Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

Location
    Beograd
    Posts
    11,542

A onda ova zajebancija eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Do 74. minuta imam 3-0 rezultat protiv jebeno napuštene ekipe... Do 74. minuta je imao 5 jebenih šuteva... A onda da gol... Nema veze, treba mu još 3... Iz 4 jebena šuta 4 gola eeeeeeeej... U 88. minutu jebeni igrač sa jebene 2 zvezdice probija odbranu i daje gol za 4-1... 6 odbrana njegov golman, nijedna moj... Samo jednu ocenu 6 ima u karijeri, a sad dobije 5... Ma NVSNK u Nordeusu... i vas i vaš glupi algoritam...

Idemo dalje !!
    Top El, Macva FC, PepG and 3 others like this.

1,860
    jebem ti sve u koju situaciju sam se doveo da neznam sta bi igro koga stavit u igru koga na klupu pas mater

Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Prošle sezone ja isto nisam znao koga stavit, samo kod mene je bio problem što je većina kvalitetnih igrača bila van forme. Dio sam prodao ove sezone, neki su još ostali. Žao mi je prodat igrače za koje sam očekivao da će odraditi još neku sezonu u klubu ali su morali otići ranije zbog loših nastupa. U glavnom timu imam za prodati još 4 igrača od kojih je jedan došao kao slobodan igrač. Moram nadoknaditi nepotpisivanje mladih igrača od 0T (posljednja 2 nisam potpisao jer nije bilo mjesta u timu) i nekvalificiranje u LP iako sam ju osvojio
    Najvažnije je da su svi moji timovi preživjeli prvu rundu kupa, transfere ću kompletirati postepeno.