Thread: Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?

Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Pa umesto 7/8:0 da ih napunimo mi samo jedan gol dadosmo i to u 83. minutu, dao ga je nas cuveni Arie van der Doelen iz solo akcije a imali smo 10 suteva i sramota je ali sta je tu je igrali smo u gostima i nismo pratili utakmicu zbog toga sto nije bilo struje, pa smo iskusili zivot u praistoriji, i ovom prilikom cestitam tim pecinskim ljudima

Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)

469
    u ligi danas gazenje protivnika izbusili smo tilafsin 9:0 doma i jos malo nabili gol razliku jos veceras ligu sampiona igramo 1 utakmicu cetvrtfinala a spomenimo to da je alicelona fc dozivio 1 poraz u ligi te ce i nam i to bit motiv za veceras da ostvarimo pozitivan rezultat doma

169
    Pobeda i u Ligi posle ocajnog 1. poluvremena i rezultata 1:1, u druhom se budimo i dajemo 3 gola za pobedu od 4:1.

Parni valjak neka melje...
    Pobedjen direktni rival za osvajanje titule u uzbudljivom mecu...
    Slika govori vise od bilo kog komentara...
    Sjajno je odbrani penal nas golman OCES K*RAC,koji je i igrac utakmice...

375
    Pobeda protiv prvog pratioca na tabeli, 2-0 na nasem terenu, dovoljno za +10 i opusten tempo do kraja lige, sa ovom razlikom mozemo vec polako poceti da se radujemo 4. uzastopnom titulom u vitrinama naseg kluba.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

31
    Drugari,muci me jedno pitanje!!Je li ovi trofeju novi koji su bili prosle sezone vaze za ubuduce ili se vracaju ovi stari.Ovo pitam zbog toga sto sada kada udjes u Ligu,LS,Kup stoji oni stari trofeji.Samo malo pojasnite

469
    u prvoj utakmici cetvrtfinala lige sampiona odigrali smo doma tek 2:2 iako smo vodili na pocetku 1:0 a on je vodio u 81 i mi odmah izjednacili u 87 na 2:2 tako da imamo jos sanse za prolaz u polufinale mogli smo i pobjedit bar 3:2 ali nas napadac je promasio kad je iso na jedan s golmanom ali smo napravili dobar rezultat pred uzvrat u gostima mozemo to dobit