Page 66 of 116 FirstFirst ... 1656646566676876 ... LastLast
Results 651 to 660 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #651
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemooooooooooo
    Top El, PepG, AC Milan 21 and 4 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #652
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Sad gledam statistiku: 6-4 u okvir za Real i 16-2 van okvira za Real. znaci nije moglo da se pridje i bezveze se pokusavalo sa distance pa ako udje udje. I sto rece sinoc jedan trener Kristina je igrac kome treba prostor i zato on sinoc nije nista pokazao.
    Da se razumemo, Juventus je veliki klub ali posle one afere iz 2006. godine jednostavno bacena je ljaga na klub za sva vremena. I sad je kao nesto slucaj zastareo sta li oni traze velike pare od Saveza pa ce umesto toga da im vrate dve titule. znaci odvratno ljigavo licemerno od strane Juventusa.
    Ne mogu da procenim koliko je zasluga Alegrija sto Juventus ima najbolju sezonu u poslednjih 10-15 godina a koliko cinjenica da je u pitanju odlicno organizovan klub.
    Pa cinjenica je da jos uvijek nisu na nivou kao nekad, ali evo mic po mic..sa ipak ruku na srce prosjecnim timom bar u europskim okvirima, dosli su do finala lige prvaka, ja vjerujem da ponovno dolazi njihovo vrijeme.

    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ok onda necu dolazit na forum i ok eto svi sretni i zadovoljni,na mene se cjeli forum okomio a drugi dok su svasta pisali niko nista nije rekao malo neposteno ali ok nema veze
    zivot ide dalje

    MOJ ZADNJI POST
    LIGA
    kiksali smo 3-0 poraz ali ostali smo prvi



    sretno svima u osvajanjima titula
    Ruku na srce, ti koji su svasta pisali su bili upozoreni, jedan debil je bio cak i baniran, po meni nakon onoga sto je ovdje pisao i radio, trebao je dobiti trajni ali nema veze, bilo se reagiralo, i jos je bilo primjera gdje se itekako reagiralo, a ako mislis da nesto nije a cuj, sa jednim moras biti nacisto i postovati to, ovo je SRPSKI DIO FORUMA i imas srece da su moderatori ljudine poput NTNK i Shadowa, trebas vidjeti kako je to na drugim forumima..

    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ja nisam nista politicki mislio da se razumijemo samo sam iznio misljenje a trebas citati između redaka prijatelju,ja sam u postu mislio reci da ta sva mrznja jednih prema drugima je tada ekspolidarala u smislu navijaca i da to sto se desilo nije normalno i da mi je zao sto se utakmica nikad nazalost nije odigrala i sto vise nikad nece bit tako jake lige nista vise a to sto je tada Arkan bio vođa navijaca nema veze sa ratom da se u startu razumijemo,ja ni ti na to nismo mogli utjecat ne mrzim nikog ali moj post se odnosio na sport ako to niste shvatili onda me slobodno banujte odmah
    Prijatelju moj, iskreno, ne kuzim sta je Macvu povrijedilo i cemu takvu halabuka, ali to sto pises da si mislio, nisi napisao..citirao si tudji izvor koji je cisto da te podsjetim, pun netocnosti. Jer nije istina da smo tad prekinuli odnose sa Srbijom (zaboravljas da se igralo jos jedno prvenstvo) a i mit je da je Arkan tad bio vodja navijaca, kao i ona prica da je on zamijenjivao tablice pa da BBB razbijaju svoje aute..Arkan je cijelu utakmicu bio na klupi Zvezde a ne medju navijacima, a sad da li je to njegovo maslo..ne znam, ali mnogi tu imaju putra na glavi, popricaj malo sa starijim BBB pa neka ti kazu kakve su bile ograde prije pocetka meca i koliko kamenica se sakrilo prije utakmice...definitivno je netko sa visih razina ovo iscenirao, a inace oni koj su osiguravali mec i koji su redovno navijali za srpske klubove i otvoreno to pokazivali, unatoc mitu nekom, su napredovali u karijeri kao da se nista nije dogodilo...

    A jedan od mojih izvora je ni manje ni vise nego...navijac Dinama koji je tada popio noz i jedva prezivio..on je bratic od moje zene pa znam dosta o tome.

    Dalje sve sto bi napisao bila bi politika, pa necu i necemo ovdje o tome, ti nemoj sve shvacati tako osobno, tema je teska i kolaju poluinformacije i mitovi i to samo dovodi do svadja i gluposti, sta nam na ovome divnom forumu ne treba, ako treba pisat cemo o svemu na onoj stranici koju napravim, ali ovdje ipak ne..
    Sezona 27, Level 27


  3. #653
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    I danas ubedljiva pobeda u ligi................................
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-screenshot_38.jpg
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-screenshot_37.jpg
    Macva FC and Esmir Bulić like this.

  4. #654
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u ligi



    Sezona 27, Level 27


  5. #655
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Pa cinjenica je da jos uvijek nisu na nivou kao nekad, ali evo mic po mic..sa ipak ruku na srce prosjecnim timom bar u europskim okvirima, dosli su do finala lige prvaka, ja vjerujem da ponovno dolazi njihovo vrijeme.



