Page 76 of 116 FirstFirst ... 2666747576777886 ... LastLast
Results 751 to 760 of 1154
Like Tree2174Likes

Thread: Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?

  1. #751
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Sasa Lazarevic View Post
    Ljudi da vas pitam, igrac desnog beka mi je dobio crveni karton i sad ima jednu utakmicu zabranjenuu sad imam ja jednog desnog beka sa 2zvjezdice ... Da li da stavim njega na njegovu prirodnu poziciju ili da stavim stopera sa 5zvjezdica na poziciju desnog beka.. Ne znam koji ce se bolje pokazati.. Tako sam blizu da osvojim kup a ne bih sad da izgubim vcrs utakmicu ..
    to se i ja cesto pitam, kada sam u takvoj situaciji
    Macva FC and Sasa Lazarevic like this.
    FC Real United


  2. #752
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Pa nevjerovatno, opet smo gol primili iz velike daljine, dva puta smo gubili i dva puta se vracali ali nismo uspjeli pobijediti..opet...uzvrat ce biti uzasno tezak..



    uff Aco , imas ubjedljivo bolji tim...jbg..a jos si igrao kod kuce...puu nije fer..
    Aleksandar Ilok and Macva FC like this.
    FC Real United


  3. #753
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nije ubjedljivo bolji, malo sam bolji, nije rezultat uopce nerealan, i da sam izgubio ne bi bilo nerealno, nego sam ja u dosta losoj formi, a evo sad u ligi imam uzasno teske meceve a drugi ima lagane...ufff ne znam sta se dogodilo odjednom
    Mr BlackMan and Macva FC like this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #754
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Aaaa, najjaci napad u ligi.

    Igrac od 6 i od 5 zvezdica. Ovog od 6 za 3T i ovog od 5 za 2T i ovaj ce napredovati i uzeti i 6 zvezdicu.

    Macva FC likes this.

  5. #755
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    ljudiii.....terba mi hitno vas savjet..isplati li se kupiti ovog igraca kojem fali 1Q do skuta....ima i specijalnost .....ALI PROBLEM JE STO IMA 31 GOD. ...............super igrac vidite sve na slici...osim godina....a hitno mi treba igrac na toj poziciji jer mi je drugi i slab a i povredjen..



    molim vas hitno, brzo istice aukcija

    forma mu je 8-8-7-7-7
    FC Real United


  6. #756
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Mr BlackMan View Post
    ljudiii.....terba mi hitno vas savjet..isplati li se kupiti ovog igraca kojem fali 1Q do skuta....ima i specijalnost .....ALI PROBLEM JE STO IMA 31 GOD. ...............super igrac vidite sve na slici...osim godina....a hitno mi treba igrac na toj poziciji jer mi je drugi i slab a i povredjen..



    molim vas hitno, brzo istice aukcija

    forma mu je 8-8-7-7-7
    ja ne bih ali ako imas tokena i love onda ga uzimaj jer ce ti odraditi posao u ovoj sezoni

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Mr BlackMan likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #757
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Sinisaa <3


  8. #758
    Newbie Backe's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    44
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Sinisaa <3

    Ako se padnemo u kupu i ako je u Krusevcu,obavezno da dodjes,cekamo te ja i Bojan
    Macva FC likes this.

  9. #759
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    evo ipak sam ga uzeo, za 3 T ( pa nije puno ) a imam i para...tako da..a najbolje,fali mu 1Q do skauta, tako da...a ima i specijalnost

    ali najvise sam ga ozeo iz razloga jer mi sada predstoje velike utakmice u Ligi i LS...a imam slabog DC, a jos mi je sad i povredjen...tako da ce dobro doci zamjena za ovu sezonu

    nadamo se da ce biti bedem odbrane...

    FC Real United


  10. #760
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Mr BlackMan View Post
    evo ipak sam ga uzeo, za 3 T ( pa nije puno ) a imam i para...tako da..a najbolje,fali mu 1Q do skauta, tako da...a ima i specijalnost

    ali najvise sam ga ozeo iz razloga jer mi sada predstoje velike utakmice u Ligi i LS...a imam slabog DC, a jos mi je sad i povredjen...tako da ce dobro doci zamjena za ovu sezonu

    nadamo se da ce biti bedem odbrane...

    Ako ti trebaju dobri agraci imam 22 god specijalnost korner i 20 god dribler po 44 javi se meni su visak. Naravno za minimalno tokena

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    Mr BlackMan likes this.

Page 76 of 116 FirstFirst ... 2666747576777886 ... LastLast