Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree3Likes

Thread: Danasnji rekord 148 tokena i 100injak bustera

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24

    Danasnji rekord 148 tokena i 100injak bustera

    Danas sam sa telefona istovario 148 tokena i 100 bustera (i nesto love). Juce sam 40 tokena, tj "vezbao". Kapiram da sam miran sezonu dve. Zanima me da li i vi rovite tokene iz ponuda / reklama ? Bogami se moze igrati i bez love.
    lespa likes this.

  2. #2
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Sladjan_85 View Post
    Danas sam sa telefona istovario 148 tokena i 100 bustera (i nesto love). Juce sam 40 tokena, tj "vezbao". Kapiram da sam miran sezonu dve. Zanima me da li i vi rovite tokene iz ponuda / reklama ? Bogami se moze igrati i bez love.
    ja kad sam uzimao besplatne tokene to je bilo instalacijom programa ali to nije nikad bilo više od 4-5 tokena dnevno ali i ta ponuda brzo iscuri. ne znam kako ti uspevaš baš toliko tokena da dobiješ ali svaka čast.
    sad samo kupi ujutru igrače brzog razvoja i imaćeš moćnu ekipu.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    Ja sa americkog IPa pokupio bar 50 app i nasao sam nacin da beskonacno gledam video klipove. Hocu da uzmem jos 100-200 tokena. A za bustere ima limit. Ne da igra vise od 100 injak za 24h. Juce uzeo 100 bustera pa i danas kad je krenuo novi dan. A bar 70-80 aplikacija mi nije ni platilo. Ali nema veze. I ovo je ok.

    Jos kad bih znao kako da pobedim sa mojom 5* ekipom lvl 1 tim lvl4 u V formaciji dao bih sve tokene Bas sam dobio najgori zreb u kupu.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Lakše sa tim mogu ti blokirati klub.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    Slazem se mogu. Samo nisam koristio nista nelegalno. Sami daju offere. Sami daju video klipove po sumnjivim sajtovima. Samo onaj Fiber je rupa bez dna i jos lazu. Sve sam koristio sto su sami dali. A imaju bar 10ak rupa. Ni ne koristim ih. Da hocu turio bih 10 naloga. Ali necu igram samo sa jednog. Zezancija. Imaju teske bagove sa americkim i UK oglasavanjem. Cak mislim da ih Fiber zeza. Al to sam samo ja. Niko i nista. Nisam najveci poznavalac fudbala, ali bio sam "racunarski genije". A cak se nisam ni trudio. Recimo Top Eleven se oglasava preko 5 "spam provajdera". Pola ponuda su laznjaci, ali druga polovina opet ima teske rupe. Cak ih i ne zloupotrebljavam. Evo im savet. Americki advertising im je los. Ja se preko team viewera sa telefona logujem na americku masinu (koja je moja), cak mi ne treba ni VPN, a oni nemaju limit na gledanje reklame. Danas sam pustio 100x Infiniti reklamu za bustere. Njihova greska. Al tako je to sa kapitalizmom. Halavo.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    Da dodam. Supersonic je najgori. Recimo oni sasvim legalne ponude odbacuju. Sa sve screenshotovima. Refused i refused. Totalno neljubazni spam servis. Bilo mi je bzv smesno. Recimo instaliram neku tupavu igru i pokrenem je. I ne dobijem nista. Recimo Twitter aplikaciju su mi odbili 3x. Zadivio sam se koliko im tupav support. Komedija. Nemam pojma ni cemu oni sluze, osim sto imaju trojance.
    Last edited by Sladjan_85; 09-23-2015 at 04:10 PM.
    Shadow likes this.

  7. #7
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ok samo kažem gubili su ljudi naloge korišćenjem VPN-a.

  8. #8
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Ja nisam ni znao da moze da se izgubi nalog zbog toga, dosta dugo koristim vpn mada ne preterujem nekih desetak tokena dnevno uzmem, neke dane i preskocim .

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    Ne treba ti VPN. Obrisi cache i updates sa Google Play / Google services. Podesi zatim americki Google play. Onda imas tone klipova i tokena bez VPN sasvim legalno.

  10. #10
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nisam probao

Page 1 of 2 12 LastLast