I ja idem sada malo duze napisati nesto sa slikicama
U ligi nam ide dobro,realizacija je dobra,no brine nas 2. klub,ima iste sve rezultate i mi imamo protiv njega u gostima x 0:0 je bilo,nadamo se njegovom kiksu ili da cemo ga pobjediti u utakmici za 1. mjesto igra se ovaj tjedan,inace smo dosta jaci od njega.Najbolji asistent je igrac iz naseg kluba ST 14 asistencija,a strijelac naseg kluba je desni bek Carvajal..Uskoro cu malo vise o njemu.
Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
Liga prvaka,dosad igramo u 4. brzini,nije da se trudimo cilj je finale protiv ekipe koja je podjednako jaka zove se BSK,i sastajemo se u finalu ako Bog da,a tamo ce biti neizvjesno..
Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
Sada nesto vise o legendi kluba-DANI CARVAJAL <3
On je dosao na pocetku 1. sezone imao je 23 kvalitetu,placen je 1,4 m i doveden za 1 token,igrac je maestralan,njegovi proboji po beku desnome su stvarno jedan dio povijesti naseg kluba,a tek slobodnjaci..Miljenik navijača u ujedino kapetan!Vidite u sta se razvijo,a danas je prestigao Neymara(ST) koji ima 67 golova i na klupi je zbog katastrofalnih partija u osmini finala,danas ce zaigrati u ligi prvaka pauziro je 2 utakmice,a to je iskoristio Carvajal i ima 69 golova(danas je zabio 4 gola) u 141 nastupu! Sjajno za beka.
Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg
I evo mojih novih dresova,za mene su jako lijepi bolji nego pocetni,a i grb smo kupili ali ipak je bolji ovaj stari koji nam je poklonio CMEX,koji nam je prosljedio poklon,a poslao NTNK,a kupili smo crni grb koji ponekad koristimo!
Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg
NAPRIJED REAL MADRID C.F,navijaci ocekuju ogromne stvari u sljedecoj sezoni!