Page 29 of 38 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 281 to 290 of 375
Like Tree681Likes

Thread: Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?

  1. #281
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Zanima me zasto nema statistike igraca kojeg sam prodao na pocetku sezone i ponovo sam ga kupio nazad,sve nule pokazuje...malo je to bzvz...

  2. #282
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United - Dan 18 - Kup

    Auuu rođaci, kakva je ovo formacija 3W-2-1-2-2
    Kakva je ovo bila taktička dominacija danas, posle poraza kod kuće 1-3 pre dva dana... Tada me je lik ubio formacijom 3N-4-1-2, a moj napadač koji je danas dobio 9, tada je dobio 5... Pripremio sam 4-1-2-1-2 da tako počnem utakmicu, ali sam ostavio vidljivu 4-5-1 V... Vidim pola sata pred tekmu promenio na 3-4-3... 7 minuta pre utakmice prešaltam na Uski dijamant koji sam pripremao, uđem u tekmu, kad vidim on 6 minuta pre početaka prešaltao na 4-2-2W-2 Hex. Počne igra, moj DC kog sam inače planirao da zamenim sa DMC dobije žuti karton, što je ubrzalo moju promenu formacije u 3W-2-1-2-2, napadi kroz sredinu kratkim pasovima sa presingom po celom terenu. A onda kreće njegov potop on će mene da pobeđuje na mom terenu... Već u 52. minutu je 3-0 za mene i njemu treba gol za produžetke, a u 70. minutu već mu trebaju 3 da prođe dalje... Uspeo je da ćušne jedan gol na kraju, ali to je bilo sve... Btw, igrao sam sa dva MC van pozicija, jer nemam dva DMC i dva AMC... Moraćemo da poradimo na tome... I tako posle ko zna koliko sezona dođosmo do polufinala kupa...

    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-3.jpg

    On sad verovatno plače negde, ali jbg, bolje on nego ja
    Last edited by Steppenwolf; 10-08-2014 at 08:37 PM.
    Shadow likes this.

  3. #283
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan - Dan 18 - Kup

    Nismo uspeli da se plasiramo u polufinale kupa, iako smo bili blizu... 11 zvezdica jači protivnik, a pored toga 10 njegovih igrača ima SA, bio je krupan zalogaj za nas. Prvu utakmicu u gostima smo izgubili 1-2, tako da nas je 1-0 vodilo dalje... Uspeli smo da damo gol prvi, u 62. minutu, ali nismo imali vremena da se prešaltamo u defanzivu, jer je 3 minuta kasnije protivnik postigao izjednačujući gol, a malo zatim i drugi da nam ugasi sve snove... Malo smo eksperimentisali sa novom taktikom 3W-2-1-2-2, pokušali da iznenadimo protivnika, iako nismo imali igrače za tu formaciju (trojica izvan pozicija), čak smo i poveli, ali to je bilo sve od nas... Najviše su zakazali igrači koji su igrali na svojim pozicijama... Ovo je prvi put u 500+ utakmica koje sam odigrao u karijeri da je igrač utakmice dobio ocenu 7... Primetio sam da ova taktika dosta redukuje protivničke šuteve u okvir gola (10 šuteva na 3 utakmice na kojima sam probao taktiku danas)

    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-4.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-5.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-6.jpg

  4. #284
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United - Dan 18 - Liga

    Još jedna pobeda u ligi za ostanak na trećoj poziciji, 3 boda iza vodećeg... Protivnik je bio nešto slabiji, rano smo dali prvi gol, ali je samo tri minuta kasnije stiglo izjednačenje posle duplog kornera... Menjamo formaciju u 3W-2-1-AML-AMRC-2 i postižemo još dva gola za konačnih 3-1...

    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-3.jpg

  5. #285
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Neizvesno

  6. #286
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Shadow View Post


    Neizvesno
    Samo 11 golova si dao na 16 utakmica Najgori si...

  7. #287
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    I to ubedljivo najgori

  8. #288
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United - Dan 19 - Liga

    Poraz u ligi od jačeg... Poveli smo rano, ali nismo izdržali do kraja... sada smo četvrti na tabeli...

    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-4.jpg

  9. #289
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Велики поздрав другари! Уграбисмо мало времена, од силних обавеза, па да Вас известимо о резултатима Немањићи ФК.

    После данашње победе над првопласираним, у Лиги, смањили смо заостатак на 3 бода, од жељеног трона. Друго место нам се полако смеши (пошто нам, за пар кола, предстоји незгодан окршај са тренутно другопласираним Партизаном). А, ако наш пријатељ, али и дуго-сезонски ривал, славни "Oxalitus" киксне до краја првенства, славиће се три дана у Дечанима.

    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg


    У Лиги Шампиона, и поред подршке са трибина, нисмо успели да смогнемо снаге за још којим голом. Тако да на реванш утакмицу, у Грачаницу, одлазимо са нерешеним резултатом.
    Најискреније, анализирајући све противнике, у завршници овог такмичења, надамо се финалу. А, тамо - ком шта Рандом да! Но, полако, препреку по препреку. Не правимо рачун - без крчмара.

    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    ПС. Велико Хвала навијачима, и на овом мечу, али и на свим осталим мечевима које смо одиграли ове сезона, а због обавеза нисмо стигли да их испратимо како ваља. Хвала момци!

  10. #290
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan - Dan 19 & 20 - Liga

    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-5.jpg

    Bez komentara...
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 58 - 21.Septembar - Kako vam ide?-7.jpg

Page 29 of 38 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast