Page 56 of 99 FirstFirst ... 646545556575866 ... LastLast
Results 551 to 560 of 986
Like Tree2621Likes

Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

  1. #551
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Attachment 38714

    Težak poraz juče u Ligi... Iako sam imao 5 šuteva više, imao sam i golmana Sosana... Posle ove četvorke stavljen je na transfer listu... Ne ide mi ove sezone protiv uskog dijamanta pa to ti je... Ko je rekao da je 3-5V-2 dobar protiv uskog dijamanta, nataknem ga...

    Attachment 38715
    Attachment 38716
    Attachment 38717
    ima bolje igrace i svi su mu dobili ocene 7-8, tako da ovo je realan rezultat.

  2. #552
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ima bolje igrace i svi su mu dobili ocene 7-8, tako da ovo je realan rezultat.
    Ma gde je realan, da mi golman nije branio ko za k***c teško da bi bilo 1-4... Ova ista postava je isto tako jakog otkinula 4-1 u Kupu preključe, i taj isti golman Sosan je ocenjen osmicom... Taman sam pomislio, krenula ga forma... Postoje igrači koji odigraju za 8 ili 9, a onda ih ni za živu glavu ne stavljaj da igraju sledeću tekmu, jer ne mogu da vežu dve dobre...

  3. #553
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-fkp5.png

    Neočekivano odvaljivanje u Ligi juče... Faherty - 3 gola i asistencija, Geofani - gol i 2 asistencije, Borsi - gol i asistencija...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-31.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-32.png
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-33.jpg

    @lespa I ovo je nerealan rezultat...
    Ad Fines likes this.

  4. #554
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma gde je realan, da mi golman nije branio ko za k***c teško da bi bilo 1-4... Ova ista postava je isto tako jakog otkinula 4-1 u Kupu preključe, i taj isti golman Sosan je ocenjen osmicom... Taman sam pomislio, krenula ga forma... Postoje igrači koji odigraju za 8 ili 9, a onda ih ni za živu glavu ne stavljaj da igraju sledeću tekmu, jer ne mogu da vežu dve dobre...
    pazi, mozda je taj u kupu imao bonus nula a ovaj sto te dobio 4:1 max bonus itd. itd...
    Druze, vidim po postovima na forumu da si ozbljno shvatio ovu igru i da se bas iznerviras kad je nerealan rezultat. cuvaj zivce trebace ti... iako znam da je to lako reci i ja popizdim kad se to desi, ulazes u ekipu a dobije te neka budala.
    Steta sto Nordeus preteruje sa trolanjem inace bi igrica bila odlicna...
    evo ja sam 11-ti u ligi sa jakom ekipom i batalio sam. sad mi B postava igra ostatak lige a prvi tim napada ligu prvaka pa sta bude. naravno kup sam ispao u pretkolu trecu sezonu za redom. hvala Nordeusu to jest nekom majmunu za racunarom pardon "mister developer". :-)

  5. #555
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	FKP5.png 
Views:	25 
Size:	14.0 KB 
ID:	38719

    Neočekivano odvaljivanje u Ligi juče... Faherty - 3 gola i asistencija, Geofani - gol i 2 asistencije, Borsi - gol i asistencija...

    Click image for larger version. 

Name:	31.jpg 
Views:	25 
Size:	37.7 KB 
ID:	38720
    Click image for larger version. 

Name:	32.PNG 
Views:	24 
Size:	50.8 KB 
ID:	38721
    Click image for larger version. 

Name:	33.jpg 
Views:	24 
Size:	54.2 KB 
ID:	38722

    @lespa I ovo je nerealan rezultat...
    pa na prvi pogled jeste. ali vidis tvoji su dobili dobre ocene pogotovo napadaci dok su njegovi igraci sredine terena odigrali katastrofa. mozda je 5:1 previsoka pobeda. Ali, evo sta po meni u igrici nikako ne valja: njegov napadac sa sest zvezdica je trebao protiv tvog igraca Angrand sa dve ej dve jebene zvezdice da postigne het trik i da Angrand dobije crveni vec u prvom poluvremenu. to bi po meni bilo realno...

  6. #556
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-celtic4.png

    Poslednja utakmica u LŠ juče... Protivnik je promenio ime kluba, promenio je i menadžera, ali nije promenio naviku da gubi Jedino što je uspeo je da mi povredi najboljeg igrača Gomesa, ali je to bilo nedovoljno, jer je Liri dobio šansu da izvodi prekide i sa 2 gola iz slobodnjaka i asistencijom iz kornera izbio protivniku šansu da se plasira dalje na gol razliku...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-3.png
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-4.jpg

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-5.png

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-1.png
    Ad Fines likes this.

  7. #557
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    pa na prvi pogled jeste. ali vidis tvoji su dobili dobre ocene pogotovo napadaci dok su njegovi igraci sredine terena odigrali katastrofa. mozda je 5:1 previsoka pobeda. Ali, evo sta po meni u igrici nikako ne valja: njegov napadac sa sest zvezdica je trebao protiv tvog igraca Angrand sa dve ej dve jebene zvezdice da postigne het trik i da Angrand dobije crveni vec u prvom poluvremenu. to bi po meni bilo realno...
    To da sam igrao čovek na čoveka odbranu Nije taj Angrad nikad bio extra defanzivac, ali nije naivan protiv jačih protivnika... mene je više brinuo Anikin... pre sam očekivao da on dobije četvorku, nego Sosan

  8. #558
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Zar ovo nije nerealno ???Bez odbrane . Jedan nivo je veci od mene,a pogledajte kako stoji u ligi...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_2015-02-21-09-19-31.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_2015-02-21-09-19-34.jpg
    munchen and Esmir Bulić like this.

  9. #559
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    pazi, mozda je taj u kupu imao bonus nula a ovaj sto te dobio 4:1 max bonus itd. itd...
    Druze, vidim po postovima na forumu da si ozbljno shvatio ovu igru i da se bas iznerviras kad je nerealan rezultat. cuvaj zivce trebace ti... iako znam da je to lako reci i ja popizdim kad se to desi, ulazes u ekipu a dobije te neka budala.
    Steta sto Nordeus preteruje sa trolanjem inace bi igrica bila odlicna...
    evo ja sam 11-ti u ligi sa jakom ekipom i batalio sam. sad mi B postava igra ostatak lige a prvi tim napada ligu prvaka pa sta bude. naravno kup sam ispao u pretkolu trecu sezonu za redom. hvala Nordeusu to jest nekom majmunu za racunarom pardon "mister developer". :-)
    Ma batali Kup, ja to igram dokle prođem, čisto da pokupim bonuse za pobedu i tako to... Mene nervira što ne može da se nađe dobar MC, da ne kiksira svaku drugu tekmu...

  10. #560
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Zar ovo nije nerealno ???Bez odbrane . Jedan nivo je veci od mene,a pogledajte kako stoji u ligi...

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2015-02-21-09-19-31.jpg 
Views:	22 
Size:	57.1 KB 
ID:	38729
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2015-02-21-09-19-34.jpg 
Views:	21 
Size:	55.3 KB 
ID:	38730
    Apsolutno... da je ovo normalna igra, formacijom 5-4-1 duge lopte bi trebalo da ga otkineš 10-0... ali ovo je prefinjeni Nordeus "algoritam"
    ivan.Brko and Go Ahead Eagles like this.

Page 56 of 99 FirstFirst ... 646545556575866 ... LastLast