Page 23 of 108 FirstFirst ... 1321222324253373 ... LastLast
Results 221 to 230 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #221
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Aco odi se ljecit..zezam se naravno,ali gle realno gledano vo je sve rekla kazala i drzimo se tog mamica kao jedinog problema u drzavi...iskreno ja na tekme necu ni ici necu ih cak ni gledati na TV-u ali mislis li ti ili bi ko drugi da ce to ista promjeniti,dali dajes ruku u vatru da ce neko posteniji doci nakon mamica bio to HNS ili Dinamo,dali mozes dati ruku u vatru da nakon maminja u dinamu nakon 2-3 god opet navijaci nece naci razlog ne dolaska na stadion...nakon mamica ce bit pun stadion ali do kada do lige za bedaka opet,ili kad iducih 10 god ne budu prolazili 2-3 pretkolo europskih natjecanja,kad dinamova blagajna bude pokradena tada ce opet bit revolt navijaca,sta ce biti sa HNS-om mislis da ce neko posten doci i gledat interes hrvatskog nogometa sumnjam ali zivi bili pa vidjeli ali napominjem UVIJEK CE BIT KRIV HNS I SEF DINAMA ko god on bio...ni prije mamica nije valjalo u dinamu ni canjuga ni tuđman,nije valjao ni markovic ni idioti prije njega...pa Aco Đuro Brodarac i Nadan Vidosevic su bili predsjednici saveza o cemu vise dalje pricat koji od njih dvojce ikakve veze sa sportom ima a kamoli sa nogometom...od 1991-92 je kod nas mocvara u nogometu opcenito i sada odjednom maminjo kriv za sve...ovo je sljed događaja od osamostaljenja na vamo samo sto polako izlazi sve na povrsinu nazalost po mamica,pravili su boysi sranja i prije mamica ko je tada bio kriv nemoj pricat bedastoce,kod nas je sve politika nista vise svjez primjer kosarka gdje se 2 mjeseca prije eura tek saznao predsjednik saveza dojucerasnji ministar financija pa di to u picki materinoj ima,kosarku niko ne bojkotira niko ne prica o kriminalu u njoj,u vaterpolu,rukometu gdje je Gobac tri puta gori od maminja...opcenito sport nam je u banani kao i drzava i sada bi ja trebao hebat mater mamicu a svaki dan se firme zatvaraju,ljudi place ne primaju i kopaju po kontejnerima za kruh ili da skupe 15 flasa da ga kupe ali ne NAJVAZNIJI JE MAMIC i zapravo vama svima drzava pere mozak jer maminjo oso u buksu ili ne apsolutno nista se nece promjenit kao ni nakon sanaderovog odlaska u zatvor,a mi mozemo bojkotirat i tekme i repku i dinamo i ostalo jer ako drzava i pravosuđe ne reagiraju kako ce narod ista ucinit ajde reci,u drzavi gdje vise od 300 000 ljudi ne radi a i oni koji rade placu ne vide po godinu dani mislis li ti da te ljude zanima mamic,suker hns i dinamo ma zaboli njih mandalo za to...a i ako se srusi maminjo mislis da ce tebi,meni ili ostatku nacije biti bolje...mislis da ce biti blagostanje,ma iskreno puca mi ona stvar i za mamica ,sukera,i usminkane zvjezde poput modrica,rakitica,manđukica,kovacica ,perisica i ostale jer jednako i njih boli kurac za nas i sto trosimo i to malo para da bi ih podrzali nek popadaju svi i neka nas izbace na 100 god iz svih natjecanja i klubove i repku jer koji ce nam kurac preplacene balerine koje hodaju po terenu dok svi mi mislimo da je to zbog mamica ili sukera nemoj bit budala njih boli kurac za Hrvatsku oni dođu odrade ne naprezu se jer zarađuju milijune

    i zapamti uvijek je bilo i bit ce onih koji su iznad zakona
    Last edited by vedran boca juniors; 09-25-2015 at 12:01 PM.

  2. #222
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Dobro smo i izvukli remi xD




  3. #223
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Aco editovan ti je post niko ovde nije ovca, svinja i druge životinje. Prijateljski vas molim da prestanete sa pricom o reprezentaciji. Toleriše vam se maksimalno ali vi i politiku mešate ovde bez ikakve potrebe.

  4. #224
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Aco editovan ti je post niko ovde nije ovca, svinja i druge životinje. Prijateljski vas molim da prestanete sa pricom o reprezentaciji. Toleriše vam se maksimalno ali vi i politiku mešate ovde bez ikakve potrebe.
    ok doktore,ovdje je ocito nekima dopusteno pitat svasta bez problema a nekima samo nesto
    Aleksandar Ilok likes this.

  5. #225
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Aco editovan ti je post niko ovde nije ovca, svinja i druge životinje. Prijateljski vas molim da prestanete sa pricom o reprezentaciji. Toleriše vam se maksimalno ali vi i politiku mešate ovde bez ikakve potrebe.
    Hvala bogu da se neko setio, svaka cast Milose. Otvorite im novu stranicu vezanu za sport, politiku, muziku... pa neka tamo pisu koliko hoce i sta hoce.

    Idemooooooooooooooooo
    Last edited by Macva FC; 09-25-2015 at 12:17 PM.
    Shadow and PepG like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #226
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Druže nema ovde privilegija stvarno preterujete imate 555 društvenih mreža pa se tamo prepucavajte o kriznoj situaciji u HNS. Ni kod nas ništa bolje nije pa ja ne pišem o Karadžiću i ostaloj bagri. Ja sam i ranije rekao da ću vam otvoriti temu i pisaćemo svi o fudbalu na našim prostorima, naravno bez vređanja i sl.

  7. #227
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Vazna pobeda u ligi...............
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_174.jpg☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_175.jpg
    Macva FC and lespa like this.

  8. #228
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Danas prvi poraz u ligii :-(

    Promenili smo skoro celu ekipu i pokupovali sve klince od 18, 19 godinaa, pa se nadamo da cemo sa njima proci u naredni nivo :-)

    Idemooooooooooooooooo
    Top El, Shadow and lespa like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #229
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Opet ispadanje u 1/32 finala kupa za Partizan... 0-3 kod kuće...
    Macva FC likes this.

  10. #230
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Hvala bogu da se neko setio, svaka cast Milose. Otvorite im novu stranicu vezanu za sport, politiku, muziku... pa neka tamo pisu koliko hoce i sta hoce.

    Idemooooooooooooooooo
    Jedva docekao haha
    Sezona 27, Level 27


Page 23 of 108 FirstFirst ... 1321222324253373 ... LastLast