Page 68 of 116 FirstFirst ... 1858666768697078 ... LastLast
Results 671 to 680 of 1154
Like Tree2174Likes

Thread: Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?

  1. #671
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Taj uski dijamant nikako ne mogu protiv njega...enigma totalna...
    Crni and Vedran Staklenac like this.

  2. #672
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    6-ti skaut tek u timu


    vidim NTNK je rekao da nezna kako protiv uskog dijamanta,kolega evo ti zicer formacija protiv nje i ne samo protiv nje protiv skoro svih formacija ja ju koristim dobio sam samo 2 gola otkako ju koristim ubija formacija

    dobitna formacija jamcim
    igrao sam protiv 4-4-2,4-2-3-1,4-3-3,3-5-2,4-5-1 V,4-1-2-1-2 uski dijamant.....i uvjek pobjedio otkako ju koristim nemam poraz ni nerjesenu samo pobjede
    Last edited by Vedran Staklenac; 06-14-2014 at 10:53 AM.
    Volf likes this.

  3. #673
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Nije to samo uski dijamant,prvi put igram protiv njega ove sezone...



    A koji su to onda njihovi kriteriji sto donose rezultate???



    Ne kazem da su bas mene(od 12 mil.igraca) izabrali da jebu u zdrav mozak-Sreten se tu pojavi sa jos gorim blamazama...al ovo gledamo svaki dan i vrijeme je da se tome stane na kraj...Sav trud,pracenje,zalaganje,ulaganje ne donosi nista ako im taj sistem ne funkcionise kako treba...
    Il neka onda javno izidju sa cinjenicom da je ova igrica samo prevara i uzimanje novaca...pa ko voli nek izvoli...
    Volf, Crni and sasar_le like this.

  4. #674
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Nije to samo uski dijamant,prvi put igram protiv njega ove sezone...



    A koji su to onda njihovi kriteriji sto donose rezultate???



    Ne kazem da su bas mene(od 12 mil.igraca) izabrali da jebu u zdrav mozak-Sreten se tu pojavi sa jos gorim blamazama...al ovo gledamo svaki dan i vrijeme je da se tome stane na kraj...Sav trud,pracenje,zalaganje,ulaganje ne donosi nista ako im taj sistem ne funkcionise kako treba...
    Il neka onda javno izidju sa cinjenicom da je ova igrica samo prevara i uzimanje novaca...pa ko voli nek izvoli...
    Matori, tako su mene punili dve sezone :-( nisam mogao nikoga da pobedim a cak ni bod da uzmem :-))) pritom ekipa sve skauti. Hoce oni tako da nas jebavaju

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Volf and Crni like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #675
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Hvala Vedrane-znam ja to kad ide-onda ide sa svakom.Nisam ja tu pocetnik da vjerujem kako rezultat zavisi od formacije...,a ove sezone nema sta nisam probao.Ima onih na najvisim nivoima koji igraju stalno jednu formaciju i osvajaju trofeje-REDOVNO...nego ovo ti je kad te sistem odredi "jebavati" onda ti nema pomoci...
    Crni likes this.

  6. #676
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Ejh,Još smo bez poraza u sezoni,mada smo sada ispali iz kupa iz kojeg smo ove godine planirali izvuđi barem polufinale. Nakon prve utakmice koju smo u gostima odigrali neriješeno 2:2,danas smo izašli na terenu sa blagom prednošću,mada to na ovoj igri ne znači ništa... Ipak nemamo za šta da se ljutimo,protivnik je sličnog kvaliteta kao i mi,u prvom meču je to bilo 38.9 naspram naših 38.8,danas je to bilo naših 39.2 naspram njegovih 39.0.. Opet smo odigrali 2:2,2 gola novog pojačanja Ćirkovića,nažalost nismo uspjeli da pratimo ni jedan od ova dva meča,a protivnik je pratio oba,tako da možda je i zaslužio taj jedan gol u produžecima i prolazak dalje. Hvala Ivanu na navijanju.




    EDIT: TREBA NAPOMENUTI I DA NAM DVA NAJBOLJA IGRAČA U REVANŠU ZBOG POVREDA NISU BILA TU,ŠTOPER LIJESKIĆ I NAPADAČ DJALOVIĆ,KOJI JE MOŽDA BIO I NAJVEĆI HENDIKEP.
    Volf likes this.

  7. #677
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    danas se igra druga utakmica kupa, posle 10-0 u prvoj ova druga ce biti cisto formalnost, u ligi vodimo sa 9 bodova prednosti, skorom 11-0-0 uz gol razliku 59-0, takodje usli smo u najboljih 16 timova u LS tako da super stojimo na sva 3 fronta. posto je timu ovo druga sezona na pocetku smo imali velika ulaganja u dovodjenje novih igraca, vecina je bila sa skaut liste, 2 su uzeta na aukciji ali su u toku dosadasnje sezone su napredovala i dosli do nivoa skauta tako da nam je tim prejak za ovaj nivo takmicanje. trenutno nam je cilj osvajanje sva tri trofeja i pocetak priprema za sledecu sezonu i renoviranje tima za sledecu. mada ce to najverovatnije sacekati pocetak sledece sezone i dovodjenjem minimum 4-ro igraca sa skaut liste.

    Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?-tim.jpg
    Volf likes this.

  8. #678
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    danasnja kup utakmica

    Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?-kup-utakmica.jpg

  9. #679
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Poraz u uzvratu kupa na domacem terenu, no srecom prosli smo dalje u cetvrtfinale.





    Nastavlja se veoma losa forma mojih momaka, ne znam im se dogadja no ne igraju na nivou, doduse danas nam se ozlijedio AML a kako nemamo zamjenu zamjenu a nemamo ni igraca na poziciji ML morao sam sa tri u sredini sto nikako nije bila formacija koja nam je odgovarala protiv protivnikove, srecom veceras cemo preko jednog prijatelja nabaviti poziciju AML ML, 5 skilla do skauta i to je to, evo na polusezoni imamo kompletiran sastav Dugo smo cekali igraca na toj poziciji, nismo se htjeli zaletavati i evo napokon smo ga nasli
    Volf and NTNK like this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #680
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    ja kontam da pojacam tim sledece sezone sa minimalno 4 skauta, mada bi trebalo da zamenim i jos neke igrace, doduse za ligu nivoa 3 mislim da nece biti vazno ali imam 6 igraca koje bih moglo zameniti, kontam da ih je bolje zameniti tj. prodati na kraju ove sezone i odmah na pocetku sledece i na njihovo mesto dovesti skaute kao sto sam na pocetku ove.

    gotova prva utakmica danas, liga je u pitanju, trenutno smo prvi sa 9 bodova prednosti u odnosu na 2. plasirani tim, uz 12-0-0

    Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?-liga-danas.jpg
    Volf likes this.

Page 68 of 116 FirstFirst ... 1858666768697078 ... LastLast