Page 19 of 140 FirstFirst ... 917181920212969119 ... LastLast
Results 181 to 190 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #181
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Ma ja slikam preko njega i odem 'Save' i odma izbacam cek samo da probam.
    [IMG]prntscr.com/3h3wqi[/IMG]

    - Edit - Koj mu je sada?
    ispravi ovo mora sve malim slovima bit ovo img

  2. #182
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    Nije bitno da li su slova mala ili velika. Bitno je da okačiš link SLIKE, a ne link sajta. Idi desni klik na sliku, pa View Image, pa kopiraj taj link. (http://i.imgur.com/paziwgf.png)
    Macva FC likes this.

  3. #183
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    TE7113 - Kod za novac, postavio sam i u sekciji kodovi ali ako ne budete videli tamo iskoristite.I gledajte tamo u 21:50 stize jos jedan.
    Volf likes this.

  4. #184
    Newbie Stefan Đurić's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    18
    hvala za objasnjenje ljudi. nego sta misliti o formaciji igram sa formacijom DL DC DC DR DMC MLcrveno MC MDcrveno AMC ST . Sto se tice taktike ovako napadacki, pas kratki, presing ceo teren, ostalo sve normalno. Prosle sezone sam zavrsio na 1 mestu sa 1 porazom i 3 neresena i najboljom gol razlikom u ligi. Zanima me sta mislite o formaciji i ako imate neke sugestije predlozite pa ako mi se svide primenjujem, a koli sam video na forumu niko ne igra sa tom formacijom . i kako mozemo da postanemo prijatelji na top elevenu
    Volf likes this.

  5. #185
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Mozda nije tema ali ja onde igram igre za tokene i imam 2 zivota jedan puknem i nece opet da krene igru i tako na svaku igru? Sta je to jel se desavalo nekom to do sada?

  6. #186
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Mozda nije tema ali ja onde igram igre za tokene i imam 2 zivota jedan puknem i nece opet da krene igru i tako na svaku igru? Sta je to jel se desavalo nekom to do sada?
    Nadji temu za tokene pa tamo pisi mozda ti neko i odgovori.Treba postovati gde se i sta pise.Ovako pravimo cirkus
    NTNK and Crni like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #187
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Okej,nisam znao izvinjavam se.
    Macva FC and Crni like this.

  8. #188
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ako vec postoje teme za kupovinu tokena,kodove..onda postujte to i tamo pisite...ova tema je vezana za desavanja ove sezone...
    Sva pitanja koja imate postavite u postojecim temama i neko ce vam u najkracem roku odgovoriti...ili posaljite PM...
    Ne morate pisati gde god stignete...

    Samo polako...
    Macva FC, Volf, BojanTE and 1 others like this.

  9. #189
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Evo malo da ispoštujem pravila foruma, pa da napišem koju o utakmici od juče dok čekam ove današnje.

    I juče fina pobjeda u ligi, mada opet protiv prilično slabijeg protivnika ( ali i to me raduje jer sam prošle sezone kao prvi na sredini prvenstva izgubio od poslednjeplasirane ekipe,naravno prilično slabije). Krila ekipe Mato i Patak za sada ne propuštaju šanse da daju golove, ali vidjećemo ih danas u LŠ.
    I evo da argumentujem to jednom sličicom.



    Idem sad da bodrim drugove Zinaida i Ivana.
    Last edited by Crni; 05-08-2014 at 08:05 AM.
    Macva FC, Volf and Aleksandar Ilok like this.

  10. #190
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Crni View Post
    Evo malo da ispoštujem pravila foruma, pa da napišem koju o utakmici od juče dok čekam ove današnje.

    I juče fina pobjeda u ligi, mada opet protiv prilično slabijeg protivnika ( ali i to me raduje jer sam prošle sezone kao prvi na sredini prvenstva izgubio od poslednjeplasirane ekipe,naravno prilično slabije). Krila ekipe Mato i Patak za sada ne propuštaju šanse da daju golove, ali vidjećemo ih danas u LŠ.
    I evo da argumentujem to jednom sličicom.



    Idem sad da bodrim drugove Zinaida i Ivana.
    Krenulo te Crni :-)
    NTNK, Crni and Volf like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО