Page 4 of 98 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 31 to 40 of 980
Like Tree2859Likes

Thread: Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?

  1. #31
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-butd8.png

    2-2 u prvoj utakmici Kupa... Edgar "Tasmanijski đavo" Ráez nas je spasio od poraza u 2 minuta ludila...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-3.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-4.jpg

    Napustio nas je visoki napadač Davidson Tabe sa ostrva Vanuatu (51 utakmica, 11 golova, 6 asistencija)... U 4 sezone se nije ni naigrao, ni nadavao golova... Jedine svetle trenutke je imao protiv timova koji su imali igrače, a ne golmane na golu...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-5.png
    Crni and Esmir Bulić like this.

  2. #32
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Dalibor ZP View Post
    ...tako da je danas potrošeno 168 tokena za 9 igrača, a šoping još nije gotov . šta reći...
    Zlo i naopako.

    Meni sezona krenula loše. Clermont je uništen u kupu, nemam šanse u uzvratu. Međutim gora stvar je što u nijedan tim nisam doveo nijednog igrača. Između ostalog, propustio sam nekoliko aukcija gdje igrači nisu prodani jer sam zakasnio nekoliko sekundi na aukcije Dakle, niti sam vidio na aukciji nekog dobrog mladog igrača, niti sam ga kupio. Nemam više volje za ove jednokratne panjeve što ih preprodajem nakon svake sezone. Osim toga, Celtic je neplanirano završio na poziciji vukoj€bina (5. mjesto, ne igram ligu prvaka a tim je manje konkurentan )
    Dalibor ZP likes this.
    Ex top eleven player


  3. #33
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Screenshot by Lightshot

    Je li moguce da igrac koji vrijedi 42 miliona , i ima kvalitet 89 ima platu od 2,6 k ? ovo sam vidio tek , a doveo sam ga danas oko 12 , slagirao sam se hahaha

  4. #34
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Poraz u kupu i prvo pojacanje Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1425844630276.pngSezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1425844650626.jpg

    FC Red Star ✮✮✮✮AS Roma ✮✮
    Esmir Bulić likes this.

  5. #35
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Protivnik je podjednako jak kao i ja. Iskreno sam zadovoljan rezultatom, nadam se da ću ga kući dobiti i proći dalje

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

  6. #36
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Izvršena selekcija igrača za narednu sezonu. Pa ćemo vidjeti da li će momci moći donijeti još neki trofej u klubske vitrine.

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-selekcija.jpg

    Kup je krenuo sa stvarno neočekivanom pobjedom. Totalna dominacija. Nadamo se da ćemo ove godine srušiti neugodnu tradiciju, pa uspjeti proći dalje od plej off faze takmičenja.

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-kupp.jpg
    Esmir Bulić likes this.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  7. #37
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Paparelli View Post
    Screenshot by Lightshot

    Je li moguce da igrac koji vrijedi 42 miliona , i ima kvalitet 89 ima platu od 2,6 k ? ovo sam vidio tek , a doveo sam ga danas oko 12 , slagirao sam se hahaha
    Tako se i meni desilo, 3.1k... pa se posle promenilo u milione

  8. #38
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    pobjeda u kupu

    Macva FC, NTNK, t11_fan and 3 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #39
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Dranje u kupu, 5:0 za Macvuuuuuu

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #40
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Pošto dugo nisam bio u ligi prvaka tako sam i zaboravio da pogledam na protivnike lige prvaka u ovoj sezoni . Svi protivnici su jaki, vjerovatno će se svi pojačati, jedan od njih je bio sa mnom u ligi prošle sezone.

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Cijelu prošlu sezonu pokušajem prodati četiri igrača i nisam ih uspio prodati, tako da najvjerovatnije i ovu sezonu moram igrati sa istom ekipom, šta više morat' ću prodat najmanje jednog igrača da nebi ušao u minus. Mislim od sutra sam ponovo u minusu jer na računu imam samo 3 miliončića . Mislim da će ovo bit hebena sezona, samo se nadam da neću uletiti u neko stvarno jaku ligu gdje ponovo neću moći biti u top 7

Page 4 of 98 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast