Page 116 of 116 FirstFirst ... 1666106114115116
Results 1,151 to 1,160 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #1151
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-fkp7.png

    Učinak igrača na kraju sezone... Borsi 4* je odigrao najbolju sezonu do sada i približio se na samo 3 gola od najboljeg strelca kluba Djogovića... Dodao sam mu i novu poziciju, napadač, kao nagradu za sve što je postigao u klubu... Štoper Bobrowski je bio fantastičan u odbrani, a i štoper Lustrinelli je, posle loše prve dve sezone, odigrao odlično... Prinudno kupljeni napadač Yudinkov je bio fantastičan na početku (18 utakmica, 18 golova), ali je drastično pao u drugom delu, krunisavši to ocenom 5 (12 utakmica, 2 gola)... Napadač Nwoko je odigrao dobru sezonu, za razliku od prve dve (16 golova i 8 asistencija, na 20 utakmica u ligi)... Novi golman Stanley se pokazao kao odličan (4 osmice na 9 utakmica)... Užasno su podbacili novajlije Krupa i Khalifa, kao i omladinac Schwengle (10 šestica i 5 sedmica na 15 utakmica)... Dvi igraju na DMC poziciji...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-25.png
    Macva FC likes this.

  2. #1152
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-celtic8.png

    Noćas će u penziju otići kolumbijski napadač Juan Alvarez, prerano, sa 32 godine... 3 sezone je bio desna ruka Gomesu u napadu i vadio kestenje iz vatre, kad Gomesu nije išlo... Sa klubom je osvojio jednu titulu u ligi, prošle sezone i juče Ligu šampiona...

    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-26.png

  3. #1153
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Moju sezonu ukratko opisuju narodne mudrosti kao što su no pejn no gejn, kolko para tolko muzike.... 4 kluba 0 trofeja
    Ništa čudno s obzirom da sam ove sezone gledao manje od 10 utakmica. Osim toga, nisam prodavao tokom sezone igrače loše forme i kupovao nove (što inače radim) pa je i to utjecalo na rezultate, iako je nekoliko dana pred kraj sezone stanje bilo puno bolje. Glavni tim je sezonu završio kao viceprvak što je znatno bolje od prethodnog 5. mjesta. Klub se ponovo vraća u LP, glupo mi je pravilo da osvajač LP ne igra sljedeće sezone LP pa nisam imao priliku da obranim trofej. Sljedeće sezone će biti financijski pakao, nivo je visok, već sad sam primjetio da mi se budžet smanjuje igrajući isključivo ligaške utakmice.
    Celtic je 3, nije prošao grupu LP. Klasična priča; imam dovoljno tokena i novca u svakom od klubova, nemam vremena, a ni volje. Nema nekih TE novosti da mi daju elana pa postepeno smanjujem interes za ovom igrom.
    Clermont je bio u utrci za naslov, na kraju sezone je 2x poražen i samo gol razlika ga je zadržala na 4. mjestu. Velika šteta jer je klub stvarno imao priliku za odličnu sezonu s obzirom da je i u kupu i u LP izbačen u 1/4 finala (na nekom od prijašnjih postova nisam točno napisao, eto ispravak)
    FC Shakhtar je unatoč najmanjem broju promjena igračkog kadra bio među najkvalitetnijim timovima lige, sezonu završava na 4. mjestu koje je nekom srećom došlo nakon kiksa tada 4., sad 5. tima lige (koji ima jake 4*). Prvak te lige ima skautsku kvalitetu, 2. i 3. imaju jake 3*, 4* i 5* imaju jake 4* - eto kako TE nekad iznenadi. Da se vratim na moj tim, igrači koji su nekad bili neupitan dio najjače postave pali su u formi i ove sezone su dosta loše odigrali.
    Osim Clermonta u 1/4 finalu kupa, ostali timovi su ispali u 2. rundi.
    Strategija za sljedeću sezonu ne postoji; ako bude sreće s aukcijama, zamijenit ću igrača koliko mogu, a možda bi prepustio Šahtar nekom drugom da ga vodi.
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player


  4. #1154
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Noćas je počelo U-20 Svetsko prvenstvo na Novom Zelandu... Srbija igra sa Urugvajem u 6 ujutro, a još je u grupi sa Meksikom i Malijem... Biće zaebano...

  5. #1155
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Noćas je počelo U-20 Svetsko prvenstvo na Novom Zelandu... Srbija igra sa Urugvajem u 6 ujutro, a još je u grupi sa Meksikom i Malijem... Biće zaebano...
    Eh kad bi ti dečki mogli nać nekog posla tamo da se ne vraćaju na Balkan/vukoj€binu, kakva god im bila nogomenta karijera, NZ>Balkan
    Ex top eleven player


  6. #1156
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Eh kad bi ti dečki mogli nać nekog posla tamo da se ne vraćaju na Balkan/vukoj€binu, kakva god im bila nogomenta karijera, NZ>Balkan
    Mogu tamo šišati ovce, a mogu i ostati ovde i postati političari... Opet bi radili isti posao, šišali ovce, samo je to ovde isplativije...

  7. #1157
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Jedna lepsa sezona !Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-screenshot_2015-05-30-23-28-23.jpg

  8. #1158
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542

  9. #1159
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Mogu tamo šišati ovce, a mogu i ostati ovde i postati političari... Opet bi radili isti posao, šišali ovce, samo je to ovde isplativije...
    jesi siguran da je isplativije,vamo 50-50% da ces u zatvoru zavrsit a tamo vjeruj dobro je to placen posao da nebi vjerovao,od susjeda iz ulice sin je tamo vec 15-ak god i ima svoju farmu ovaca kaze para ko blata,nedavno bio tu pa prica nevjerovatno
    t11_fan likes this.

  10. #1160
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    To je to ljudi čestitam svima na osvojenim trofejima
    Idemo dalje

    http://forum.topeleven.com/top-eleve...o-vam-ide.html