Shadow jbt sto si popizdeo na sudiju...ahahahahahaha

VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Dakle u ligi smo igrali derbi protiv FC Sarajevo, jedne snazne ekipe aktivnog menadjera koja sigurno pretendira na naslov, takodjer bila je ovo druga neugodna utakmica za redom koju smo igrali u gostima.

Pocelo je ponovno veoma dobro, vec u 2. minuti preko Vargasa dolazimo u vodstvo, a u 26. minuti napokon postize pogodak MC Robles, koji je vec neko vrijeme u krizi. U 54.minuti Sarajevo smanjuje a uskoro ostaju bbez jednog igraca. U istoj minuti materijaliziramo brojcanu prednost na terenu i postizemo 3 pogodak. I kad se cinilo da je sve gotovo, Sarajevo u 79.minuti postize pogodak. Ipak do kraja smo izdrzali i nosimo veoma veoma vazna 3 boda sa ovog teskog gostovanja.

Stanje u ligi je ovakvo, raduje nas iznimno dobra gol razlika zahvaljujuci nekolko gang banga koje smo imali

Sutra opet pakao od utakmice. Najjaci protivnik u ligi, u zadnje vrijeme postize dosta lose rezultate, ali svejedno je to jedna jako dobra ekipa.

A onda opet idemo na dva gostovanja, ekipe su nesto slabije od nas, no svejedno ekipe koje svima mogu zagorcati zivot, dakle ova teska liga se nastavlja i svaki kiks nas moze baciti sa prvog mjesta.

U ligi prvaka nam je bila neophodna pobjeda za prvo mjesto, kako bi izbjegli naseg najveceg rivala otkad igramo ovu igricu, ekipu ATLANTE, pobjedu smo odnijeli teze od ocekivanog posto se radi o ekipi koja je zadnja i koju smo u gostima tukli sa 5-0, na kraju smo pobijedil golom u 76 minuti i osvojili prvo mjesto u grupi. Doduse i bod bi nam bio dovoljan, ali dobro je i ovako, 5 pobjeda i 1 poraz.

Sljedeci protivnik nam je poznat, bili smo u istoj ligi te se nisu dobro proveli sa nama, mislim da smo favoriti i ocekujemo prolaz u cetvrfinale.

Last edited by Aleksandar Ilok; 12-26-2014 at 06:44 PM.
    Shadow, NTNK, Steppenwolf and 2 others like this.