Results 1 to 8 of 8
Like Tree19Likes
  • 5 Post By Shadow
  • 5 Post By lespa
  • 4 Post By vedran boca juniors
  • 3 Post By Macva FC
  • 2 Post By Shadow

Thread: Animirani uživo mečevi sa ocenama- sada dostupni na Top Elevenu 2015

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Animirani uživo mečevi sa ocenama- sada dostupni na Top Elevenu 2015

    Pozdrav menadžeri.

    Sa skorašnjom nadogradnjom ubacili smo neke nove stvari na Top Eleven 2015.

    Animirani uživo mečevi:

    - samo bitni momenti se prikazuju uživo, a meč i dalje traje osam minuta,
    - sve u zavisnosti od dinamičnosti utakmice može biti manje ili više 2D sekvenci,
    - što se tiče samog gledanja meča prati se iz ptičje perspektive,
    - svi delovi 2D animacije su jedinstveni, originalni i nisu unapred snimljeni,
    - imate opciju da isključite animaciju i da pratite utakmicu samo preko komentara.

    Uživo ocene:

    - ako gledate animirani meč ili samo preko komentara ocene su vam dostupne u svakom momentu,
    - ocene igrača se često ažuriraju( oko 25x). Prvi put se ocena pojavljuje posle 5 minuta meča,
    - igrači se ocenjuju na skali od 4 do 10, sa tim što je polazna ocena 6.5,
    - da bi ocene bile što preciznije brojevi su sa decimalama.

    Pored svega ovoga kada pratite animirani meč možete pratiti ofsajde. Iako u pravom fudbalu ovde sudije često greše u igri nema greške u vezi ofsajda. Takođe dok meč teče, a nije animirani deo u pozadini non stop imate pregled ekipe(ocene, kartoni).

    Nadamo se da smo vam igru predstavili još realnijom i više nego ikad približili svom timu
    Trenutno je dostupno:

    - iPhone 4S+ / iPad 2+ / iPod Touch 5+ with iOS 5+
    - Android 2.2+ with at least 512 MB RAM

    Dok su na kompjuterima dostupne ocene:



    Voleli bi da čujemo neka vaša zapažanja o ovome, naravno mane i vrline, kao i predloge za dalje unapređenje igre.
    Hvala

  2. #2
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    "Pozdrav menadžeri.

    Sa skorašnjom nadogradnjom ubacili smo neke nove stvari na Top Eleven 2015.

    Voleli bi da čujemo neka vaša zapažanja o ovome, naravno mane i vrline, kao i predloge za dalje unapređenje igre.
    Hvala "

    Drugim recima, da budemo besplatni testeri za Nordeus. Neka, hvala!
    Mogao bi moderator da posalje spisak forumasa( wolf, vedran, macva, ilok i drugi) koji su ostavili ovde na forumu zajedno preko 10.000 postova u kojima je sigurno bilo nekoliko stotina predloga za unapredjenje igrice kojima bi Nordeus poslao recimo zvanicnu garnituru. Saradnja je dvosmerna ulica.
    PepG, Najdox, Top El and 2 others like this.

  3. #3
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    "Pozdrav menadžeri.

    Sa skorašnjom nadogradnjom ubacili smo neke nove stvari na Top Eleven 2015.

    Voleli bi da čujemo neka vaša zapažanja o ovome, naravno mane i vrline, kao i predloge za dalje unapređenje igre.
    Hvala "

    Drugim recima, da budemo besplatni testeri za Nordeus. Neka, hvala!
    Mogao bi moderator da posalje spisak forumasa( wolf, vedran, macva, ilok i drugi) koji su ostavili ovde na forumu zajedno preko 10.000 postova u kojima je sigurno bilo nekoliko stotina predloga za unapredjenje igrice kojima bi Nordeus poslao recimo zvanicnu garnituru. Saradnja je dvosmerna ulica.
    Ja sam nebrojeno puta slao mailove nordeusu na engleskom i hrvatskom o greškama u igri i sta bi volio da se promjeni,primjer sponzorski ugovori,jeftiniji tokeni,da više poklona dobijas,čudne povrede primjer povuče mi igrača za dres a dobije ozljedu polomljeno stopalo 16 dana out, ima još toga imao bi sta pisat,kup takmičenje totalno nerealno prevelika razlika primjer Mesa gdje je dobio protivnika 3-4 levela jačeg i 25Q razlike nevjerovatno a nije jedini takav,u LP 2 sezone u nizu sam igrao u level većoj dakle ja 44 lvl ostali 45,ja 45 ostali 46 nevjerovatno i na takav način praktički tjeraju balkance da skidaju tokene jer realno nema se para za 700+ tokena mjesečno,ima dosta sitnica koje kad se zbroje djeluje kao velika greska

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    lespa, PepG, Paparelli and 1 others like this.

  4. #4
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    "Pozdrav menadžeri.

    Sa skorašnjom nadogradnjom ubacili smo neke nove stvari na Top Eleven 2015.

    Voleli bi da čujemo neka vaša zapažanja o ovome, naravno mane i vrline, kao i predloge za dalje unapređenje igre.
    Hvala "

    Drugim recima, da budemo besplatni testeri za Nordeus. Neka, hvala!
    Mogao bi moderator da posalje spisak forumasa( wolf, vedran, macva, ilok i drugi) koji su ostavili ovde na forumu zajedno preko 10.000 postova u kojima je sigurno bilo nekoliko stotina predloga za unapredjenje igrice kojima bi Nordeus poslao recimo zvanicnu garnituru. Saradnja je dvosmerna ulica.
    Brava majstore za post, skidam ti kapu :-)

    Idemooooooooooo
    PepG, lespa and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #5
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ovo za ocene sam ja predlagao odavno i eto došlo se je do toga
    Ali ni ja ništa nisam dobio
    Niti sam očekivao

  6. #6
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Zar mislite da oni to ne znaju i bez vas?
    Tesko da nesto novo moze da se izmisli sto oni vec ne znaju ovo nije ni prvi ni poslednji menadzer koji postoji samo je pitanje da li zele to da ubace

  7. #7
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Osim ovog za sad trenutnog baga meni je ovo ok

    Evo primera kad naredis nesto igracima a oni po svom kontra:

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    1
    animacija definitivno mora duže da traje, ne može animacija 3 sekunde i onda čekam 3 minuta