Page 73 of 116 FirstFirst ... 2363717273747583 ... LastLast
Results 721 to 730 of 1154
Like Tree2174Likes

Thread: Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?

  1. #721
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    A daj ljudi,prvi poraz u sezoni,baš na vrijeme,osmina lige šampiona,i ne bi mi bilo da mi je blizu po kvalitetu,ili da je aktivan,ili bilo šta,običan,uzmemo li u obzir njegov level,ispodprosječan tim,neaktivan menadžer,i dobije me 2:1

    skoro 7q je niži od mene,7 je lvl.



    Statistika,njegov učinak 50% od 4 šuta 2 zabije,ja od 11 šuteva u okvir gola 1 gol uz 9% efikasnosti...k'o da moji nisu 2 godine vežbali šutiranje.



    Na sve to evo i slike igrača tima,pa presudite čiji je tim bolji,plus mi ne igra najbolji štoper zbog povrede,ali i on će biti tu za revanš,baš tad da vidim oće li ovi iz Nordeusa nešto i protiv mene da smisle.
    Volf likes this.

  2. #722
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Baresi View Post
    A daj ljudi,prvi poraz u sezoni,baš na vrijeme,osmina lige šampiona,i ne bi mi bilo da mi je blizu po kvalitetu,ili da je aktivan,ili bilo šta,običan,uzmemo li u obzir njegov level,ispodprosječan tim,neaktivan menadžer,i dobije me 2:1

    skoro 7q je niži od mene,7 je lvl.



    Statistika,njegov učinak 50% od 4 šuta 2 zabije,ja od 11 šuteva u okvir gola 1 gol uz 9% efikasnosti...k'o da moji nisu 2 godine vežbali šutiranje.



    Na sve to evo i slike igrača tima,pa presudite čiji je tim bolji,plus mi ne igra najbolji štoper zbog povrede,ali i on će biti tu za revanš,baš tad da vidim oće li ovi iz Nordeusa nešto i protiv mene da smisle.
    Eto vidis, samo je trebalo vremena da i tebe pocnu zajebavat! Ma proce to ;-)

  3. #723
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Evo zavrsila se utakmica u LS...
    odlicno, dobili ih 4:1 u gostima ,ma supeer....prezadovoljni

    inace nismo mjenjali onu formaciju sto je Vedran rekao...

    A beceras JAKO VAZNA UTAKMICA PROTIV PRVOG NA TABELI....ehh a sad mi se povredio DC na ovoj u LS..puu jbg al ajd

    OD OVE UTAKMICE ZAVISI MNOGO....
    Volf likes this.

  4. #724
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Ls ciscenje u gostima protivnika od 0-6, u ligi pobeda od 6-1 u gostima protiv 3. plasiranog tima i antivnog igraca, trenutno sam na +12 od 2. plasiranog, ocekujemo prolaz dalje u LS a sutra igramo 1. utakmicu u 1/4 kupa, ocekujemo i tu prolaz dalje, i uzimanje sva tri pehara ove sezone

    Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?-danas.jpg
    Mr BlackMan likes this.

  5. #725
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Volf, Mr BlackMan and BojanTE like this.

  6. #726
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ne zaboravite da tipujete...
    Volf, Mr BlackMan and BojanTE like this.

  7. #727
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nakon dvije zaredom osvojene lige prvaka, ovo je vjerovatno kraj, jos jedna uzasno blijeda partija i poraz od velikih 3-0, nadam se da cemo sutra u kupu bolje proci

    Dva sam gola primio sa 30 metara



    Volf, Mr BlackMan and NTNK like this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #728
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    lista strelaca posle 13 kola

    malo mi je smesna Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?-strelci.jpg
    Mr BlackMan likes this.

  9. #729
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Gde se tipuje to NTNK ?

    Inace u ligi pobeda :-) Penjemo se ka vrhu :-)





    Evo i tabele :-)



    Sutra derbi protiv treceplasiranog.

    Jos jednom. Gde se tipuju te tekme ?
    Volf likes this.

  10. #730
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    NK Dunav Ilok - pobjednici polusezone 13 level



    Prvi smo sa 10 pobjeda, 1. remijem i 2 poraza, imamo bod vise od drugog i nismo zadovoljni. Ti porazi su bili neocekivani i to od dosta slabijih timova, a sa glavnim konkurentom, Crvenom Zvezdom, kuci smo remizirali, da nismo imali ta 2 glupa poraza, imali bi 7 bodova prednosti, ovako jos moramo na noge Crvenoj Zvezdi a i imat cemo dosta nezgodnih meceva i neugodnih protivnika. Zelimo po drugi put u povijesti da osvojimo 4 lige zaredom te je motiv velik, igraci se pod hitno moraju trgnuti jer su usli u veoma lose razdoblje i nikako da isplivaju.

    Liga prvaka

    Grupu smo prosli kao prvi sa 5 pobjeda i jednim porazom, ali kakvim porazom..doma smo cak 6-0 izgubili..



    Lose smo se proveli i u prvoj utakmici osmine finala, izgubili smo sa 3-0 i nakon 2 osvojene lige prvaka za redom, vjerovatno je gotovo ove sezone za nas, mada daleko od toga da cemo se predati, dat cemo sve od sebe da nadoknadimo rezultat pa sta nam Bog da.



    Kup

    Za sada sve ide po planu, usli smo u cetvrtfinale i slijedi nam borba za trofeje. Protivnik je momcad koja je nesto od nas slabija





    U prvenstvu ne stoje bas najbolje



    ali se nalaze u izuzetnom dobrom nizu od 5 pobjeda, dok mi u zadnjih 5 utakmica imamo cak 3 poraza. Jako brinu visoki porazi i jako losa forma, neki igraci su mi poceli dobijali ocjene 4 i 5 i to nas dosta brine jer nikako da pronadjemo nacin da ih trgnemo, a slijede presudne utakmice u svim natjecanjima.

    BojanTE, NTNK and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


Page 73 of 116 FirstFirst ... 2363717273747583 ... LastLast