Page 72 of 96 FirstFirst ... 2262707172737482 ... LastLast
Results 711 to 720 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #711
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Liga Sampiona 1/2 1.utakmica

    Sjajan rezultat,jednom nogom smo vec u finalu...


  2. #712
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Da li smo stavili vec jednu ruku na pehar..izgleda da jesmo, no opreza nikad dosta..

    Dakle u velikom derbiju, velika pobjeda..pobjeda od 2-1 koja nas je sasvim priblizila novome naslovu. 8 bodova prednosti 5 kola prije kraja..nadam se da ce biti dovoljno za obranu naslova.

    Krenuli smo 4-5-1v style, dakle nismo srljali i igrali skroz ofenzivno nego smo cekali svoju priliku u docekali je u 5.minuti kada na asistenciju Knezevica, Pesic pogadja za 1-0. No samo 5 minuta kasnije izjednacenje.

    Igrali smo dobro pa nista u poluvremenu nisam mijenjao, i vec u 46.minuti ponovno je asistent Knezevic a gol za konacni rezultat postize Ceran, igrac koji je u strasnoj formi i koji u zadnje vrijeme rjesava gotovo svaki uzbudljivi mec.







    Sponzor je odlucio da nagradi jednoga od vjernih navijaca i to u nagradama u iznosu od 30 tokena, i ispalo je tako da je u konacnom zbiru golova pobjedu odnio clan ovoga foruma Vedran Staklenac, koji je pogodio ne samo tko ce pobijediti i konacan rezultat, nego i sve strijelce na utakmici. Cestitamo sretnom dobitniku.

    Procula se vijest da su navijaci Macve zaustavljeni od strane policije radi izazivanja nereda, kradja u shopovima i benzinskim crpkama itd.. bili su pijani a neki i pod utjecajem raznih stimulansa pa ih policija nije pustila na mec

    Nadamo se da ce stici barem vecereas u 20.45 kad igramo prvu utakmicu lige prvaka

    Jos jednom zahvaljujem svim navijacima koji su pohodili ovaj veliki derbi i uvelicali utakmicu svojim prisustvom




    Gushter, Volf and Macva FC like this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #713
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Da li smo stavili vec jednu ruku na pehar..izgleda da jesmo, no opreza nikad dosta..

    Dakle u velikom derbiju, velika pobjeda..pobjeda od 2-1 koja nas je sasvim priblizila novome naslovu. 8 bodova prednosti 5 kola prije kraja..nadam se da ce biti dovoljno za obranu naslova.

    Krenuli smo 4-5-1v style, dakle nismo srljali i igrali skroz ofenzivno nego smo cekali svoju priliku u docekali je u 5.minuti kada na asistenciju Knezevica, Pesic pogadja za 1-0. No samo 5 minuta kasnije izjednacenje.

    Igrali smo dobro pa nista u poluvremenu nisam mijenjao, i vec u 46.minuti ponovno je asistent Knezevic a gol za konacni rezultat postize Ceran, igrac koji je u strasnoj formi i koji u zadnje vrijeme rjesava gotovo svaki uzbudljivi mec.







    Sponzor je odlucio da nagradi jednoga od vjernih navijaca i to u nagradama u iznosu od 30 tokena, i ispalo je tako da je u konacnom zbiru golova pobjedu odnio clan ovoga foruma Vedran Staklenac, koji je pogodio ne samo tko ce pobijediti i konacan rezultat, nego i sve strijelce na utakmici. Cestitamo sretnom dobitniku.

    Procula se vijest da su navijaci Macve zaustavljeni od strane policije radi izazivanja nereda, kradja u shopovima i benzinskim crpkama itd.. bili su pijani a neki i pod utjecajem raznih stimulansa pa ih policija nije pustila na mec

    Nadamo se da ce stici barem vecereas u 20.45 kad igramo prvu utakmicu lige prvaka

    Jos jednom zahvaljujem svim navijacima koji su pohodili ovaj veliki derbi i uvelicali utakmicu svojim prisustvom




    Cestitam Aco, jbg nisam stigao da gledam utakmicu :-( ali bitno je da si dobio :-)
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #714
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pa kad stalno visis na ono surfu hahaha. ajde salim se, dobro je, no uvecer mi treba podrska, imam strasno teskog protivnika, prvi je mec pa da izborim dobar rezultat
    Macva FC and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #715
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    konacno jos jedna golijada nakon dugo vremena odlicna utakmica i odlicni strijelci ovaj put zrtva je bio real lumbreras pobjedili smo ga 0:6 u gostima i opet se drzimo 2 boda sa vodecim satunom s kojim igramo u srijedu za 1 mjesto a sutra igramo doma na anfieldu sa francuzom girondins17 kojeg bi trebali dobit bez problema



    statistike utakmice posjed lopte 20:80 ucinak 0:55



    ljestvica nakon 21 kola 2 smo jos uvjek posto je satun danas pobjedio 2 boda zaostajemo ali u srijedu igramo s njim za vodecu poziciju da barem 1 trofej osvojimo

    Gushter and Volf like this.

  6. #716
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Nakon 21 kola ponovno samo sami na čelu ljestvice. Mi smo ostvarili novu pobjedu dok je Jamo FC poražen od ekipe Drago. Sutra nas očekuje možda i najteže ligaško gostovanje protiv trenutno trećeplasirane ekipe Galatasaray FC. Ekipa je to koja nas je porazila u našem prvom međusobnom susretu i sutra nas očekuje pravi derbi, nadamo se revanšu za taj poraz iz prvog dijela sezone.


    NTNK and Shadow like this.

  7. #717
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Pukla je petarda, Macva blizu jos jednog finala LS.Hvala navijacima na pomoci :-)
    NTNK, Gushter, Volf and 1 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #718
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Jaooo sto mi drago sto je Sloboda FC izgubila...taj lik me uzasno iritira :/

    Hteo sam da ga ubacim u onu jaku ligu a on me blokirao na fb-u...uzas
    Macva FC likes this.

  9. #719
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Jaooo sto mi drago sto je Sloboda FC izgubila...taj lik me uzasno iritira :/

    Hteo sam da ga ubacim u onu jaku ligu a on me blokirao na fb-u...uzas
    Somina ali ima jaku ekipu
    NTNK likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #720
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Uspesno nastavljena bitka za 4 poziciju i ucesce u LS sledece sezonu
    NTNK, flydragon, Gushter and 2 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 72 of 96 FirstFirst ... 2262707172737482 ... LastLast