Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 61 to 70 of 82
Like Tree36Likes

Thread: Nerealni rezultati

  1. #61
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by DakAfcB View Post
    I ja imam problema u ovoj sezoni sa nerealnim rezultatima, ne znam zasto ali dosta nas ima ...



    ...


    Ekipa sa najboljim prosjekom u ligi ...
    Tako je i mene u prosloj sezoni samo sto sam ja ispao u grupnoj fazi LS tacnije bio poslednji u grupi,a imao sam najbolji tim u LS.Isto tako u ligi koju sam zavrsio na 4 poziciji......Mozda da vidis koji ti je igrac u losoj formi pa ga stavi par utakmica na klupu..............

  2. #62
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Tako je i mene u prosloj sezoni samo sto sam ja ispao u grupnoj fazi LS tacnije bio poslednji u grupi,a imao sam najbolji tim u LS.Isto tako u ligi koju sam zavrsio na 4 poziciji......Mozda da vidis koji ti je igrac u losoj formi pa ga stavi par utakmica na klupu..............
    Meni u LS ide kako treba, igram sa vecim levelom i prvi sam u grupi zavrsio! A Liga.. sto reci, ocjene su im prosjecne 7-8 nema ni jednog koji dobije npr 5...dako prodje ovaj djavo!
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  3. #63
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184

    Nerealni rezultati-screenshot_55.jpg
    NTNK likes this.

  4. #64
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    WTF danas?





  5. #65
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Dobro ste vi i prosli kako je mene istrolovao

  6. #66
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Još jedan trol u beskrajnom nizu, kada protivnik ima igrača manje, i nema šanse da primi gola, a kao od šale da bar jedan...

    Nerealni rezultati-71.jpg
    Nerealni rezultati-72.jpg

    A ovaj je imao 6 slobodnjaka, prva 4 promaši, a poslednja 2 mu golman odbrani... Pa ćorav bi 1 od 6 pogodio... Ja kad primam golove iy slobodnjaka, onda je to 1 od 1, random izvođač

    Nerealni rezultati-73.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 08-13-2015 at 06:19 PM.
    lespa likes this.

  7. #67
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Jedan troll sa početka sezone koji sam zaboravio postavit...





  8. #68
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Bravo Nordeuse, alal ti ćufte...

    Šta će protivniku, uopšte, bilo koji igrač na terenu... Dovoljno je da je golman na poziciji...

    Nerealni rezultati-85.jpg
    Nerealni rezultati-84.jpg
    Nerealni rezultati-83.jpg

  9. #69
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    Ma ovo veze sa vezom nema igra. Povedem 2:0 (ja 4:4:2 / on 3 / 2dml/dmr/3mc/2st) , dobijem povredu, zamenim njega i jos 2 igraca i za 2 minuta sva 3 se povrede a full health, popijem 2 gola od daleko slabijeg top eleven bota (nije pravi igrac) i vec izgubim volju za igrom. Veze sa vezom nemaju ni formacije, ni taktika, nista. Sve je random. A da ne pricam o kupu gde level 9 idu na level 1 i pobedjuju sa golmanom u napadu 9:0. Teska glupost od igre. Eto jedino sto je zarazna.

  10. #70
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Sladjan_85 View Post
    Ma ovo veze sa vezom nema igra. Povedem 2:0 (ja 4:4:2 / on 3 / 2dml/dmr/3mc/2st) , dobijem povredu, zamenim njega i jos 2 igraca i za 2 minuta sva 3 se povrede a full health, popijem 2 gola od daleko slabijeg top eleven bota (nije pravi igrac) i vec izgubim volju za igrom. Veze sa vezom nemaju ni formacije, ni taktika, nista. Sve je random. A da ne pricam o kupu gde level 9 idu na level 1 i pobedjuju sa golmanom u napadu 9:0. Teska glupost od igre. Eto jedino sto je zarazna.
    Daj slike da vidim

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast