Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

1. #671
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Nov 2012
    213

dominacija ali slaba realizacija nazalost,ali dobro pobjeda je tu a to je najvaznije idemo dalje.Vratili smo prednost na +5
    Gushter, Volf, Macva FC and 1 others like this.

2. #672
    Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    danas u ligi pobjeda u gostima pobjedili smo sc alfabet 0:2 ali trebalo je bit jos i uvjerljivije no 3 boda smo uzeli i jos uvjek smo 2 samo 2 boda zaostajemo sa satunom nadamo se da cemo osvojit do kraja prvenstvo to nam jedino ostaje

statistike utakmice posjed lopte 41:59 ucinak udaraca 0:29

ljestvica nakon 19 kola jos se neke utakmice igraju kasnije

Gushter, Volf, Shadow and 3 others like this.

3. #673
    Rookie Gushter's Avatar
    Mar 2014
    Croatia
    108
    Visoka pobjeda danas nažalost platili smo pobjedu sa 2 ozljede ali šta je tu je. I dalje držimo vodeću poziciju zbog gol razlike.

Prolaz Macve u 1/2 LG i remi u prvenstvu protiv jakog protivnika
    NTNK, flydragon, Volf and 3 others like this.

2,091
    Prvi trofej, kakav takav.. je osvojen, plasirali smo se u polufinale lige prvaka.

Imali smo prednost od jednog gola razlike iz prve utakmice, a utakmica nije dobro pocela, vec u 3. min primamo pogodak a zabrinjavalo je to sto je protivnik dominirao posjedom a bome i igrom, stvarali su stalno neke prilike i dobro smo prosli smo nismo primili jos koji pogodak.

Poceli smo sa 4-5-1V style i ocito protiv ovog protivnika to nije bio najsretniji izbor, u poluvremenu svjesni da moramo traziti pogodak..mijenjamo taktiku u 3-1-4-2 a u 73.minuti idemo na sve ili nista, mijenjamo naseg DMC-a i ubacujemo 3.napadaca i to se napokon isplatilo u 81.minuti kad nas AMR/MR zabija pogodak dalekomentim sutom i rjesava pitanje prolaska u ovoj utakmici. Do kraja nije bilo vecih uzbudjenja i slavlje je moglo poceti..

U prvom mecu smo imali veliku podrsku navijaca, stoga protivnik mijenja vrijeme odigravanja susreta u 00.28 nadajuci se da me nitko nece podrzavati..vjerujem da se jako iznenadio kad je ugledao ovo..

Nas sljedeci protivnik je jedina ekipa uz ovu koju smo eliminirali, da je po ocjenama u cetvrtfinalu bila jaca od nas..ne znam znaci li to sta posto razlika nije toliko velika ni znacajna..no da spomenem...

Imamo cini mi se dobre izglede za finale..a imam neki osjecaj da ako prodjem..da cu igrati sa protivnikom sa kojim sam bio u grupi, kojeg smo kuci dobili 2-0 au gostima dozivjeli jedini ovosezonski poraz od cak 5-1..i to u trenutku dok se ekipa jos nije oporavila od ispadanja u kupu..