Page 58 of 99 FirstFirst ... 848565758596068 ... LastLast
Results 571 to 580 of 986
Like Tree2621Likes

Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

  1. #571
    Rookie Dalibor ZP's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    133
    konačno jedna lagana pobjeda protiv ekipe koja tankira ovu sezonu . reus ubija ovu sezonu

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    bit će opet napeta borba za prvaka . ove sezone ipak nešto slabija liga . par ekipa je rasprodalo sve svoje igrače nakon prvog kola tako da ima par slabih ekipa

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-tabela.jpg

    inače , treća sezona za redom da muku mučim sa napadačima , nijedan nemore niš zabit

    bony -3 utakmice 1 gol (tek kupljen ali kad je u igri ko da ga nema , ni ne spomene se u komentarima)
    suarez -15 utakmica 7 golova , uglavnom zabije protiv slabih ekipa , inače nikakve koristi od njega
    aguero - 9 utakmica 0 golova !! za njega nemam riječi , igrač manje na terenu

  2. #572
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Clermont izgubio uzvratnu kup utakmicu i ispao. Opet me troluje T11 nelogika; protivnički tim je u napadu, moj igrač ispucava loptu na njegovu polovicu i otklanja opasnost. Sljedećki komentar djelić sekunde kasnije: protivnik kreće u kontranapad. Pa kako on može krenuti u kontru ako moj tim ispucava loptu na drugu stranu terena????!!!! Valjda moj tim treba ići u kontru jer je na svojoj polovici
    Celtic prošao dalje u kupu (gle čuda!), nakon 1-1 u gostima dobio je 2-1 kod kuće.
    Ex top eleven player


  3. #573
    Rookie Dalibor ZP's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    133
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Clermont izgubio uzvratnu kup utakmicu i ispao. Opet me troluje T11 nelogika; protivnički tim je u napadu, moj igrač ispucava loptu na njegovu polovicu i otklanja opasnost. Sljedećki komentar djelić sekunde kasnije: protivnik kreće u kontranapad. Pa kako on može krenuti u kontru ako moj tim ispucava loptu na drugu stranu terena????!!!! Valjda moj tim treba ići u kontru jer je na svojoj polovici
    Celtic prošao dalje u kupu (gle čuda!), nakon 1-1 u gostima dobio je 2-1 kod kuće.
    hahaha to s kontrama mi nikad nije bilo jasno u t11

  4. #574
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Dalibor ZP View Post
    hahaha to s kontrama mi nikad nije bilo jasno u t11
    Što je još zanimljivije, glavni tim je na isti način primio gol u kupu kad je ispao (2. runda kupa). Tad je slučaj bio još bizarniji jer sam u zadnjih 10min stavio mentalitet na obrambeni. Samo po T11 logici tim koji igra takvim mentalitetom (i formacijom 4141) može ostavit obranu otvorenu za kontru.
    Ex top eleven player


  5. #575
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Kakva utakmica, igrali smo sa drugoplasiranim na tablici, vodstva su se stalno izmjenjivala a na kraju ipak mislim da mi mozemo vise zaliti jer je zavrsilo 3-3..zadrzali smo se na prvom mjestu, ali steta sto nismo pobijedili i pobjegli na 4 boda razlike..



    Sezona 27, Level 27


  6. #576
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-fkp6.png

    Goleada protiv tima koji je imao samo 3 igrača na pozicijama, dva defanzivca i napadač... Treba li da napomenem da sam gol primio od igrača van pozicije... Faherty - 3 gola i asistencija, Geofani - 2 gola i 2 asistencije, Telesa - 2 gola, Happy - gol i 2 asistencije... jedino je Borsi bio indisponiran u napadu... Debitovala su dva nova igrača, Roither i Sinabov... Prodali smo omladinca Spasića (2 utakmice)...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-2.png
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-3.jpg
    Crni likes this.

  7. #577
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Što je još zanimljivije, glavni tim je na isti način primio gol u kupu kad je ispao (2. runda kupa). Tad je slučaj bio još bizarniji jer sam u zadnjih 10min stavio mentalitet na obrambeni. Samo po T11 logici tim koji igra takvim mentalitetom (i formacijom 4141) može ostavit obranu otvorenu za kontru.
    A šta reći za gol protiv 5 defanzivaca i 2 DMC, hard defending, kad protivnički štoper ostane 1 na 1 sa golmanom posle kontre...
    t11_fan and Dalibor ZP like this.

  8. #578
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    U posljednje vrijeme nabavljeni su neki dresovi i grbovi, dio cemo sigurno nositi, a dio je za nasu kolekciju.







    Steppenwolf, NTNK and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #579
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    U posljednje vrijeme nabavljeni su neki dresovi i grbovi, dio cemo sigurno nositi, a dio je za nasu kolekciju.







    Neki od tih dresova su užasno ružni, kako uopšte to puste u prodaju...
    t11_fan and Ad Fines like this.

  10. #580
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Samo drugi mi je ruzan, ostali su ok
    Last edited by Aleksandar Ilok; 02-21-2015 at 03:36 PM.
    Sezona 27, Level 27


Page 58 of 99 FirstFirst ... 848565758596068 ... LastLast