Page 68 of 116 FirstFirst ... 1858666768697078 ... LastLast
Results 671 to 680 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #671
    Newbie Argus's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Beograd,Srbija
    Posts
    36
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-13.jpg

  2. #672
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    imam predlog za menadzere Top El, CSM United, Pep G, FC Prokuplje tj. AC Milan i ostali koji su zainteresovani: vidim da manje više svi igrate nezanimljive lige u smislu da posle pet kola vec znate da cete biti prvak.
    Sta kazete na to da napravimo ligu bez kupovine tokena i farmovanja? naravno, nemam pojma kako bi to izveli pa bi nam trebala pomoć sa strane. ima dve nedelje do pocetka nove sezone pa razmislite...
    Macva FC and PepG like this.

  3. #673
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Kakva utakmica lige, vodstvo od 3-0 umalo prokockano, skok s 4.pozicije na 2.
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-liga-4-5.jpg
    Najbolji strijelac kluba: A.Di Maria
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-di-maria.jpg
    NTNK, Macva FC, Top El and 2 others like this.

  4. #674
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Liga Sampiona 6.kolo

    To je to...




  5. #675
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Ja do pre neki dan nisam imao pojma kako se farmaju tokeni ,sad ih imam oko 55 a imao sam oko 1 token I tokene slabo trosim,prvi dan potrosim desetak i uglavnom ostalo sjebem na FA.Ne. razumem te bas Kako mislis da napravis takvu ligu,mada mi nije jasno sta nj si smislio Ko ti kaze da je meni liga nezanimljiva...Ovo je treca sezona za redom da upadnem u teeeeeeeesku ligu,kad igras sa nekim u prvih 10 je derbi,svi jaki.A ispod desetog mesta sijes 7+

  6. #676
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    imam predlog za menadzere Top El, CSM United, Pep G, FC Prokuplje tj. AC Milan i ostali koji su zainteresovani: vidim da manje više svi igrate nezanimljive lige u smislu da posle pet kola vec znate da cete biti prvak.
    Sta kazete na to da napravimo ligu bez kupovine tokena i farmovanja? naravno, nemam pojma kako bi to izveli pa bi nam trebala pomoć sa strane. ima dve nedelje do pocetka nove sezone pa razmislite...
    Pre sad ce vec dve god ista ideja je bila da clanovi foruma( u to vreme nsretkovic,jordovic svajc ne secam se ko jos i ja sam bio u toj grupi) naprave svoju ligu svi bi bili isti server zabranjeno je skidanje i kupovina tokena obavezno objavljivanje slika kupovine da se vidi broj tokena i sl,uglavnom cini mi se samo jedan clan je te prve sez ispostovao to objavljivao slike itd.
    Posle par sez od tih cini mi se 14 clanova samo sam pored mog jos tri cetiri kluba video da su aktivna sad ni njih ne vidim,sve mi se cini da je to utopijska ideja.

  7. #677
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jbt, kako danas troluje ova liga šampiona, to je van svake pameti...

  8. #678
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Ja do pre neki dan nisam imao pojma kako se farmaju tokeni ,sad ih imam oko 55 a imao sam oko 1 token I tokene slabo trosim,prvi dan potrosim desetak i uglavnom ostalo sjebem na FA.Ne. razumem te bas Kako mislis da napravis takvu ligu,mada mi nije jasno sta nj si smislio Ko ti kaze da je meni liga nezanimljiva...Ovo je treca sezona za redom da upadnem u teeeeeeeesku ligu,kad igras sa nekim u prvih 10 je derbi,svi jaki.A ispod desetog mesta sijes 7+
    dobro, vecini je liga lagana ne svima. Tehnicki deo je manje bitan, vazno da se skupi dovoljno menadzera a to bi se zavrsilo. Ali, verovatno je "Ivanmil" u pravu, poznavajuci nas balkanski mentalitet ne bi se svi pridrzavali pravila a i neko bi morao da prati da li neko vara tako da...
    jednostavno, ne znam kod Vas kako je ali kod mene na desetom nivou vec su poceli problemi sa prodajom igraca a od 14 menadzera u ligi samo 3-4 menadzera prate svoje tekme pa je malo dosadno. srecom tu je liga sampiona pa je ipak ukupno gledano zanimljivo.

  9. #679
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    dobro, vecini je liga lagana ne svima. Tehnicki deo je manje bitan, vazno da se skupi dovoljno menadzera a to bi se zavrsilo. Ali, verovatno je "Ivanmil" u pravu, poznavajuci nas balkanski mentalitet ne bi se svi pridrzavali pravila a i neko bi morao da prati da li neko vara tako da...
    jednostavno, ne znam kod Vas kako je ali kod mene na desetom nivou vec su poceli problemi sa prodajom igraca a od 14 menadzera u ligi samo 3-4 menadzera prate svoje tekme pa je malo dosadno. srecom tu je liga sampiona pa je ipak ukupno gledano zanimljivo.
    Sto se mene tice, ja sa za to. Imam jedan klub na prvom nivou, tako da nije problem. Samo sto necu biti toliko aktivan, samo to moze biti problem.

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #680
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Barca u finalu LP a nema dresova i dalje za uzet sta ovi cekaju,

Page 68 of 116 FirstFirst ... 1858666768697078 ... LastLast