Page 24 of 98 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast
Results 231 to 240 of 980
Like Tree2859Likes

Thread: Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?

  1. #231
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-celtic6.png

    Ne znam zašto mi se uvek dešava da se zlopatim protiv idiotskih formacija sa 2 odbrambena igrača... Sledeći put ću da izvedem na teren identičnu formaciju, pa će suvi kvalitet da dodje do izražaja...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-7.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-8.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-9.png

  2. #232
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-fkpmini2.png

    Napadač Ari Geofani iz Indonesije je napustio klub za 2 tokena... Prošle sezone je bio odličan, ali je ovu počeo sa dve 5-ice, a uz to veoma sporo napreduje na treningu, pa bi bilo neozbiljno da ga nismo prodali za tokene...
    U prošloj sezoni je na 21 utakmici postigao 12 golova i imao 10 asistencija, uz prosečnu ocenu 7.43, što je odličan učinak...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-11.png
    Top El likes this.

  3. #233
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-celticmini2.png

    Doveli smo još jednog napadača za onoliko para koliko smo imali... To je 30-godišnji kolumbijski napadač Juan Alvarez, specijalista za penale... Druga opcija u napadu posle Gomesa je bio Liam Stewart koji ima 2 zvezdice, a ostala dvojica napadača imaju po jednu...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-12.jpg
    Shadow and AC Milan 21 like this.

  4. #234
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Celtic6.png 
Views:	37 
Size:	11.5 KB 
ID:	40271Sledeći put ću da izvedem na teren identičnu formaciju, pa će suvi kvalitet da dodje do izražaja...
    To ti sigurno neće pomoć. Igrao sam 24.-25. rundu lige prošle sezone kod kuće 442 protiv 442, moj tim većinom 7* i ponekih 6*, protivnik 5* i poneki scout, izgubim 1-5. Nije mi jasno kako je moguće da tim čiji igrači imaju odličnu formu odjednom odigra tako lošu utakmicu. Osim toga, primjetio sam da su još neki imali slična trol iskustva protiv slabijih timova iste formacije
    Ex top eleven player


  5. #235
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Eto jučer sam napisao da mi glavni tim ima lošu formu i danas me ta forma koštala. Katastrofa. Rotacija krila nije prošla, ML i dalje igra očajno. Moram nešta iskemijat jer je gotovo nemoguće prodati igrača na nivoima iznad 15, prodajem jednog ML-a koji ima 5* za nivo 16 još od početka sezone i ne mogu ga prodati. To znači da prodaja igrača i kupovina drugih svakako nije opcija. Večeras tim igra u LP, pojma nemam koga više da stavim u sastav. Iako imam 22 igrača, nemam dobrog izbora, samo loš i gori.
    Clermont je dobio u LP u gostima 1-4, utakmicu ću pamtiti po jednoj zanimljivosti; izvadio sam iz igre DC-DMC i pisalo je da igrač dobiva ovacije od publike za odličnu predstavu. Pomislio sam da sam opet izvadio krivog igrača iz igre. Međutim, ocjena koju je dobio za tu utakmicu je 4 Dakle, dobio je 4/10 a komentar kaže da je igrao odlično Programeri, čestitam na "genijalnosti"!
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-cs-l17-d5.jpg
    Ex top eleven player


  6. #236
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Iako nisam pratio statistiku do prije nekoliko sezona, svejedno mislim da je ovo jedan od igrača s najgorom formom kojeg sam ikad imao
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-worst-form-vidal.jpg

    A ovo je pogled na moj glavni tim nakon katastrofalno loše utakmice jutros.
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-cs-l17-d5-stats.jpg
    Esmir Bulić likes this.
    Ex top eleven player


  7. #237
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Protivnik u kupu
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_11.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_12.jpg
    Vreme odigravanja revansa je neverovatno.....
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-screenshot_13.png

  8. #238
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Ja sam igrao u 5,ustao sam i izgubio naravno.Prosla sezona xD

  9. #239
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Eto jučer sam napisao da mi glavni tim ima lošu formu i danas me ta forma koštala. Katastrofa. Rotacija krila nije prošla, ML i dalje igra očajno. Moram nešta iskemijat jer je gotovo nemoguće prodati igrača na nivoima iznad 15, prodajem jednog ML-a koji ima 5* za nivo 16 još od početka sezone i ne mogu ga prodati. To znači da prodaja igrača i kupovina drugih svakako nije opcija. Večeras tim igra u LP, pojma nemam koga više da stavim u sastav. Iako imam 22 igrača, nemam dobrog izbora, samo loš i gori.
    Clermont je dobio u LP u gostima 1-4, utakmicu ću pamtiti po jednoj zanimljivosti; izvadio sam iz igre DC-DMC i pisalo je da igrač dobiva ovacije od publike za odličnu predstavu. Pomislio sam da sam opet izvadio krivog igrača iz igre. Međutim, ocjena koju je dobio za tu utakmicu je 4 Dakle, dobio je 4/10 a komentar kaže da je igrao odlično Programeri, čestitam na "genijalnosti"!
    Click image for larger version. 

Name:	CS L17 D5.JPG 
Views:	65 
Size:	80.3 KB 
ID:	40287
    Što tebi Duarte i Garay igraju van pozicija na kontra stranama?

  10. #240
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-celtic5.png

    Jedva ga umuvah nekako... Prvi šut u okvir gola je ujedno bio i gol u 56. minutu (19 šuteva, 4 u ovir, protivnik 2 u okvir)... Moji su se samo tako ispromašivali u situacijama dvojica protiv golmana... Prvo Fletcher, pa Gomes 1 na 1, pa Rice, Pa Fletcher, pa Cuellar... ne znam ko sve nije promašio i sve pored ili preko gola... Gomes je probijao odbranu, ali smo samo jednom pogodili...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-13.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-14.jpg

    Ovo je ujedno bila oproštajna utakmica za Andreu McQueena s kojim je sporazumno raskinut ugovor, da bi potpisao novi igrač...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-15.png

Page 24 of 98 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast