Page 41 of 122 FirstFirst ... 3139404142435191 ... LastLast
Results 401 to 410 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #401
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    hahaha mos mislit pa da 10-15 kofera na to potrosim ne pada mi na pamet,rađe lupim trening nekom igracu za te kofere
    Pa kad igraš jednu utakmicu dnevno, ne trebaju ti koferi... Sačekaš da se napune i odigraš utakmicu... Skinuće ti samo 10-15 kondicije...

  2. #402
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Attachment 52809

    @vedran Evo ti očigledan primer kako igra funkcioniše... Počinjem utakmicu sa uskim dijamantom (DML Yano je suspendovan, a nemam levog beka, pa levonogi DC DR Pereyra igra van pozicije)... Protivnik igra u formaciji 5-3-1-1 i u prvoj utakmici je bilo 1-1, jer nisam mogao da ga probijem nikako... Posle 10 minuta već vidim da nešto ne štima, pa AMC Ilića vraćam na MC (van pozicije), sa crvenom strelicom, udaram crvene strelice na bekove, ali nastavljam da napadam kroz sredinu... U 19. minutu "levi bek" Pereyra probija po levoj strani i asistira desnom beku Grifitsu koji se ubacivao po desnoj... Znači, dva beka kombinuju za gol, iako igram kroz sredinu... Posle toga se nastavljaju poteškoće da probijem kroz sredinu (oba napadača ispod 6.5 ocene, ne mogu loptu da pipnu)... Na poluvremenu napadača Solu prebacim na levo krilo (treći igrač van pozicije) jer je tamo probio Pereyra, a na drugoj strani su mu defanzivci sa jakim ocenama... Fokusiram napade po levom krilu... To je rezultovalo da protivnički DR dobije direktan crveni karton (slabu ocenu je imao i pre toga), a što je najvažnije, DMC Schwengle probije sam dva puta kroz sredinu i ostane 1 na 1 sa golmanom... Iako sam igrao po levom krilu... A taj Schwengle na 72 utakmice je samo 5 golova dao, a sad 2...

    Attachment 52813

    Osiguran prolaz dalje u LŠ...

    Attachment 52814
    svaka cast sad si mu puno pomogao care

  3. #403
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa kad igraš jednu utakmicu dnevno, ne trebaju ti koferi... Sačekaš da se napune i odigraš utakmicu... Skinuće ti samo 10-15 kondicije...
    ali ovo za ocjene nisam bas pratio ali vidim da treba obratit pozornost gdje je slab protivnik i to iskoristit,svaka ti cast stvarno gledas svaki detalj

  4. #404
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Do kojeg levela se može nadogradit stadion?

  5. #405
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ali ovo za ocjene nisam bas pratio ali vidim da treba obratit pozornost gdje je slab protivnik i to iskoristit,svaka ti cast stvarno gledas svaki detalj
    Jbg, ranije sam gledao zvezdice, pa krenem da napadam, recimo, levog beka od 2*, a izbegavam desnog od 5*... i na kraju levi bek dobije 9, a desni 6... Sad ne gledam zvezdice, samo ocene... gde krene ocena da pada kod protivnika, u defanzivi, tu napadam... Isto tako, ako protivnničkim napadačima ili veznjacima krene da raste ocena preko 7, a mojima da pada, odmah menjam mesta štoperima ili veznjacima, da ih drugi igrač preuzme... Dešavalo se da protivnički MC dupe pomeri mom MC skautu... Zamenim mesta veznjacima, stavim ovog od 4* da ga pokriva i ovaj ga zaustavi... Najgore je kad se razigra protivnički AMC... nema šanse da ga zaustaviš... Jedan DMC na terenu, i ako on ne može da ga zaustavi, onda obično povučem jednog beka u sredinu, ispred tog AMC...

  6. #406
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    Do kojeg levela se može nadogradit stadion?
    World Arena, level 15

  7. #407
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    Do kojeg levela se može nadogradit stadion?
    kako mislis do kojeg levela max stadion je 260 000 mjesta

  8. #408
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Jbg, ranije sam gledao zvezdice, pa krenem da napadam, recimo, levog beka od 2*, a izbegavam desnog od 5*... i na kraju levi bek dobije 9, a desni 6... Sad ne gledam zvezdice, samo ocene... gde krene ocena da pada kod protivnika, u defanzivi, tu napadam... Isto tako, ako protivnničkim napadačima ili veznjacima krene da raste ocena preko 7, a mojima da pada, odmah menjam mesta štoperima ili veznjacima, da ih drugi igrač preuzme... Dešavalo se da protivnički MC dupe pomeri mom MC skautu... Zamenim mesta veznjacima, stavim ovog od 4* da ga pokriva i ovaj ga zaustavi... Najgore je kad se razigra protivnički AMC... nema šanse da ga zaustaviš... Jedan DMC na terenu, i ako on ne može da ga zaustavi, onda obično povučem jednog beka u sredinu, ispred tog AMC...
    sistem dupliranja kao,ali uglavnom sad se na puno vise stvari treba gledat jbte naucnu fantastiku su od obicne igre napravili,a mi se u tih 8:27 min umorimo ko igraci na terenu od razmisljanja i zivciranja samo danas sam 7 novih sjedih dobio

  9. #409
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Popunjavao sam jednu anketu i jedno od pitanja je bilo da li bi voleli odgledati utakmicu koju ste propustili (oni inace prvo odluce sta ce pa pitaju) to znaci da ce ubaciti REPLAY sto i nije tako lose za analiziranje utakmice

  10. #410
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Sve pijano drogirano za Slobodu navijamo !
    AJDEEEEEEEE

Page 41 of 122 FirstFirst ... 3139404142435191 ... LastLast