Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Top El

Thread: Top eleven prevara

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1

    Top eleven prevara

    Verujem da je Top elven cista namestaljka sto se tice aukcija. Verujem da postavljaju neke svoje botove koji idu taman toliko da ti ostave da uzmes igraca ali da ostanes bez svih tokena. Top eleven prevara-50-runda.jpg Evo i dokaza, imao sam 59 tokena i isao sam do kraja 59 rundi smo licitirali i kao bas je odustao on na mom poslednjem tokenu, imam i dosta i primera kada sam imao po 7,8 tokena i uvek idu bas do 7,8 i ja dobijem igraca ali ne ostane mi nista... Da li verujete u ovo ili ipak mislite da je sve regularno?

  2. #2
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    To ti je cista slucajnost nije nikakva prevara..............

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    Rezultati u ovoj igri su prevara. Imam daleko najskuplji tim. Pauzirao sezonu. Svi igraci level 5. Bas svi. Krene nova sezona, topeleven generise neke glupe igre i protivnik sa prosekom 3 zvezde mi izjednaci posle mojih 2:0. Teska glupost. Ubacim 3 izmene i sve 3 izmene se povrede za za 3 minuta iako su imali full health/moral, protivnik da 2 gola u 90 minutu i dodje mi da obrisem ovo smece od igre. Kapiram faktor(ne)srece. Ali da se povrede u momentu 3 igraca, pa to veze sa vezom nema. Na kraju sam tekmu zavrsio sa 8 igraca. Crap.
    Last edited by Sladjan_85; 09-22-2015 at 07:12 PM.

  4. #4
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Opusti se ja sam rekao 563 puta da prestajem pa evo jos igram.
    lespa likes this.