Jun 2014
    Ruma Hammerfest
    375
    Evo i nas posle nekoliko dana nejavljanja i otprilike je sve po starom

Liga: 13 pobeda iz isto toliko utakmica, gol razlika 56-3 i +7 u odnosu na 2. plasirani tim, te smo osvajaci titule na polusezone

LS: Ulazak u top16 kao prvoplasirani tim grupe i posle prve odigrane utakmice u gostima imamo pobedu od 1:0 te ocekujemo prolaz u sledecu fazu, kako trenutno stoje stvari osvajanje trofeja je najrealniji moguci ishod sve ostalo je iznenadjenje

Kup: Posle top16 i gol razlike 3-0 uz pobedu i neresenu imamo prolaz dalje i ulazak u najboljih 8 timova ovog takmicenja ali sledeci tim je dosta laksi nego predhodni te ocekujemo prolaz u polufinale gde ce nas cekati mozda i najteza utakmica ove sezone, za drugo mesto u finalu konkurisu 4 dosta losija time te ce najverovatnije finalista koji se nalazi na nasoj strani stabla i osvojiti kup

Znaci jos smo aktivni u sva 3 takmicanje, imamo sanse da osvojimo sva 3 trofeja i trudicemo se da uzmemo konacno sva tri trofeja u jednoj sezoni

Ima jedna smesna stvar, naime u ligaskom delu iako imamo ubedljivo najbolji napad (56 datih golova, 2. ima 43 a treci 39), ubedljivo najbolja odbrana (3 primljena gola, 2. ima 11 a 3. ima 14 primljenih) i uz 13-0-0 u pobedama, u najboljim strelicima, asistentima i ocenjenim igracima nas NEMA ali nigde, ni u prvih 5 kako smo ovo uspeli pojma nemam, ni ne znam da li je dobro ili lose, ali u odnosu na proslu sezonu gde smo sve to osvojili (u strelcima smo imali 5 najboljih, u asistencijama slicno, nasa 3 igraca su bila najbolje ocenjena) sada nas nema ni u fusnotu i iskreno sam zatecen, mislim da se ovo nikome nije dogodilo a pogotovu timu koji dominira u ligi i sezoni, oborili smo rekord kluba u broju utakmica bez poraza (sada imamo niz od 53 utakmice), cela sezona nam je 26-2-0 da nas nigde nema je genijalno.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

4. #254
    Newbie mihael69's Avatar
    Jul 2014
    Istra
    17
    Danas jedna vrlo teska utakmica,mozda i jedna od najtezih u ovoj sezoni al zasluzena pobjeda
    Prvo je on vodio 3-0 i do kraja prvog poluvremena sam uspio zabit gol.. Na poluvremena mjenjam mc-a i do 70. minute ga ispetardirali sa 3 gola.. u 75. on izjednacava i potom u 86. dobiva pobjednicki gol .. Zasad sam 6. al jos ovaj iza mene ima utakmicu danas.. A ovaj jebeni prvi nikako da izgubi ili izjednaci ..