Thread: Sezona 74 - 13.Decembar - Kako vam ide?

VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Evo još jednog dokaza o onome, o čemu sam pričao ranije... Juče smo, kao tim sa najboljim napadom i odbranom, trolovani protiv devetog na tabeli, a samo zato što su drugi i treći uveče odigrali nerešeno, pa da se ne bi odlepili...

Shadow and lespa like this.

2. #302
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Kakva je ovo lakrdija od igre, jbt... Jutros protivnički golman od 2* brani 7 od 14 u okvir, a sada moj skaut i golman od 5* primaju 3 od 6, ni 3 odbrane nisu mogli da naprave... Na polusezoni prvi, sa 2 boda prednosti, a onda 3 poraza u 4 kola, od toga 2 trola... Ako ne osvojim trofej ove sezone, fajrontiram... Dosta je bilo zajebancije...
    lespa likes this.

3. #303
    Rookie
    Dec 2014
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    91
    Borimo se za ligu i kup, slika nesto ne moze da se postavi. Srecni praznici svima

Ovo je stanje kod mene na kraju ove kalendarske godine:

Sve u svemu LŠ sam manje više sjebao tako da videćemo kako će nas random poslužiti

Menadzeri, srecni praznici! :-)

Nazalost, u zadnja dva kola dva poraza i najverovatnije gubitak prve pozicije koju smo drzali jod od treceg kola. :-(
    Oba protivnika su jaka i porazi nisu nerealni, ali ovaj poraz od 2:0 je od protivnika koji je igrao bez igraca na DC pozicijama!?! Ne pamtim kada sam zadnji put doziveo poraz od tima u takvoj formaciji. Dakle, moj napadac je 90 minuta bio sam i nista nije uradio!

Steppenwolf likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

6. #306
    Famous Top El's Avatar
    Feb 2015
    PETROVARADIN
    1,184
    Srecna vam nova godina prijatelji!Puno zdravlja,srece a i punih novcanika!

11,542
    77 minuta teškog trola, protiv tima sa napadačem, stokilašem od 2* na golu..!.

10. #310
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Au, kakva j***na trolijada i maltretiranje... Protivniku u odbrani AMC, GK i AML, 3*, stokilaši... i nema Boga da ih prođeš, a i kad ih prođeš, ovi moji promaše ceo gol... Taman krenu da pogađaju okvir, golman 3* krene da im brani sve živo, 7 odbrana od 15 u okvir... Ne mogu da verujem da je takva odbrana napravila samo 8 faulova... Pa šta radite vi u Nordeusu tamo jbt, ajde probudite se malo, ne zaseravajte igru više!!!