce ne znam sta gledam u ovom kalkulatoru, no dobro, valjda cu nadoc.
    Sezona 27, Level 27


  5. #215
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Vazna pobjeda u ligi, osvetnica misija No3 uspjesno je privedena kraju..





    Sutra igramo protiv jednog od najjaceg kluba u ligi, tek neznatno sam jaci od njega. Dakle nema vremena za opustanje, svako kolo nas ceka neka napeta i uzbudljiva utakmica.



    Hendikep je taj sto zbog zutih crvena nece igrati nase najvece pojacanje, obrambeni igrac Pascalau
    Last edited by Aleksandar Ilok; 04-10-2014 at 03:10 PM.
    Macva FC, Volf and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #216
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Liga šampiona 2.kolo
    Auuuu teskog li gostovanja ljudi moji...pokupili smo sav plen iz Madrida...
    Pobeda velika kao kuca

    Aleksandar Ilok, Volf and Crni like this.

  7. #217
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    evo i druge pobjede u ligi prvaka pobjedili smo kao gost fc Barcelonu 1:3 pocelo je lose vec u 36 zabija Barcelona za 1:0 i tako je ostalo do prvog poluvremena no u nastavku sasvim druga prica prvo je pedalino posluzio toma i zabio za 1:1 u 56 min i kad se vec mislilo da ce zavrsit remijem desio se preokret u samo 2 min i to iz kornera nabacio je sturridge a glavom pospremio toma u 87 min za 1:2 a onda u 89 novi sok za domace sturrigde ide sam s golmanom jedan na jedan i salje loptu u nebranjeni kut mreze za veliku pobjedu od 1:3 i tu je prici bio kraj i Barcelona je morala cestitati liverpoolu na dobroj partiji i zasluzenu 1:3 pobjedu i sad u lp 2 pobjede 6 bodova prvenstvo igramo kasnije u 22



    ljestvica u lp 2 pobjede 6 bodova



    evo statistike posjed je bio na nasoj strani 47:53 ucinak udaraca 14:30

    Last edited by flydragon; 04-10-2014 at 04:12 PM.

  8. #218
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Aha znaci izracunam, sad si mi sve rekao

    Uopce ne znam sta gledam u ovom kalkulatoru, no dobro, valjda cu nadoc.
    Npr. Ja sam level 6 znači meni igrač postaje skaut kada mu Q dođe do 50. znači Defense, Attack i Physical & Mental zajedno iznose 150



    U taj kalkulator u polje Type your manager level upišeš svoj level i u polja Defense, Attack i Physical & Mental upišeš kvalitete svog igrača. I onda ti on izračuna. I u polju Skill Points to Next Star ti piše broj skillova koliko mu treba do sljedeće zvijezdice.

    Evo primjer za moj level i mog igrača:

    Last edited by Gushter; 04-10-2014 at 05:26 PM.
    Volf and Aleksandar Ilok like this.

  9. #219
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    A koliko recimo treba bit to da sa recimo 3 zvjezdice igrač ode na 4? I jel to moguće uopće? Imam jednog od 19 god. njega mogu trenirat još 5 god xD


    EDIT: Prebacio sam jednoga sa 3 na 4, tj. kapetana .
    Last edited by BarneyStinson; 04-10-2014 at 05:17 PM.
    Volf likes this.
    Liverpool F.C - prva sezona

  10. #220
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Gushter View Post
    Npr. Ja sam level 6 znači meni igrač postaje skaut kada mu Q dođe do 50. znači Defense, Attack i Physical & Mental zajedno iznose 150

    U taj kalkulator u polje Type your manager level upišeš svoj level i u polja Defense, Attack i Physical & Mental upišeš kvalitete svog igrača. I onda ti on izračuna. I u polju Skill Points to Next Star ti piše broj skillova koliko mu treba do sljedeće zvijezdice.

    Evo primjer za moj level i mog igrača:
    E to prijatelju hvala ti, skonto sam to za kalkulator ali nisam bio siguran da li dobro radim, sad vidim da jesam, u svakom slucaju hvala, ovo je veoma koristan podatak.
    Gushter likes this.
    Sezona 27, Level 27


Page 22 of 96 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast