Page 129 of 161 FirstFirst ... 2979119127128129130131139 ... LastLast
Results 1,281 to 1,290 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #1281
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    У лиги се играмо мачке и миша са другопласираним...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg


    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg
    Steppenwolf and Shadow like this.

  2. #1282
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    I ovaj Zubović je zreo za klupu... Problem je tebi što nemaš zelenih bustera, pa su ti igrači umorni, ako igraš dve utakmice zaredom... Nemoj veznim igračima mnogo napad da nakucavaš...
    Ma brate meni se igraci odmore moral 100% kondicija 100% , a jest vezni red mi je najgori dosad otkad igram top eleven , a i nemam igraca osim ove 2 i jos jedan vezni kojem je najveca ocjena ove sezone 6, prosle je je igrao za ocijenu 8.9 , odmorim igrace ,moral pun i izgubim od kvalitet 21.4 , posjed lopte 72-28 za mene , suteva je bilo s njegove strane 15 ,S. MOJE 3 suta,1 u okvir gola,





    ♥FORZA MILAN!!! ♥

  3. #1283
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-butd8.png

    Sve ono što nam ide od ruke u LŠ, u Ligi ne ispeva... Primljena dva gola od strane defanzivaca iz prva dva šuta... Moji mašili zicere kao i obično... Odbrane i blokove protivnika ne računam... Džabe mi je golman Jelić dobio osmicu, kao i Apolo...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-1.jpg

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-2.jpg
    Esmir Bulić likes this.

  4. #1284
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-butd7.png

    Novi igrač u klubu, Španac Edgar... dobio je ocene 7 5 5 5 5 u prošlom klubu, pa gazda rešio da ga proda... Po ceni od 50 milki, izgleda da je talentovan...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-3.jpg
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-4.png
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-5.png
    Shadow and Esmir Bulić like this.

  5. #1285
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by aleksandar ilok View Post
    veliko razocarenje je u klubu, gotovo pa depresija. Ne znamo uopce sta pametno reci...

    Izgubili smo derbi koji nismo smjeli izgubiti, sanse za naslov su nam sada nikakve, gotovo nemoguce, a iskreno, nismo ni zasluzili.

    Sve je dobro pocelo, poveli smo vec u prvoj minuti, na kraju smo 3-2 izgubili.





    jos jednom molim neka mi pametniji od mene kazu, kako je moguce da je ova ekipa nezaustavljiva, pobijedila nas je dva puta, prva je u ligi, ni jednom protiv nas nije bio aktivan, imali smo max.bonuse, 15% posjeda zbog navijaca, moral i energija na vrhuncu, jaci smo 7q..kako se to dogodilo da ova ekipa sa stvarno niti malo posebnom formacijom rastura ovu ligu i nas. Ne ide nam u glavu..



    u 1.02 igramo ligu prvaka protiv naseg najveceg rivala, koji je usto i jaci od nas..nista dobro nas ne ceka ni ovde, dapace, imam osjecaj da cemo lagano izgubiti. Tko moze neka nazoci novom postraju, ova sezona je katastrofalna, igraci su karakterne nule.
    u pravu si, nema logike da ova ekipa bude prva ali nikako.
    Izgleda da je od ove sezone promenjeno tako da sada los moral i losa forma pojedinaca mnogo utice na igru celog tima. Ovako nije bilo u prethodnim sezonama ja licno igram najgoru sezonu do sada i ne pamtim da mi je ovoliko igraca bilo lose i kad je u pitanju moral, forma, dobijanje kartona u prvih 15 minuta. A sto je najgore, ne vidim sta da promenim da krene na bolje. Sto napisa jedan na forumu, treba stavljati u prvi tim one koje su dobri u formi koliko god da im je los kvalitet. Jebiga, onda na aukcijama treba gledati samo formu i nista vise sto je apsurd... :-)

  6. #1286
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    u pravu si, nema logike da ova ekipa bude prva ali nikako.
    Izgleda da je od ove sezone promenjeno tako da sada los moral i losa forma pojedinaca mnogo utice na igru celog tima. Ovako nije bilo u prethodnim sezonama ja licno igram najgoru sezonu do sada i ne pamtim da mi je ovoliko igraca bilo lose i kad je u pitanju moral, forma, dobijanje kartona u prvih 15 minuta. A sto je najgore, ne vidim sta da promenim da krene na bolje. Sto napisa jedan na forumu, treba stavljati u prvi tim one koje su dobri u formi koliko god da im je los kvalitet. Jebiga, onda na aukcijama treba gledati samo formu i nista vise sto je apsurd... :-)
    Pretprošle sezone je lik bio prvi samo sa DR, DL i DMC pozadi u formaciji, u dve utakmice gol nisam mogao da mu dam, DL i DR dobijali devetke ko od šale...
    ivan.Brko likes this.

  7. #1287
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    Potpuno se slazem s vama!!
    Last edited by ivan.Brko; 01-29-2015 at 09:10 PM.

  8. #1288
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Jao tekma mi za 10 minuta, izmori se dok je doceka, ako izgubim ubit cu se
    Veni,Vidi,Vici

  9. #1289
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Da je bogdom jos jedan bio..
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    Steppenwolf likes this.
    Veni,Vidi,Vici

  10. #1290
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    u pravu si, nema logike da ova ekipa bude prva ali nikako.
    Izgleda da je od ove sezone promenjeno tako da sada los moral i losa forma pojedinaca mnogo utice na igru celog tima. Ovako nije bilo u prethodnim sezonama ja licno igram najgoru sezonu do sada i ne pamtim da mi je ovoliko igraca bilo lose i kad je u pitanju moral, forma, dobijanje kartona u prvih 15 minuta. A sto je najgore, ne vidim sta da promenim da krene na bolje. Sto napisa jedan na forumu, treba stavljati u prvi tim one koje su dobri u formi koliko god da im je los kvalitet. Jebiga, onda na aukcijama treba gledati samo formu i nista vise sto je apsurd... :-)
    Vecini igraca na TL ni ne vidis formu. Za ovu utakmicu sam i stavljao one u najboljoj formi, cak mi je par skauta bilo na klupi, ma nista ove sezone ne pomaze.
    Sezona 27, Level 27