View Poll Results: Da li vam se dopadaju osobine igre i izgled Top Eleven 2015?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Da, svidja mi se

    10 24.39%
  • Ne, ne svija mi se

    12 29.27%
  • Mora jos da se poradi

    19 46.34%
Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 91 to 100 of 103
Like Tree89Likes

Thread: Top eleven 2015

  1. #91
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Gushter View Post
    Ekipo može mali info kako/di skupljate kofere i tokene?
    OK, pogresio sam ne postoji varanje.
    Posto dugo igrate igru i znate sve cake, uputite nas ostale gde i kako skidate veliki broj kofera!
    hvala unapred! :-)

  2. #92
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Iz prikaza tabele kod prijatelja izbacen je broj datih i primljenih golova ali formu su smanjili na 3 samo sa pogresne strane.... genijalno resenje

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Top eleven 2015-uploadfromtaptalk1422713551221.jpg  

  3. #93
    Newbie denzellozington's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    7
    danas sam trebao da primim bonus tokene (ono kad potpises da dobije poneki bonus kad se svakodnevno logujes) i mozete misliti

    file error ... i ku.ac .... nisam dobio nista ...

    dakle dosli smo do dna, da se kurv.mo za jedan jeb.ni token.

  4. #94
    Newbie pavlesky's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Vechta , Germany
    Posts
    11
    Nije mi dobra ona stvar kad uradis trenig ili zavrsis utakmicu kad dobijas one skill poene na ovu verziju automatic ti ga rasporede to nije uredu...
    NTNK, DakAfcB and t11_fan like this.

  5. #95
    Newbie denzellozington's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    7
    Igrac iz moje omladinske skole ima 2 zvezdice i ne treba mi nijedan token da potpise za mene, al zato igrac od 4 zvezdice i 21 godinu(i to je kao omladinac?!) trazi21 token za potpis ?? Pa 21 mu mamu nabij.. i njemu i developeru koji je to smislio ? Koji ce mi omladinska skola onda kad jeftinije prodjem na berzi. Sram vas bilo djubradi jedna gladna....

  6. #96
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by denzellozington View Post
    Igrac iz moje omladinske skole ima 2 zvezdice i ne treba mi nijedan token da potpise za mene, al zato igrac od 4 zvezdice i 21 godinu(i to je kao omladinac?!) trazi21 token za potpis ?? Pa 21 mu mamu nabij.. i njemu i developeru koji je to smislio ? Koji ce mi omladinska skola onda kad jeftinije prodjem na berzi. Sram vas bilo djubradi jedna gladna....
    i mene je to nerviralo u pocetku ali sad samo prodam besplatnog i teram dalje... jednom prilikom sam pomislio da dam 20 tokena reko mozda cu dobiti igraca koji ce dobijati 8-9 ocene ali srecom odustao sam od te namere. Evo jutros sam dobio igraca sa jednom zvezdicom a za drugog traze 24 tokena sto je suludo... prodao prvog i iskoristio kintu za sledecu investiciju... :-)

  7. #97
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    3
    poz raja, da li znate hoce li se moci kupovati tokeni preko kredita vise ...tj da li ce to doci u nekom update

  8. #98
    Newbie denzellozington's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    7
    dzaba pitas burazeru jer ovaj deo foruma kao i sve ostalo niko ne zarezuje ni 2 posto ... ovo je napravljeno da se mi medjusobno "druzimo" (umesto da pomazemo razvoju igre).

  9. #99
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    @denzellozington
    Nemoj da siris dezinformacije...

    @Rumenige
    Probaj da kontaktiras podrsku igre...
    http://support.nordeus.eu/forums
    Go Ahead Eagles likes this.

  10. #100
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    18
    PLEASE HELP
    im new in top eleve.
    ive made a lot of mistakes...losen almost all my buget. and tokens...my players are unfit now.. please help me..can i start it all again with my facebook id or ill need to creat another fb id to play from the begening?

Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast