Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
Like Tree2Likes

Thread: Neka pitanjca....

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    35

    Neka pitanjca....

    Kolika je pauza od kraja sezone do rasporedjivanja u novu ligu?
    Kog dana nema u opste transfera (Da li je to dan posle poslednje utakmice ili na dan poslednje utakmice)?
    Kad pocinje transfer za novu sezonu? (Dan posle poslednje utakmice ili kasnije?)
    Koje specijalne osobine su najbolje?

  2. #2
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Nova liga počinje 3. dana sezone, Međutim, nema dana bez natjecanja jer 1. i 2. dana sezone se igra kup.
    Nema dana bez transfera, igrače je moguće kupiti svaki dan.
    Transfer lista za novu sezonu počinje odmah nakon resetiranja servera, rano ujutro.
    Slobodni udarci i korneri su najbolji, a dobri bi trebali biti napadač iz sjene i igra glavom.
    Ex top eleven player


  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    35
    Da li je istina da ako imas previse para ides u minus???
    Da li se zna koja je cifra u pitanju???
    Last edited by Kitonja; 04-26-2015 at 07:43 PM.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    35
    Niko ne zna???

  5. #5
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by Kitonja View Post
    Da li je istina da ako imas previse para ides u minus???
    Da li se zna koja je cifra u pitanju???
    kako mozes da ides u minus ako imas previse para?
    Mislim da je max 2.13B nakon toga sve pare koje dobijas ne dodaju se na racun.
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  6. #6
    English Forum Moderator Cat Harrison's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    StL
    Posts
    8,062


    Neka pitanjca....-untitled.png
    Expressed above is my own opinion. Your results may vary.
    ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬▬ ▬ >BvB
    < ▬ ▬▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Znam da je max bio do sad na 2 i nesto B, a i u skorije vrijeme je to povecano kao i to da veci leveli dobijaju vise para sad
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Eto nakon dugo vremena ponovo sam počeo sa intezivnim treniranjem igrača, ali samo zato što mi se nakupilo 100tinjak zelenih bustera pa da ih potrošim na 4-5 igrača (Clermont). Nije to neka razlika u kvaliteti, 10ak skill poena, ali zato sam primjetio da nije bilo promjena u brzini razvoja igrača iako je broj skill poena rastao. Iako su mi neki rekli da igrači koji su blizu višeg nivoa kvalitete (kojima ocjene završavaju na 4 i 9, npr. 104, 109...) sporije dobivaju skill poene iako nisu dodani, ja sam imao baš suprotno iskustvo. Namjerno sam neke igrače ostavio kvalitetom blizu skauta, trenirao ih na nivo skauta i nikakvih promjena u brzini razvoja nije bilo.
    Jedino ako nešto nisu promenili u poalsednjih par dana... Od 5. zvezdice pa naviše trening pada za oko 20% sa svakom zvezdicom, čak i kad ne nakucavaš... Ali mora da bude jedan skill poen do sledeće zvezdice... Posle prvog sledećeg dobijenog skil poena brzina treninga pada... Tako da, ako je igrač tek dobio ...4 ili ...9 kvalitet, imaš još 15 skil poena fore pre nego što uspori...


    ovo je napisao t11_fan , pa je bio reply kako pada brzina treninga.

    nisam siguran da li sam doro shvatio ? kada točno pada brzina treniranja ? kad igrač ima npr. 59 + nula skila? 59 + 15 skill poena ? kad okrene na 60 ?

    i najbitnije : da li pada brzina i kad imaš skill poene ali ih nisi još dodao igraču ?

    evo konkretan slučaj . misli da je usporio bez obzira što mu nisam još dodao skillove

    Neka pitanjca....-skndr.jpg

  9. #9
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Didi
    Ja sam trenirao golmana Celtica koji je nordgen na nivou 10, vrijedi 76M i kvalitetom je bio 69.x Jučer je na treningu dobio 21 sp (nisam ih dodao) i nisam primjetio nikakvu promjenu u brzini razvoja. Sad sam dodao poene jer mi trebaju za kup utakmicu pa mu je sada kvaliteta 71.
    Ex top eleven player


  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    10
    ma zato pitam , imam kup sa podjwdnakim protivnikom. mislim da bi trebao proč i bez dodavanja skilova.
    skoro cijela ekipa mi jee mlada , prosjek godina 19,9 . imam skoro 100 skilova još od prošle sezone. 80% ekipe mi je 49,x.

    kockat ću se bez dodava nja skilova.

    ne kontam zašto takve stvari NORD**** ne stavi u tutorialu. to su neke osnove igre.

    hvala fan. na odgovoru

Page 1 of 2 12 LastLast