Page 105 of 116 FirstFirst ... 55595103104105106107115 ... LastLast
Results 1,041 to 1,050 of 1154
Like Tree2174Likes

Thread: Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?

  1. #1041
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Flydragon,bas protiv te formacije sam igrao 1/2 LS i obje tekme sam krenuo sa 4-3u-2s-1,dugi pasovi preko krila,normalan mentalitet,presing na sopst,polovini i obje sam dobio...U obje utakmice sam poveo i mijenjo MC-a sa DMC-om u 60.min da bi bio sigurniji jer je on vadio MC-a i ubacivao spicu...
    Odluci sam-najbolje ti...
    Volf, Macva FC and Crni like this.

  2. #1042
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Na serveru gdje 1 titula vrijedi kao na nekom drugom 3,smo napravili ovakav niz...



    Na polusezoni smo cini mi se bili na 10.mjestu,a sad Real M. ceka kiks vodeceg u zadnja 3 kola-i naravno moramo dobiti sve do kraja i nadati se tituli...



    Pa sretno svima...
    Volf, Macva FC, NTNK and 2 others like this.

  3. #1043
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    ja igram 3-5-2, nisam izgubio ni jednu tekmu ove sezone, igrao samo 2 sugave neresene u polufinalu LS, lik je igrao 4-2-2-1-1, doduse mogao sam ga dobiti danas da nisam pametovao, ali 4-2u-2u-1-1 me razbila
    Volf, Macva FC and Crni like this.

  4. #1044
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    sutra finale kupa, bitka za 2. trofej ove sezone, valjda ce biti sve ok da ukrasimo vitrine na Isbjørnhallenu

    Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?-finale-kup.jpg

  5. #1045
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    kad sam igro sa klubom the best dinamo on je igro istu tu formaciju 3-2-3-2 ja sam igro sa formacijom 4-4-2 napadacki i pobjedio 3:1 sad cu vidit jos cu razmislit do sutra pa cu u zadnji cas stavit tj sat vremena prije tekme
    Macva FC and Volf like this.

  6. #1046
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Dugo me nije bilo,raspust je ljudi,radim,pa baš i nemam vremena,utakmice pratim sa mob-a,tako da sad kad nađoh vremena kažem ponešto o vih nekoliko dana.

    Prvi poraz u ligi juče(iliti prekjuče ako brojite novi dan od 00:00) u sezoni od lika koji je dosta slabiji od nas,ali se u zadnje vrijeme pojačao,opet sam ga masu jači,barem prve postave što se tiče,ono što on ne zna a ja znam,da smo ga malo i pustili pošto je naš dobar drugar i treba mu za 4 mjesto i ligu šampiona,tako da taj porazz ne boli . Inače u prvom dijelu sezone smo ga dobili 11:1
    Danas sam momcima rekao da se kale za ono juče i jesu,iskalili su se itekako 16 golova na dva meča,u jednom 6 komada u jednom 10...primili 'samo' što nije čudo budući da nam se prvi golman povrijedio.
    Đalović opet preuzeo prvo mjesto na listi strijelaca od kolege Rodrigeza.

    U LŠ prošli pobjedom od 6:3 u uzvratu,prvi dobili 3:0,tako da drugu sezonu za redom igramo finale,možda bude i drugi trofej LŠ za redom,mada teško,igramo protiv kvalitetnijeg od nas,ali,iskombinovaćemo već nešto ,problem će nam biti taj golman koji se povrijedio baš kada smo istrošili sve koferčiće koje smo imali (27 crvenih) i sada ga ne možemo na vrijeme oporaviti...

    Liga je praktično osvojena,bježimo 5 bodova drugoplasiranom,imamo sjutra lak meč,99% pobjeda..u preposlednjem kolu igramo sa drugoplasiranim,tu ćemo već obezbijditi trofej,drugi puta za redom,a u zadnjem kolu igramo protiv trećeplasiranih na tabeli,i jeidni koji su nam fer igrom skinuli bodove ove sezone u ligi,u prvom meču je bilo 1:1 u gostima,uz dosta poteškoća za nas i nepraćenje tog duela,planiramo sada osvetu.

    Eto to je to kod mene.

  7. #1047
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Vedran Staklenac View Post
    prodajem ST 18-19 god 174Q desna noga,meni netreba
    Sve tvoje igrace sacuvaj za Nedelju,kad pocne sezona onda ih preuzimam...
    Macva FC and Mr BlackMan like this.

  8. #1048
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Kako sam i mislio, kiks Crvene Zvezde, odigrali su samo 2-2 i danasnjom pobjedom protiv Zemuna koji je u ocajnoj formi, obezbijedit cemo 4 naslov prvaka u nizu

    No oprez, od njih smo u prvom dijelu neocekivano izgubili 2-1, nadam se da cemo im danas uzvratiti za taj poraz
    NTNK, Volf, Macva FC and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #1049
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    otkljucala su mi se dostignuca
    Crni and NTNK like this.
    FC Real United


  10. #1050
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    osvojena druga titula ove sezone

    posle osvajanja lige osvojen i kup

    vitrine kluba ove sezone punije za 3 trofeja, 2 pehara, kao osvajaci kupa i lige, i jedan tanjir za 3. mesto u LS (jos ne prezaljeno ispadanje u polufinalu)

    sledece sezone postavljen jasan cilj, osvajanje 3 pehara, ne priznajemo vise tanjire, to kada budemo vodili restoran

    Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?-kup-titula.jpg
    Crni, NTNK and Aleksandar Ilok like this.