Kod mene se masakr kontra formacija nastavlja identičnim rezultatom samo kod kuće. Iako je utakmica krenula dobro rezultatom 2-1,
Celtic je na kraju izgubio 2-5 (kao i TSGH). 4141 (koji je "na papiru jači od 413w2") je razbijen. Ne znam kako je moguće da ja uvijek imam problema kada pokušavam razbiti 4141, a mojim timovima s njom trpa ko stigne.
Dakle danas praktički sam ispao 2x iz 1/4 finala kup, a moje kontra formacije s kojima nisam imao nikad problema jednostavno ne funkcioniraju - prekrasno. Teoretske šanse za prolazak su premale.
Barem su oba tima ostvarila ligaške pobjede koje me pretjerano ne vesele (uzevši u obzir druge rezultate).
Celtic je 4. sa gol razlikom 0 (22:22 LOL), liga je još uvijek neizvjesna jer 1. i 10. tim imaju samo 10 bodova razlike.
TSGH je 1., ali s utakmicom više (nakon koje će vjerojatno biti 2. zbog gol razlike...)
CF63 je 4. nakon današnjih 0-0, sutra igra uzvrat LP nakon što je dobio prvu 1-0. To mi je jedini tim u LP, valjda će proći dalje.
Glavni tim (čiju većinu utakmica sam propustio) je danas igrao 1-1 u utakmici koju sam gledao.![]()