Page 27 of 45 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 443
Like Tree653Likes

Thread: ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆

  1. #261
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ kaskada

    I ja sam u slicnoj situaciji kao i ti. Posto vec drugu sezonu igram sa rezervama kvaliteta 2-3 zvezdice, igra mi stalno prva postava i dosta zelenih kofera trosim da bi bili spremni za drugu tekmu tog dana. A sa zelenim i crvenim koferima slabo stojim jer sam se pojavio na radaru Nordeusa . pozitivno je to sto u Kupu zadnje dve sezone stizem do same zavrsnice. Procitao sam tvoj post gde kazes da uvek gledas da su ti igraci sa moralom uvek max pa sam i ja poceo to da praktikujem jer imam preko 200 plavih kofera. I za sada ide dobro, ziv sam u sva tri takmicenja ali nemoguce je provaliti da li je to razlog dobrih igara.
    moze mala pomoć vezano za formaciju: igram formaciju 4-5-1v( krila crvene strelice, preko krila) gde krila postizu mnogo vise golova od dva napadaca koja rotiram. Sta treba da promenim da i napadaci prorade recimo umesto "preko krila" da bude "kombinovano"? Ne znam da li su napadaci zrtve formacije ili su jednostavno losi?

  2. #262
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ kaskada

    I ja sam u slicnoj situaciji kao i ti. Posto vec drugu sezonu igram sa rezervama kvaliteta 2-3 zvezdice, igra mi stalno prva postava i dosta zelenih kofera trosim da bi bili spremni za drugu tekmu tog dana. A sa zelenim i crvenim koferima slabo stojim jer sam se pojavio na radaru Nordeusa . pozitivno je to sto u Kupu zadnje dve sezone stizem do same zavrsnice. Procitao sam tvoj post gde kazes da uvek gledas da su ti igraci sa moralom uvek max pa sam i ja poceo to da praktikujem jer imam preko 200 plavih kofera. I za sada ide dobro, ziv sam u sva tri takmicenja ali nemoguce je provaliti da li je to razlog dobrih igara.
    moze mala pomoć vezano za formaciju: igram formaciju 4-5-1v( krila crvene strelice, preko krila) gde krila postizu mnogo vise golova od dva napadaca koja rotiram. Sta treba da promenim da i napadaci prorade recimo umesto "preko krila" da bude "kombinovano"? Ne znam da li su napadaci zrtve formacije ili su jednostavno losi?
    Možeš staviti crvene i na dr i dl, ali i dalje 1 napadač protiv 2 štopera malo može napraviti, u toj formaciji krila dolaze do izrazaja, a koliko sam čuo od najboljih menadžera najbolja su krila koja imaju istreniranu poziciju ST. Što se tiče lijevog i desnog beka, iz mog ličnog iskustva, dobro je da imaju istrenirane pozicije dml i dmr.

    Sent from my C1505 using Tapatalk

  3. #263
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ Kaskada
    kul. hvala :-)
    DA, imam trenutno u prvoj postavi igraca na poziciji AMR koji je ST AMR i spec jedan na jedan. Stizu ga godine i gubi zvezdice ali takvi su igraci retki i drzacu ga u rezervama ( ocene 7-8), pogotovo sto nema za mene vise intenzivnih treninga.
    MNK Kaskada likes this.

  4. #264
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Kolike su cijene ulaznica kod vas.
    Dizi to Mesaaaa na 130, opusteno :-)

    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #265
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Dobro smo prosli u prvim utakmicama :-)


    Idemooooooooooo
    PepG, Shadow, lespa and 3 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #266
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada, Shadow and PepG like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #267
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post


    Idemooooooooooo
    Vidim ja zadnje 2 sezone uvijek mi pun stadion, a pre par sezona cijene na 80 i nije bio uvijek pun. Ja sam isto pravio razliku 5 (liga, kup i LP) s tim da najvecu cijenu stavim ulaznicama za LP. Valjda nakon one promjene u finansijama za veće levele i cijene ulaznica mozemo povecati.

    Sent from my C1505 using Tapatalk

  8. #268
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Shadow, Macva FC and munchen like this.
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  9. #269
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    J..... vas igrica ovakva, neću više da kukam, niti da se javljam kad me j... ovako. Mijenjam zanimaciju TROLOVI
    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-screenshot_1.jpg
    Molim bez suvislih komentara.

  10. #270
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Lagano sam pukao u kupu 7:0 xD

Page 27 of 45 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast