Page 27 of 96 FirstFirst ... 1725262728293777 ... LastLast
Results 261 to 270 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #261
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Pa sve zavisi od levela,kod mene se igraci malo teze prodaju,tako da moram uzimati najbolje slobodne...
    Macva FC and Crni like this.

  2. #262
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Ja sam tek 6 level, tako da sam još "beba" naspram tebe pa ide lakše
    Macva FC and Crni like this.

  3. #263
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Ok, znači onaj lik što sam postavio sliku i pito kako da ga pobjedim jer je bolji po kvaliteti me izazvao na prijateljsku i gle:

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg


    Nadam se sličnom scenariju večeras u 21:12


    EDIT: Vidio sam sad da je jučer izgubio utakmicu kod kuće od lika kojeg sam ja u gostima prije 2 dana dobio 1:4. :O. I koji je u minusu haha.
    Last edited by BarneyStinson; 04-12-2014 at 08:21 AM.
    NTNK, Macva FC, Crni and 1 others like this.
    Liverpool F.C - prva sezona

  4. #264
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nova pobjeda u ligi prvaka. Krenuli smo silovito i vec u 13 minuti imali 2-0, mirisalo je na potop protivnika. No protivnicki igraci uspjeli su da se saberu pa u 34. minuti smanjuju na 2-1. No briljantan trener Dunava nije posustao niti se uplasio, formaciju 3-4-1-2 mijenja tako da umjesto AMC ubacuje treceg napadaca a a ML i MR prebacuje na pozicije AML i AMR sto mu se i isplatilo te njegov AML u 61.minuti zabija za konacnih 3-1. Ovom pobjedom ne samo da smo se plasirali u drugu rundu natjecanja nego smo vjerovatno obezbijedili i prvo mjesto u grupi.







    U ligi danas imamo tezak gostujuci mec, igramo protiv ekipe Gradiliste koja je trenutno na 5. mjestu i koja se dosta ojacala u zadnje vrijeme.



    Nadam se da mi danas necemo biti zrtve osvetnicke misije posto smo sa ovim menadjerom prosle sezone vodili veliku bitku za jednog igraca, no bili smo uspjesniji pa je nas DC Brdjanovic a danas neizostavni dio prvih 11, zavrsio kod nas za 27 tokena.



    Izvucen je i protivnik u kupu pa cemo tako sutra morati putovati u Barcelonu, na noge Rhasti.
    Na papiru imamo bolji tim i u boljoj smo formi, te se nadamo pobjedi vec u prvome susretu.



    NTNK, Macva FC, Gushter and 4 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #265
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    A evo i nove pobjede u ligi, iako statistika tako ne sugerira, bilo je veoma tesko i visili smo par puta opasno..no bitno da je pobjeda tu







    Hvala i mojim vjernim navijacima, neki su dosli po prvi put danas





    Sutra se igra jedan Slavonski derbi, ovo je vec drugi posto je i ekipa Otoka tek nekih 50 km udaljena od nas, no sutra se igra sa ekipom Porto iz Slavonskog broda, takodjer jos jedna jaka ekipa, jednostavno nikako nema predaha u ovoj ligi.

    Sezona 27, Level 27


  6. #266
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    uh jos jedno tesko gostovanje u danskoj u ligi prvaka domacini je vec poveo u 37 min za 1:0 to je bilo sve u prvih 45 min u nastavku novi sok za nas u 46 min fc gog ima vec 2:0 uh vec smo mislili da ce nas pobjedit no kasnije u samo 2 min smo preokrenuli rezultat prvo u 50 min colchero sam s golmanom ide i zabija fantastican gol za 2:1 no tu nije kraj 52 min se igra colchero opet ide sam s golmanom i pogađa blizi kut mreze za izjenacenje na 2:2 i onda odnosimo sva 3 boda igra se 67 min sturridge se sjurio sam s golmanom i dodaje tomu kojemu nije bilo tesko pospremit loptu u gol za veliki preokret od 2:3 i pobjedu za nova 3 boda u lp sad imamo 3 utakmice 3 pobjede prvenstvo igramo kasnije u 20:27 protiv slabog arenas fc



    statistika je opet bila na nasoj strani posjed je bio 38:62 ucinak udaraca 22:50



    ljestvica u lp 3 utakmice 3 pobjede mi smo jedan od kandidata za osvajanje 1 mjesta u skupini


  7. #267
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Još neka 3 sata do moje utakmice. Protivnik ima kvalitetniju momčad, ali sam ga jutros dobio 0:2 u prijateljskoj pa se mogu nadati pobjedi. Imam 21 token sada jer sam ih kupio i sada idem u kupovinu, probat ću kupit DC-a od 4 zvjezdice i ST-a od 5. Prvi ima 23, a drugi 25 god.

    Nadam se da gazimo protivnika i sjedamo na 1. mjesto u ligi.
    NTNK, Crni and Volf like this.
    Liverpool F.C - prva sezona

  8. #268
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    a evo i pobjede u ligi nad slabasnim arenas fc u gostima smo pobjedili 0:5 i preuzeli 1 mjesto posto je satun izgubio



    statistika kaze da posjed lopte 20:80 ucinak udaraca 0:42 to je normalno kod slabih protivnika



    ljestvica nakon 5 kola prvi smo na tabeli


  9. #269
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    31
    Prvo smo preokrenuli rezultat , pa uvjerljivo slavili nad protivnikom u okviru Lige prvaka , te utvrdili prvo mjesto u grupi...




    Zatim smo išli u goste gdje smo vrlo uvjerljivo slavili sa 0:6 te utvrdili također prvo mjesto u Ligi ...




    Sljedeći utakmica je kod koće u sklopu Lige gdje ugostujemo yzoo FC



    Te poslje nje imamo gostujuću utakmicu eliminacijskoga kupa gdje idemo u goste u Češku Republiku



    Evo par zanimljivosti vezanih za Hajduk 1911 ...

    Danas nam je se ozlijedio rezervni napadač Bobu , medicinski tim Hajduka će te brzo riješiti , nadamo se



    Stadion i pomoćni objekti oko stadiona se poprilično brzo grade i Hajduk time unaprjeđuje svoj klub prema svjetskoj klasi



    Te i dalje imamo 100 % učinak u sezoni od 12 pobijeda za redom i omjer golova 47 : 5


  10. #270
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Prilično dosadna utakmica, jedan od napadača mi se ozlijedo, loše...

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Ali važno je:

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Ovaj lik na 5. mjestu bi me pobjedom prestigo, nadam se da neće. Sutra igram kup u 18:24, a utakmicu protiv tog lika oko 9. Nadam se da ću izdržat ovih 5 dana bez ovog napadača koji mi se ozlijedio.
    Liverpool F.C - prva sezona

Page 27 of 96 FirstFirst ... 1725262728293777 ... LastLast