Page 51 of 122 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast
Results 501 to 510 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #501
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Pep dali ti stvarno podrzavas Covica pa znas ti sta je on radio od 2000-2005,to je najveca lopovcina uz Dinkica................
    Gde sam ja rekao da ga podrzavam? Politika me ne zanima i sta je radio pre 15 god. I kakve veze ima tvoje pitanje o dugu sa dovodjenjem Srnica zar mislis da klub koji je u minusu ne moze da dovodi igrace?

  2. #502
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Gde sam ja rekao da ga podrzavam? Politika me ne zanima i sta je radio pre 15 god. I kakve veze ima tvoje pitanje o dugu sa dovodjenjem Srnica zar mislis da klub koji je u minusu ne moze da dovodi igrace?
    naravno da moze ako ima bankovna jamstva,ili jamci imovinom ukoliko je ona vrednija u odnosu na dug
    PepG likes this.

  3. #503
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Buraz ja sam Fukara . Ali sam dovoljno upućen u to ko i šta radi u vašoj ligi. Ušao sam u šemu Zvezde i Partizana i toliko je vidljivo šta Zvezda radi da uzme titulu da je to nevjerovatno. Koliko je samo klubova Zvezdina filijala. Pa brate dovoljno je samo da odgledaš par mečeva Zvezde. Npr. onaj protiv OFK Beograda. Pa sve Delije su pisale o tome, po twitteru, facebook-u. Stid ih bilo. Ja to govorim sa totalno neutralne strane. Mnogo gotivim taj vaš rivalitet, non stop me hvata neka nostalgija za tako nekim derbi mečevima i tim fazonima .
    Kad pricas o zvezdinim filijalama budi fer pa pomeni i partizanove ili je i tu "postenje" na delu.... vecita prica kojoj nema kraja

  4. #504
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Kad pricas o zvezdinim filijalama budi fer pa pomeni i partizanove ili je i tu "postenje" na delu.... vecita prica kojoj nema kraja
    Zivela MACVA i treca liga :-)))

    Idemooooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #505
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Kad pricas o zvezdinim filijalama budi fer pa pomeni i partizanove ili je i tu "postenje" na delu.... vecita prica kojoj nema kraja
    samo vam Aco fali sa usporedbom Dinama (Mamica) i filijala poput Lokomotive a i ispada da je pola Hrvatske lige Dinamova filijala jer realno malo koji klub u Hr nema bar 1 igraca koji je bio u Dinamu,tako da to nije nista cudno jer klubovi poput Dinama,Zvezde,Partizana imaju ogroman broj igraca i salju ih na "posudbe" uz pravo da ga prvi otkupe,to su zakonite radnje i mi tu nemozemo nista to je tako jel su veliki klubovi

  6. #506
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Zivela MACVA i treca liga :-)))

    Idemooooooooooooooooooooo
    Ko je predsednik Macve?
    NTNK likes this.

  7. #507
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Zivela MACVA i treca liga :-)))

    Idemooooooooooooooooooooo
    Sinisa jel Macva u 3 drzavnoj msm profesionalnoj ligi ili je to nesto kao zupanijska

  8. #508
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    samo vam Aco fali sa usporedbom Dinama (Mamica) i filijala poput Lokomotive a i ispada da je pola Hrvatske lige Dinamova filijala jer realno malo koji klub u Hr nema bar 1 igraca koji je bio u Dinamu,tako da to nije nista cudno jer klubovi poput Dinama,Zvezde,Partizana imaju ogroman broj igraca i salju ih na "posudbe" uz pravo da ga prvi otkupe,to su zakonite radnje i mi tu nemozemo nista to je tako jel su veliki klubovi
    Jel ima kod vas da predsednik jednog kluba bude i clan uprave drugog?

