Page 132 of 140 FirstFirst ... 3282122130131132133134 ... LastLast
Results 1,311 to 1,320 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #1311
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ako ima neko danas bitno utskmicu neka mi baci poruku 2 min pre pocetka pa da navijam.Jedino tako bih mozda mogao da navijam

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #1312
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    A danas treba izboriti mjesto za LS,cestitke svima na trofeji...
    Last edited by Zinaid Klicic; 05-31-2014 at 07:01 AM.
    Macva FC and Nebojsa Misic like this.

  3. #1313
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Neki dan sam rekao ko je slabih zivaca i ima srcanih mana da ne igra ovo...E pa ja sam sinoc bio na rubu da izgubim razum u finali LS.Odigrao sam mnogo zanimljivih i teskih utakmica,al ovo je bas za anale,za historiju,jedna od najboljih tekmi ikad...




    Nije dobro krenulo,gubili smo 2-0,ali se vracamo i mijenjamo formaciju 4-2-3-1 na 4-3-1-2,i kad se vidjelo da nemamo sta cekati ubacujemo umjesto AMC-a i trecu spicu,i upravo oni donose izjednacenje...Stiskali smo u produzetci al nije htjelo u gol,a na penali moj golman je bio fantastican,2 odbranjena penala i zasaluzeno MVP...



    6 titula LS je tu...Hvala Crnom na podrsci-uvijek je tu kad je najpotrebnije na ovom 'svemirskom' serveru...
    Shadow, Macva FC, NTNK and 5 others like this.

  4. #1314
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Neki dan sam rekao ko je slabih zivaca i ima srcanih mana da ne igra ovo...E pa ja sam sinoc bio na rubu da izgubim razum u finali LS.Odigrao sam mnogo zanimljivih i teskih utakmica,al ovo je bas za anale,za historiju,jedna od najboljih tekmi ikad...




    Nije dobro krenulo,gubili smo 2-0,ali se vracamo i mijenjamo formaciju 4-2-3-1 na 4-3-1-2,i kad se vidjelo da nemamo sta cekati ubacujemo umjesto AMC-a i trecu spicu,i upravo oni donose izjednacenje...Stiskali smo u produzetci al nije htjelo u gol,a na penali moj golman je bio fantastican,2 odbranjena penala i zasaluzeno MVP...



    6 titula LS je tu...Hvala Crnom na podrsci-uvijek je tu kad je najpotrebnije na ovom 'svemirskom' serveru...
    Bravo matori

    Idemo Mačvaaaaaaa
    BojanTE likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #1315
    Newbie Haris Karac's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    26


    necu nista vise reci
    NTNK, BojanTE, Shadow and 2 others like this.

  6. #1316
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Bravo Harise Ako sledece sezone budemo u istoj ligi,nemoj me unakaziti
    Mr BlackMan and Macva FC like this.

  7. #1317
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Neki dan sam rekao ko je slabih zivaca i ima srcanih mana da ne igra ovo...E pa ja sam sinoc bio na rubu da izgubim razum u finali LS.Odigrao sam mnogo zanimljivih i teskih utakmica,al ovo je bas za anale,za historiju,jedna od najboljih tekmi ikad...




    Nije dobro krenulo,gubili smo 2-0,ali se vracamo i mijenjamo formaciju 4-2-3-1 na 4-3-1-2,i kad se vidjelo da nemamo sta cekati ubacujemo umjesto AMC-a i trecu spicu,i upravo oni donose izjednacenje...Stiskali smo u produzetci al nije htjelo u gol,a na penali moj golman je bio fantastican,2 odbranjena penala i zasaluzeno MVP...



    6 titula LS je tu...Hvala Crnom na podrsci-uvijek je tu kad je najpotrebnije na ovom 'svemirskom' serveru...
    cestiatm ......HALA MADRID!
    Macva FC likes this.
    FC Real United


  8. #1318
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    I osigurana LS za slj.sezonu,sve po planu...hvala Macva.I jos samo da Ivan hoce nocas uzeti naslov-bilo bi mi mnogo drago-idemo drug...

    NTNK and Macva FC like this.

  9. #1319
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nakon dosta nervoznog prvog poluvremena i samo jednog pogotka, slijedi prava golijada u drugom poluvremenu i ovom pobjedom smo osigurali 3 naslov u ligi za redom i najbolju sezonu u povijesti ovog kluba. U drugom poluvremenu smo dali priliku nekim igracima kojima je vjerovatno ovo bila posljednja utakmica u nasemu klubu, pogotovo se to odnosi na legendu naseg kluba, napadaca Djukanovica koji je i u ovom susretu zabio pogodak sto nas posebno veseli.

    Kasnije ce biti detaljniji izvjestaj tj rezime ove sezone

    Macva FC and NTNK like this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #1320
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Nakon dosta nervoznog prvog poluvremena i samo jednog pogotka, slijedi prava golijada u drugom poluvremenu i ovom pobjedom smo osigurali 3 naslov u ligi za redom i najbolju sezonu u povijesti ovog kluba. U drugom poluvremenu smo dali priliku nekim igracima kojima je vjerovatno ovo bila posljednja utakmica u nasemu klubu, pogotovo se to odnosi na legendu naseg kluba, napadaca Djukanovica koji je i u ovom susretu zabio pogodak sto nas posebno veseli.

    Kasnije ce biti detaljniji izvjestaj tj rezime ove sezone

    Bravo Acooooo

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Aleksandar Ilok and BojanTE like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО