Page 66 of 77 FirstFirst ... 1656646566676876 ... LastLast
Results 651 to 660 of 766
Like Tree1503Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆

  1. #651
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    U 14 i 39 igram revans utakmicu LS pa ko moze nek uskoci......
    Sole94 likes this.

  2. #652
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    LS:Polufinale
    Idemooo u finale posle par sezona neuspesnih u LS evo nas konacno u finalu..Utakmicu sam poceo 3s-1-3u-1-2,a protivnik klasican 4-2-3-1.Prvo poluvreme sam dominiraoi dao 2 gola ali u drugom protivnik menja u 4-5-1v stil i krece da dominira i daje gol..Ali uspevamo da uvaljamo do kraja jos jedan i evo nas u finalu....
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-screenshot_392.jpg☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-screenshot_393.jpg
    sanhO, Sole94, Najdox and 3 others like this.

  3. #653
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Drama se nastavlja. Drugoplasirani je izgubio pa sam i dalje prvi.


  4. #654
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    23. kolo i osvojena titula u prvenstvu!
    Nisam pratio mec, pobeda kod kuce protiv drugog na tabeli uz poraz treceplasiranog na gostovanju, i to je +8 tri kola pre kraja. nema sanse da ispustim ovakvu prednost. Titulu su osvojili nordgen igraci kupljeni na pocetku sezone + Gamonal koji su celu sezonu igrali bez bonusa. S obzirom da planiram da drzim ovu ekipu bar 3-4 sezone, svaka sledeca titula ce biti ravna cudu jer koliko vidim napredovali su mozda pola zvezdice u toku sezone. Ali, dobro bice zanimljivije!

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-capture-239.jpg

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-capture-240.jpg

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-capture-241.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #655
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    23. kolo i osvojena titula u prvenstvu!
    Nisam pratio mec, pobeda kod kuce protiv drugog na tabeli uz poraz treceplasiranog na gostovanju, i to je +8 tri kola pre kraja. nema sanse da ispustim ovakvu prednost. Titulu su osvojili nordgen igraci kupljeni na pocetku sezone + Gamonal koji su celu sezonu igrali bez bonusa. S obzirom da planiram da drzim ovu ekipu bar 3-4 sezone, svaka sledeca titula ce biti ravna cudu jer koliko vidim napredovali su mozda pola zvezdice u toku sezone. Ali, dobro bice zanimljivije!

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-239.JPG 
Views:	29 
Size:	36.8 KB 
ID:	56970

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-240.JPG 
Views:	29 
Size:	65.7 KB 
ID:	56971

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-241.JPG 
Views:	29 
Size:	29.1 KB 
ID:	56972
    idemoooo

    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk
    Macva FC and lespa like this.

  6. #656
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Prosle sezone smo osvojili LS, ove sezone branimo titulu plasirali smo se opet u finale. Protivnik je ekipa sa kojom sam igrao u grupi i prosle sezone u prvenstvu, uglavnom sam gubio od njega ili igrao nereseno tako da mislim da su mi male sanse da dve sezone za redom osvojim LS ali videcemo igra se jedna utakmica i sve je moguce! Danas u revansu polufinala kombinovan sastav, od pet najboljih igraca tri uopste nisu igrala jer su imali kartone pa sam ih cuvao za finale, dok su jos dva izasla vec na poluvremenu. I pored toga malo je falilo da pobedimo ali nema veze bitno je da smo lagano prosli u finale.

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-untitled.jpg
    GSMD, MNK Kaskada, Top El and 2 others like this.

  7. #657
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Malo sam istraživao ekipe sa svog levela i ustanovio da trenutno postoje 3 lige na 48 levelu.

    1). LIGA PONAVLJAČA LEVELA


    2). LIGA SASTAVLJENA OD TIMOVA KOJI SU PREŠLI U VIŠI NIVO LIGE

    *označeni timovi su prvaci iz prošle sezone*

    3). LIGA PONAVLJAČA I TIMOVA KOJI SU PREŠLI U VIŠI NIVO LIGE

    *označeni timovi su prvaci iz prošle sezone*

  8. #658
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Malo sam istraživao ekipe sa svog levela i ustanovio da trenutno postoje 3 lige na 48 levelu.

    1). LIGA PONAVLJAČA LEVELA


    2). LIGA SASTAVLJENA OD TIMOVA KOJI SU PREŠLI U VIŠI NIVO LIGE

    *označeni timovi su prvaci iz prošle sezone*

    3). LIGA PONAVLJAČA I TIMOVA KOJI SU PREŠLI U VIŠI NIVO LIGE

    *označeni timovi su prvaci iz prošle sezone*
    Mesa, jeli ostaje ponovo 50 nivo?


    Idemoooooooooooooooooooo
    Sole94 likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #659
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Čudna ova igra zadnjih dana... Moj glavni tim danas izgubio i pao na 4. mjesto nakon poraza jučer. Statistički smo bili malo bolji, ocjene su dosta dobre (najslabija 6.8) ali svejedno sam poražen 0-1 . Sreća u nesreći pa je konkurent odigrao neriješeno pa sam zadržao jalovu prednost od 1 boda.
    Dnirpo je igrao jutros utakmicu lige u kojoj je pri vodstvu od 1-0 ostao bez DC-a u 58' (2. žuti), gosti su izjednačili, ali u 88' ulazi Alvaro Morata (AML-AMC-AMR na AML) i u kontranapadu u 90' zabija za konačnih 2-1 7 pobjeda u nizu rezultirali su 3. mjestom na ljestvici sa 43 boda, drugoplasirani ima 2 boda više, ali prate nas 3 tima sa 3 boda zaostatka, treba biti oprezan.
    Za 30ak minuta igramo uzvrat LP kod kuće, u gostima je bilo 1-1, kvaliteta je na našoj strani iako nam nedostaje suspendirani skaut MC.
    Celtic slavio 0-3 u gostima, 3 runde su do kraja, 6 bodova prednosti.
    Top El, Sole94 and lespa like this.
    Ex top eleven player


  10. #660
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Mesa, jeli ostaje ponovo 50 nivo?


    Idemoooooooooooooooooooo
    2 su lige na 50 levelu, tako da ce vjerovatno praviti jednu na 51 level. Al stvarno ogromna je razlika u kvaliteti izmedju te dvije lige, tako da će u slabijoj ligi prvak biti N.K. Tuzla (Davor Galušić) koji ima svega 3 skauta u ekipi (8* kad ja gledam). U jačoj ligi će se rješavat izmedju Vučice i Glogovice (Vučica ima prednost 7 bodova).

Page 66 of 77 FirstFirst ... 1656646566676876 ... LastLast