  9. #509
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Kad pricas o zvezdinim filijalama budi fer pa pomeni i partizanove ili je i tu "postenje" na delu.... vecita prica kojoj nema kraja
    Pa realno većina klubova je Zvezdina i Partizanova filijala. Hoću da kažem da je sigurno da je Zvezda mnogo, ali mnogo dužna, a pored tih dugova koji se malo malo smanje za lupam 10 miliona a niko ne zna kako se to odjednom vratilo, dovode strašna pojačanja. Bukvalno se u Beogradu, pa i Srbiji sve svodi na Zvezdu i Partizan. Od politike, života pa i ne znam ti ja čega još. Zvezdu spašava što Zvezda ima 70% svojih navijača u Srbiji, i nju je jednostavno nemoguće kazniti, izbaciti u niži rang ili ugasiti. Da je nekim slučajem Partizan dužan koliko Zvezda, sigurno bi se desilo neko izbacivanje u niži rang ili nešto slično.Eto KK Partizan je dužan svega 4 miliona i max. se radi na tome da se on ugasi. A Zvezda dužna 50 miliona i kao da nije ništa dužna. Dovode se strašna pojačanja. O tome ja pričam. Ja dajem samo jedan primjer u našoj BH ligi. Sloboda je bila dužna nekih 7 miliona i svi, ali svi, od saveza pa nadalje su jedva dočeakli da se desi to što nam se desilo. Ispadanje u niži rang. Ja ne kažem da mi nismo krivi, mi smo najveći krivci, ali kada pogledaš zadnje kolo, utakmice između Leotara i Željezničara, sve ti je jasno. Nevjerovatno kako je Željo namjestio utakmicu, ali savez nije želio ništa da poduzme. Ne volim te neke sitnice, npr. kada Zvezda uđe u Evropu, ispane u prvom pretkolu i onda kažu mi i nismo željelji ništa u Evropi. Pa zašto se igra liga, zašto se ekipe bore da budu među top 3 da uđu u ta pretkola za LP i EL ??? Kada je Zvezda ispala sada od Kairata onog, tada sam bio u Beogradu kod jednog prijatelja, državna televizija uopšte neće da prikaže detalje sa te utakmice, nego se samo spomene da je Zvezda izgubila i ispala. Kada Partizan igra Evropske utakmice, državna televizija ne želi da otkupi te utakmice. Ne da ona ne želi, nego tu stupaju ti ljudi koji su na vlasti, ti ljudi koji su za Zvezdu a ne za Partizan. Čuj državna televizija BiH i još 2 naše televizije prenose Partizan a Srpska televizija ne prenosi. Ima tu metar tih nekih stvari koje su ajde da kažem na strani Zvezde a ne Partizana. Ja ne želim nikog uvrijediti time. Ja ovo iznosim sa neutralne strane, ja navijam za FK Slobodu iz Tuzle i to je jedini klub za koji ja navijam. Ali derbi Zvezda Partizan je proglašen kao najveći derbi u svijetu, tako da sam se pozabavio tim stvarima koje se dešavaju među njima. Evo još jedan primjer koji realno nije realan od strane države. Titule Zvezde i Partizana se broje od kako se osnovala Jugoslavija. Da se broje titule od raspada Jugoslavije, kao što se broje u Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini ... Partizan bi bio znatno uspješniji i najtrofejniji klub u Srbiji. Ali se baš zbog toga titule broje od samog početka lige. I kako ja znam sada je taj broj izjednačen, i baš zbog toga se ne smije desiti da Partizan ove sezone uzme titulu i konačno prestigne Zvezdu. Ponovo tu nastupaju ljudi koji su najjači u državi i onda se dešavaju stvari kao ova tri vezana prelaza 2/1 i 1/2 kada igra Zvezda. Crveni kartoni i penal za Zvezdu i taj fazon.

  10. #510
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    DOVEDENO 2 POJACANJA
    ST 18 god
    Ovaj je ubica imam dobar osecaj,samo ga forsiraj,na pregovorima stoji 10T minimum...
    A ja samo takve uzimam

Page 51 of 122 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast