Page 90 of 116 FirstFirst ... 40808889909192100 ... LastLast
Results 891 to 900 of 1154
Like Tree2174Likes

Thread: Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?

  1. #891
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    9
    Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?-20140620_214738.jpg Ja se izvinjavam sto stalno postavljam iste slike ,ali pokusavam doci do toga kako da postavim sliku na veliko .
    Last edited by fare; 06-20-2014 at 07:56 PM.

  2. #892
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by fare View Post
    Click image for larger version. 

Name:	20140620_214738.jpg 
Views:	16 
Size:	92.5 KB 
ID:	24577 Ja se izvinjavam sto stalno postavljam iste slike ,ali pokusavam doci do toga kako da postavim sliku na veliko .
    evo da probam da objasnim:

    mozes instalirati onaj program lightshot (mislim da je tako) a mozes i ako imas windows 7 da koristis onu opciju ALATKA ZA ISECANJE...
    e sad...ako si preko programa onda ti je slika vec upload-ovana i onda ides samo na nju i COPY IMAGE LOCATION! a ako si preko ove alatke onda moras sliku upload-ovati na imgur.com (ili neki drugi sajt) i opet onda COPY IMAGE LOCATION....

    i za kraj, ovde na forumu gdje pises tekst imas tu gore opciju INSERT IMAGE i onda tu pritisnes pa onda FROM URL i paste samo i na OK....

    nadam se da si skonto...nije nesto objasnjeno, al ako nesto ne kontas pitaj
    Macva FC and Crni like this.
    FC Real United


  3. #893
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 18.kolo

    NTNK United mora da pobedi do kraja sezone svaku utakmicu ukoliko zeli naslov sampiona...

    Ali Jovica FC ne zna za poraz nakon teskog gostovanja...bas bzvz statistika izgleda ali to je igra...



    Evo nase utakmice



    Tabela



    Sutra nas ocekuje prvenstvena utakmica koju nadam se da necemo ni igrati,bojkotujemo ligu...

    1/4 finale Lige Sampiona - 2.utakmica

  4. #894
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Prvenstvo 18.kolo

    NTNK United mora da pobedi do kraja sezone svaku utakmicu ukoliko zeli naslov sampiona...

    Ali Jovica FC ne zna za poraz nakon teskog gostovanja...bas bzvz statistika izgleda ali to je igra...



    Evo nase utakmice



    Tabela



    Sutra nas ocekuje prvenstvena utakmica koju nadam se da necemo ni igrati,bojkotujemo ligu...

    1/4 finale Lige Sampiona - 2.utakmica
    brate, ovi tebe bas muce.....samo 4:0???....hah, ne daj se!
    Macva FC and Crni like this.
    FC Real United


  5. #895
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    A tu istu ekipu slabiji od mene heftaju po 7-10 komada....pa ti vidi,ja jedini igrac koji prati sve meceve...
    Macva FC, Crni, Volf and 1 others like this.

  6. #896
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Evo poturice zvezdasa...
    Umesto crveno belih boja sto bi bilo normalno...decko ima crno belu garnituru...

    Volf and Mr BlackMan like this.

  7. #897
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    jbt vise u ligi sampiona 2 utakmica cetvrtfinala sve dobro je pocelo vodimo od 3 min 0:1 i tako ostalo do kraja 1 poluvremena no u 2 poluvremenu lose prvo u 50 min domaci zabiju za 1:1 onda minut kasnije u 51 za 2:1 ma gde to ima strasno i ispadnemo od slabijeg sramota nek ide sve u da ne kazem sad sta pa nek samo unistavaju igru a trebali smo proc u polufinale a najjaci tim imam od njega i jos promasen penal to su namjerno napravili




    statistike su laz posjed lopte nemora uvjek znacit da si bolji

    NTNK and Volf like this.

  8. #898
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    A tu istu ekipu slabiji od mene heftaju po 7-10 komada....pa ti vidi,ja jedini igrac koji prati sve meceve...
    Pa eto tako i meni bilo jucer isto, ja dao samo 4 gola a jos sam jednog i primio. Ej daj mi javi kad igras sa Jovicom i dodat ces me sa jednog profila da ti dodjem sa dva, kod nas ti je krecenje u kuci pa bas i nemam previse vremena, jedva stignem i na svoju, jucer eto nisam ni to stigao pa mi javi da znam.

    No dobro, danas smo pobijedili na teskom gostovanju sa 3-0, no Crvena Zvezda ne posustaje, neaktivan protivnik koji ko zna kad je zadnji put usao u igru je prvi na tabeli, nabrijavamo se na medjusoban susret za par kola i zelimo ih ubiti kao Muricu prosle sezone kad je bila slicna situacija, no do tad ne smijemo kiksati nikako, jer u slucaju istog broja bodova oni su prvi. Moramo osvojiti ovaj naslov inace ce ova sezona biti katastrofalna nakon ispadanja iz kupa i lige prvaka. A mislili smo da ce ovo biti jedna od najboljih u povijesti..





    Macva FC, NTNK and Svajc like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #899
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Tamo gde treba :-))) prolaz u 1/2 LS

    Idemo Mačvaaaaaaa
    NTNK, Svajc, Volf and 1 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #900
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    Posle lagane pobede ucvrstili smo se na celu [IMG]http://img.tapatalk.com/d/14/06/21/5u2ubega.jpg[/IM

    Danas revans u ls a prvu smo izgubili u gostima 1-3 mada se nad prolazu

    On igra 5-1-3u-1 svi mi kazu da igram 3u-1-2-2-2 jel se slazete?!

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    Macva FC and Volf like this.

Page 90 of 116 FirstFirst ... 40808889909192100 ... LastLast