Page 26 of 98 FirstFirst ... 1624252627283676 ... LastLast
Results 251 to 260 of 980
Like Tree2859Likes

Thread: Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?

  1. #251
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Što tebi Duarte i Garay igraju van pozicija na kontra stranama?
    Da, ovo je prva utakmica igraju na žutom trokutu (kontra stranama). Garay je AMR-MR koji igra inače u odličnoj formi, to je moj najefikasniji veznjak. Duarte je novi fast trainer koji igra očajno. Pokušao sam ga "reanimirati" tako da ga stavim na desno krilo da vidim kako će tamo reagirati.
    Takav slučaj sam imao s Nana Johnsonom (DL-DC, igrao danas DC-a). Prve utakmice igrao je katastrofa, međutim njegova forma se odjednom popravila poslje nijednom nije dobio 5. Dobije 6 ako cijeli tim igra loše ili ako igra nekoliko utakmica uzastopno na DC-u jer više preferira DL iako je dešnjak.
    Nervira me kompletan tim, kao da su se rasuli odjednom, cijela prva postava je ostala gotovo identična kao prošle sezone, promijenio sam 2 igrača u prvom timu ove sezone, ostali novi igrači su većinom na klupi
    Last edited by t11_fan; 03-14-2015 at 05:39 PM.
    Ex top eleven player


  2. #252
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    vec drugu sezonu mi se desava da protiv slabije ekipe imam veci posed lopte ali protivnik ima vise od mene udaraca u okvir gola. Da li su kreatori igrice sutnuli loptu u stvarnom zivotu?!!!
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-capture.jpg

  3. #253
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Taman sam trazio levo krilo napadac iz senke,sad bolje necu xD

  4. #254
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-fkp3.png

    5-0 protiv autsajdera... Prvi het-trik za Jakšića na 13. utakmici (pre toga samo 1 gol) i prva ocena 9, u stvari, prva preko 7...
    Borsi je dao 2 gola, a Faherty imao 2 asistencije... Papanikolaou solidan u odbrani, nije mu bilo teško

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-23.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-24.jpg
    Esmir Bulić, Top El and munchen like this.

  5. #255
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Promjena formacije

    Last edited by Esmir Bulić; 03-14-2015 at 07:04 PM.

  6. #256
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Da, ovo je prva utakmica igraju na žutom trokutu (kontra stranama). Garay je AMR-MR koji igra inače u odličnoj formi, to je moj najefikasniji veznjak. Duarte je novi fast trainer koji igra očajno. Pokušao sam ga "reanimirati" tako da ga stavim na desno krilo da vidim kako će tamo reagirati.
    Takav slučaj sam imao s Nana Johnsonom (DL-DC, igrao danas DC-a). Prve utakmice igrao je katastrofa, međutim njegova forma se odjednom popravila poslje nijednom nije dobio 5. Dobije 6 ako cijeli tim igra loše ili ako igra nekoliko utakmica uzastopno na DC-u jer više preferira DL iako je dešnjak.
    Nervira me kompletan tim, kao da su se rasuli odjednom, cijela prva postava je ostala gotovo identična kao prošle sezone, promijenio sam 2 igrača u prvom timu ove sezone, ostali novi igrači su većinom na klupi
    Pa nemoj da mu dovodiš formu u red nauštrb igrača koji je u odličnoj formi... Stavi ga na levog beka i ne stavljaj mu strelice...

  7. #257
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Taman sam trazio levo krilo napadac iz senke,sad bolje necu xD
    'oćeš ja da ti prodam jednog?

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-25.jpg
    Go Ahead Eagles likes this.

  8. #258
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Taman sam trazio levo krilo napadac iz senke,sad bolje necu xD
    Hahahahaha ma to je individualno

    Nakon što me isfrustrirala loša forma iz ligaške utakmice, zaboravio sam za LP i uopće nisam promijenio postavu. Panjevi su nekim čudom dobili 1-0, nisam gledao utakmicu. Kako god bilo, promijenio sam postavu za sutrašnju ligašku, u veznom redu ostao je samo Garay, ali prebacio sam ga na njegovu matičnu poziciju MR-a. Na ML sam stavio onog od 4* kojeg bezuspješno pokušavam prodati tjedan dana, a dok je na listi možda odigra bolje nego svi ostali koje sam stavljao na ML/AML.
    MC-ovi završili u rezervama, 2 DMC-a koja su u lošoj formi sam vratio na klupu, ubacio sam i 3. ST-a i sutra igram 3n43 protiv 53w2
    U obrani je Johnson preselio na klupu dok ne vratim formaciju u onu s 4 braniča pa dobije priliku igrati.
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-cs-l17-d5-cl.jpg
    Ex top eleven player


  9. #259
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Jebote, kupim igraca prvog dana sezone preko pregovora koji je kod prethodnog menadzera imao ocene 7-8. Reko super, igrac AMC spec. nap. iz senke u dobroj formi bice odlicno pojacanje kad ono :

    Attachment 40312
    Zato sam ja kupio jednog napadača koji je dobijao petice, tako kao taj tvoj... sad kod mene dobija osmice i devetke...

  10. #260
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-butd7.png

    Posle jučerašnjeg katastrofalnog izdanja većine igrača u Kupu, odlučio sam da danas luzere ostavim na klupi i sklopim tim od preostalih igrača... Ispostavilo se da je to formacija 3-4-3, sa DMC Remzijem kao trećim štoperom, balansirano, sve default... Protivnik je počeo da kida u prvih 20 minuta i već u 11. minutu poveo sa 1-0... A onda mi je palo na pamet da uradim nešto što mi kida živce iz sezone u sezonu, gurnuo sam Remzija napred na prirodnu DMC poziciju i ostao samo sa dva štopera nazad... A onda su moji krenuli da kidaju protivnika... Prvo su se u strelce upisala sva tri napadača, Roca, Edgar i Shubamura... A onda je Black sa dva gola dotukao protivnika... E pa dosta sam se ja patio protiv timova sa dva defanzivca...

    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-26.jpg
    Sezona 64. - 8.Mart - Kako vam ide?-27.jpg
    Top El likes this.

Page 26 of 98 FirstFirst ... 1624252627283676 ... LastLast