Page 72 of 177 FirstFirst ... 2262707172737482122172 ... LastLast
Results 711 to 720 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #711
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Biće bolje Wolf. Ima još dosta da se igra.

  2. #712
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Da, nekako se nadam da 'oce..problem je sto mi je aktivna TL, a borim se s tim tokenima..igram s jednim napadacem, nemam mu izmjenu i samo cekam trenutak kad ce se ozljedit, ali barem i taj jedan napadac vuce momcad koliko toliko
    Macva FC and Crni like this.
    NK Kosavin


  3. #713
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Aktualna događanja kod mene:
    Clermont je jutros ispao iz kupa porazom 0-3 nakon neriješene 0-0 iz prve utakmice. Drži 6. poziciju lige što na prvu zvuči loše, ali pogled na tablicu otkriva da to i nije tako loše s obzirom na 2 boda razlike između 2. i 7. mjesta. (Tablice su poredane redom kako se klubovi spominju.)
    U LP je prošao grupu i igrati će protiv tima koji ima jak prvi sastav ali slabe rezerve, a formacija mu je 3w52. Pošto je tradicija u mojim klubovima da se slažu rosteri koji se mogu prilagoditi svakoj formaciji, ne bi trebalo biti problema ni ovdje s postavljanjem dobre kontre.
    TSGH je upravo poboljšao gol razliku pobjedom 0-15 u gostima Loša vijest je ozljeda bitnog dm-a ali bilo je nešto boostera u zalihama pa će sutra igrati ponovo. Kasnije očekuje uzvrat kupa protiv kluba iz Peru-a koji je dobio prvu kod kuće 3-2 tako da TSGH mora ići na pobjedu protiv neugodne 3n43 formacije.
    Celtic pokazuje znakove oporavka, nakon pobjede u ligi ima gol razliku 0 te 4. poziciju sa 3 boda iza vodećeg. Neuobičajena gol razlika za tim sa 4. pozicije i to nakon 12 odigranih utakmica. Liga je izuzetno zanimljiva i neizvjesna jer je razlika između 1. i 11. tima samo 9 bodova. Za usporedbu, ista je razlika između 1. i 5. tima u ligi mog glavnog tima. Osim toga, samo 4 tima imaju negativnu gol razliku.
    Celtic je u LP ispao da dosta čudan način, 2. i 3. tim su imali 9 bodova, ali Celtic je završio kao 3. iako je imao bolju gol razliku od tima iznad njega. Mislim da bi se trebala gledati gol razlika u LP kao i u ligi, a ne međusobni rezultati.
    Glavni tim nije ovdje na slici jer je liga (u kojoj jedino sudjeluje) prilično dosadna, prati ga jedan tim sa 1 bodom zaostatka, 3. i 4. su na -7, 5. je na -9 a ostali ni blizu. U njemu sam počeo prodavati igrače, trebao sam i ranije, u biti pretjerao sam s kupovinama. Nema smisla imati 22 igrača samo za ligu.
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-s61d14.jpg
    Crni, Shadow and Volf like this.

  4. #714
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Nema kraja povredama, još malo i kriza za koferčiće.


  5. #715
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemooooooo
    Crni, Shadow, Steppenwolf and 3 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #716
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Evo i ja da se pohvalim malo formom u ligi Screenshot by Lightshot
    Ovaj tim sto je sada prvi gazi sve 5. je po kvalitetu igra 4-5-1 ravnu.. nzm kako to ali dobija sve jace timove
    Macva FC, Shadow and Crni like this.

  7. #717
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Milaneeeeee :-))))

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #718
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Idemo dalje u kupu



    Ali ovo je naredni protivnik pa nam je tu kraj



    U ligi nije lose ali moze to i bolje


  9. #719
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Kakav je ovo ludak u kupu sl kolo? :O

  10. #720
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ovo stvarno više nema smisla... Dve utakmice zaredom...

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-5.png
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-6.png

    Što je najgore, ovaj drugi što je danas branio ima kvalitet 34, a sa 44 je jedna zvezdica...
    Last edited by Steppenwolf; 12-27-2014 at 12:04 PM.
    Crni likes this.