Results 1 to 3 of 3

Thread: Pad forme

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    4

    Pad forme

    Pozdrav svima,

    Igram sa timom, 22. sezonu. Na pocetku sezone, prvih 5-6 utakmica sam bio prvi i sve je bilo ok. U jednom momentu kao da je neko okrenuo prekidac na STOP. Ne mogu gol da dam na utakmici, a kamoli da pobedim. Ima li neko ideju, pomoc, sugestiju?

    Hvala unapred

  2. #2
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Provjeri formu svojih igrača. Meni se događalo da 1-2 igrača budu u lošoj formi i ako ih ne izvadim iz početne postave na vrijeme, oni postupno sruše formu kompletnog tima i prave velike probleme. Jedne sezone je moj tim bio stalno između 8, i 10. mjesta dok na otprilike polovici sezone nisam promijenio MC-ove koji su bili van forme, do kraja sezone tim je proigrao i završio na 4. mjestu lige.
    Ako ti je igrač koji izvodi prekide van forme, ukloni ga s liste izvođača prekida i stavi nekog ko je u formi. Osim forme, preporučio bih ti da podižeš moral igrača, barem da nije žute boje ili lošiji. Ako je moguće, nek ti igrači počinju utakmicu s bar 80% kondicije, ne znam koliko točno može pomoći ali svaka pomoć je dobrodošla. Promijeni kapitena, probaj stavit nekog iskusnijeg igrača na to mjesto ili igrača koji ima konstanto dobru formu. Eto tog sam se sjetio na prvu, ako sam nešto propustio, valjda će drugi dodati
    Ex top eleven player


  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    4
    Hvala na savetima! Moral i kondicija nisu problem, to stalno pazim. Kapitena nikad nisam postavljao ali probacu i to. Mozda bit rebalo taktiku da promenim...