    Ruku na srce, ti koji su svasta pisali su bili upozoreni, jedan debil je bio cak i baniran, po meni nakon onoga sto je ovdje pisao i radio, trebao je dobiti trajni ali nema veze, bilo se reagiralo, i jos je bilo primjera gdje se itekako reagiralo, a ako mislis da nesto nije a cuj, sa jednim moras biti nacisto i postovati to, ovo je SRPSKI DIO FORUMA i imas srece da su moderatori ljudine poput NTNK i Shadowa, trebas vidjeti kako je to na drugim forumima..



    Prijatelju moj, iskreno, ne kuzim sta je Macvu povrijedilo i cemu takvu halabuka, ali to sto pises da si mislio, nisi napisao..citirao si tudji izvor koji je cisto da te podsjetim, pun netocnosti. Jer nije istina da smo tad prekinuli odnose sa Srbijom (zaboravljas da se igralo jos jedno prvenstvo) a i mit je da je Arkan tad bio vodja navijaca, kao i ona prica da je on zamijenjivao tablice pa da BBB razbijaju svoje aute..Arkan je cijelu utakmicu bio na klupi Zvezde a ne medju navijacima, a sad da li je to njegovo maslo..ne znam, ali mnogi tu imaju putra na glavi, popricaj malo sa starijim BBB pa neka ti kazu kakve su bile ograde prije pocetka meca i koliko kamenica se sakrilo prije utakmice...definitivno je netko sa visih razina ovo iscenirao, a inace oni koj su osiguravali mec i koji su redovno navijali za srpske klubove i otvoreno to pokazivali, unatoc mitu nekom, su napredovali u karijeri kao da se nista nije dogodilo...

    A jedan od mojih izvora je ni manje ni vise nego...navijac Dinama koji je tada popio noz i jedva prezivio..on je bratic od moje zene pa znam dosta o tome.

    Dalje sve sto bi napisao bila bi politika, pa necu i necemo ovdje o tome, ti nemoj sve shvacati tako osobno, tema je teska i kolaju poluinformacije i mitovi i to samo dovodi do svadja i gluposti, sta nam na ovome divnom forumu ne treba, ako treba pisat cemo o svemu na onoj stranici koju napravim, ali ovdje ipak ne..
    Und so weiter...........🏃

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #656
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Pa cinjenica je da jos uvijek nisu na nivou kao nekad, ali evo mic po mic..sa ipak ruku na srce prosjecnim timom bar u europskim okvirima, dosli su do finala lige prvaka, ja vjerujem da ponovno dolazi njihovo vrijeme.



    Ruku na srce, ti koji su svasta pisali su bili upozoreni, jedan debil je bio cak i baniran, po meni nakon onoga sto je ovdje pisao i radio, trebao je dobiti trajni ali nema veze, bilo se reagiralo, i jos je bilo primjera gdje se itekako reagiralo, a ako mislis da nesto nije a cuj, sa jednim moras biti nacisto i postovati to, ovo je SRPSKI DIO FORUMA i imas srece da su moderatori ljudine poput NTNK i Shadowa, trebas vidjeti kako je to na drugim forumima..



    Prijatelju moj, iskreno, ne kuzim sta je Macvu povrijedilo i cemu takvu halabuka, ali to sto pises da si mislio, nisi napisao..citirao si tudji izvor koji je cisto da te podsjetim, pun netocnosti. Jer nije istina da smo tad prekinuli odnose sa Srbijom (zaboravljas da se igralo jos jedno prvenstvo) a i mit je da je Arkan tad bio vodja navijaca, kao i ona prica da je on zamijenjivao tablice pa da BBB razbijaju svoje aute..Arkan je cijelu utakmicu bio na klupi Zvezde a ne medju navijacima, a sad da li je to njegovo maslo..ne znam, ali mnogi tu imaju putra na glavi, popricaj malo sa starijim BBB pa neka ti kazu kakve su bile ograde prije pocetka meca i koliko kamenica se sakrilo prije utakmice...definitivno je netko sa visih razina ovo iscenirao, a inace oni koj su osiguravali mec i koji su redovno navijali za srpske klubove i otvoreno to pokazivali, unatoc mitu nekom, su napredovali u karijeri kao da se nista nije dogodilo...

    A jedan od mojih izvora je ni manje ni vise nego...navijac Dinama koji je tada popio noz i jedva prezivio..on je bratic od moje zene pa znam dosta o tome.

    Dalje sve sto bi napisao bila bi politika, pa necu i necemo ovdje o tome, ti nemoj sve shvacati tako osobno, tema je teska i kolaju poluinformacije i mitovi i to samo dovodi do svadja i gluposti, sta nam na ovome divnom forumu ne treba, ako treba pisat cemo o svemu na onoj stranici koju napravim, ali ovdje ipak ne..
    Sta je pisao taj koji je banovan?

  7. #657
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Und so weiter...........

    Idemooooooooooo
    und so näher
    Sezona 27, Level 27


  8. #658
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Sta je pisao taj koji je banovan?
    Ne znam na koga mislis, veco nije baniran
    Sezona 27, Level 27


  9. #659
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ne znam na koga mislis, veco nije baniran
    Ma ne Veco nego taj sto si spomenuo gore.....................

  10. #660
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ma nije vazno...ruzne stvari je pisao kako tu tako i na facebooku
    Sezona 27, Level 27


Page 66 of 116 FirstFirst ... 1656646566676876 ... LastLast