Page 74 of 77 FirstFirst ... 24647273747576 ... LastLast
Results 731 to 740 of 766
Like Tree1503Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆

  1. #731
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    To je to za ovu sezonu

    Sole94 and MNK Kaskada like this.

  2. #732
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nisu mi jasni ovi izveštaji, zvuče retard... Sve se to može videti iz statistika...
    NTNK, lespa and Sole94 like this.

  3. #733
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    nisam pratio mec 26. kola i samo sam usao da vidim izvestaj i dodelim skil poene. Pobeda u gostima 5:0 i svih pet golova AML Gamonal! Mozda malo smaram ali evo malo info za ljubitelje brojki: Gamonal je u ovoj sezoni postigao 59 golova na 39 tekmi ili 1,51 golova po tekmi sto je fantastican skor! Vidim da Top El ima igraca ( Sancez) koji je postigao 70 golova ( Vau!!! ) ali Gamonal je bolji cak i od njega jer je Sancez postigao 1,37 golova po tekmi.
    Nazalost, morao sam da mu obnovim ugovor i skocila mu je plata a sutra ce mu pasti i TV jer ce imati 25 godina. Napredovace sporije to je sigurno a kako ce igrati u novoj sezoni videcemo. Jedno je sigurno, ovakvu sezonu nece ponoviti!

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-gamonal-26.-dan-17-te-sezone-16-nivo.jpg

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-capture-252.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #734
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    NTNK United se nije proslavio u 48.sezoni na 47.nivou...

    Nadamo se da ce nase molitve i savete admini uvaziti i da ce igra biti bolja za koju sezonu...
    Uprava kluba cestita svima na ostvarenim rezultatima

    Top El, Macva FC, Sole94 and 2 others like this.

  5. #735
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    NTNK United se nije proslavio u 48.sezoni na 47.nivou...

    Nadamo se da ce nase molitve i savete admini uvaziti i da ce igra biti bolja za koju sezonu...
    Uprava kluba cestita svima na ostvarenim rezultatima

    FC Macva cestita NTNK na osvojenom 5 mestu :-)))) Nadam se da se vidimo i sledece sezone u istoj ligi i na istom odstojanju :-)))


    Idemoooooooooooooooooooo
    NTNK, lespa, Sole94 and 1 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #736
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    nisam pratio mec 26. kola i samo sam usao da vidim izvestaj i dodelim skil poene. Pobeda u gostima 5:0 i svih pet golova AML Gamonal! Mozda malo smaram ali evo malo info za ljubitelje brojki: Gamonal je u ovoj sezoni postigao 59 golova na 39 tekmi ili 1,51 golova po tekmi sto je fantastican skor! Vidim da Top El ima igraca ( Sancez) koji je postigao 70 golova ( Vau!!! ) ali Gamonal je bolji cak i od njega jer je Sancez postigao 1,37 golova po tekmi.
    Nazalost, morao sam da mu obnovim ugovor i skocila mu je plata a sutra ce mu pasti i TV jer ce imati 25 godina. Napredovace sporije to je sigurno a kako ce igrati u novoj sezoni videcemo. Jedno je sigurno, ovakvu sezonu nece ponoviti!

    Click image for larger version. 

Name:	Gamonal - 26. dan 17-te sezone, 16 nivo.JPG 
Views:	29 
Size:	70.0 KB 
ID:	57181

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-252.JPG 
Views:	29 
Size:	13.7 KB 
ID:	57182
    Vredi takvog igraca ostaviti moj svaku sezonu dobije 1*.
    lespa and Sole94 like this.

  7. #737
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Nisu mi jasni ovi izveštaji, zvuče retard... Sve se to može videti iz statistika...
    pa dobro, malo sminke.
    ali smesni su mi sa ovim poboljsanjem pred tekmu: tipa nisi svima podigao moral, nisi odredio ko je izvodjac penala i tome slicno.
    I onda na forumu vidimo da menadzer ( Munchen ) koji sve to drzi tip top ne moze da bude u prvih sedam.
    Juce citam na Net-u intervju sa nekim iz Nordeusa gde se opet hvale da imaju 100 miliona reg. korisnika u T11. Ja cisto sumnjam da imaju vise od milion aktivnih menadzera.
    Takodje, kaze da 80% osoblja radi na razvoju novih igara tako da realno ne treba od njih ocekivati neke velike promene kad je u pitanju T11.
    Macva FC and Sole94 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #738
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ahahahahaha...brisem sve sa 47 i 48 lvl...hahahahahahah..a
    Macva FC, Sole94 and MNK Kaskada like this.

  9. #739
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Macva je zadovoljna sezonom, osvojeno 3 mesto i igramo ponovo LS. U kupu smo prsli odmah na pocetku.......jbg. Cestitke svimaaaaa na osvojenim trofejimaaa


    Idemoooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #740
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91


    Dominacija

    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk
    Macva FC, Top El, munchen and 1 others like this.

Page 74 of 77 FirstFirst ... 24647273747576 ... LastLast