Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 78
Like Tree66Likes

Thread: Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?

  1. #31
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Zatišje na forumu..
    Ja ne stižem kuckati redovno, ali u TE ulazim svaki dan.

    Do sada sezona dobro ide.

    Promijenili smo ime kluba. Novi naziv je Arsenal Sarajevo.

    S(kupio) sam dovoljno tokena i počastio se novom garniturom:

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-19.01.2016.-garnitura.png

    Što se tiče tabela u takmičenjima, evo trenutnog stanja:

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-19.01.2016.-.jpg

    i

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-19.01.2016.-b.jpg



    U Kupu nevjerovatna uzvratna utakmica i najveća blamaža našeg kluba u ovih 16 sezona.

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-19.01.2016.-c.png
    Last edited by sanhO; 01-20-2016 at 08:50 AM.
    lespa, t11_fan and Shadow like this.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  2. #32
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Zamolio bih nekog od administratora da na podforumu "Galerija timova", promijeni naziv moje teme, tj mog` kluba sa "Torpedo Sarajevo" na "Arsenal Sarajevo (ex. Torpoedo Sarajevo)".
    Unaprijed zahvalan
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  3. #33
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ sanhO

    kul izgleda garnitura. :-)
    i ja imam istu samo mi fali dres u gostima da kompletiram.
    sanhO likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #34
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Radio sam malo statistiku igrača posle dužeg vremena i vidim ovo... U tom trenutku je prvi kiksnuo i izgubio, a ja sam igrao protiv 13. na tabeli... U prethodne 4 utakmice bez primljenog gola, gde su se golman i 3 štopera izređali kao igrači utakmice i bili u jako dobroj formi, odjednom pad, kao da nikad nisu igrali zajedno... Primamo 3 gola od boranije i gubimo 1-3... Danas, u 9. kolu, kao 2. smo igrali protiv 9. na tabeli... I opet je prvi kiksnuo i igrao nerešeno, i opet trol, gde u jednoj izjednačenoj utakmici gubimo 0-3...

    GK Aksongur 8.5 7.6 8.2 7.5 5.7
    DC Milić 6.6 9.6 7.8 7.7 5.8
    DC Sa'adi 6.8 7.0 8.6 7.0 6.1
    DC Needs 7.4 7.5 7.7 8.1 5.6


    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-49.jpg

    Prosto, igra funkcioniše tako da ne da pratiocima da se približe prvom, a prvom da se odlepi od pratilaca...

  5. #35
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pitanja za Nordeus...
    - Zašto moji timovi svaki put moraju da imaju 3 puta više šuteva u okvir, da bi dobili utakmicu tesnim rezultatom, a da imamo 2 puta više šuteva da bi izborili nerešen rezultat...
    - Zašto se svaka izjednačena utakmica, u 99% slučajeva prelomi u korist protivnika...
    - Zašto protivnički golmani brane 90% slobodnjaka koji idu preko živog zida (o penalima da i ne govorim), a pritom moji izvođači slobodnjaka imaju napadačke atribute na nivou 7-8 zvezdica, dok su defanzivni atributi protivničkih golmana na nivou 4-5 zvezdica, neretko i 3 zvezdice... Jednom od njih čak ne pomaže ni specijalnost za slobodnjake... Da ne pominjem da su to najbolji igrači koje imam, u najboljoj formi... A onda se obično desi, da pored skauta koji ima specijalnost, kod protivnika slobodnjake izvodi random igrač (često je to levi bek od 3-4 zvezdice) i pogađa iz prve...
    - Zašto napadači koji imaju 1 na 1 specijalnost imaju mali procenat realizacije u situacijama 1 na 1...
    - Zašto golmani koji imaju 1 na 1 specijalnost imaju mali procenat odbrana u situacijama 1 na 1...
    - Zašto u 100% slučajeva, kad posle uspešnog uklizavanja ili bloka, lopta ponovo dođe do napadača, taj napadač je izgubi...
    - Zašto su napadači toliko trolovani, da se, čak i kad ostatak tima igra fantastično, ne vide na terenu...
    - Zašto su nebulozne formacije, koje bi u realnom fudbalu bile razbijene već na startu utakmice, i dalje, vrlo često, nepremostiva prepreka za regularne formacije, a težite ka tome da ova igra bude realistična...
    - Zašto ocene igrača osciliraju od pukovnika do pokojnika, pa čak i najboljih igrača u timu... Koja je svrha bilo kakve strategije pre utakmice, ako se igra svodi na "stavi 11 najjačih u startnu postavu, pa šta ti Bog da"...
    - Zašto je teže osvojiti trofej, kada imaš jak tim, nego kada imaš slab tim...

    Imam još brdo pitanja, ali nekom drugom prilikom... Nadam se da će se neko iz Nordeusa udostojiti da odgovori i tako pokaže da vam je stalo do "die hard" igrača, koji su nosili ovaj, srpski deo foruma, a koji je uvek imao duplo više postova od engleskog dela foruma...
    t11_fan, sanhO, lespa and 1 others like this.

  6. #36
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ wolf

    Druže, tvoja pitanja su na mestu ali i ti sam znaš odgovore na većinu istih. Oni računaju na to da će većina menadžera igrati 2-3 meseca, trošiti tokene, bataliti je ali će doći novi likovi i tako u krug. Kupovaće se tokeni zbog bidovanja jer je ludilo u pocetnim sezonama i to je njima najvažnije kao što je "t11 fan" više puta pisao ovde o tome.
    Nisu oni računali na to da će menadžeri kao ti ići u sitna crevca i tražiti perfekciju od igrice. Ako i jesu računali, svesni su da će takvih menadžera biti 3-5 % i zabole ih ako takvi menadžeri batale t11. Ti si lepo u svojim postovima pokazao sa neobjašnjivim padom forme ključnih igrača i trol rezultatima ako lider kiksne da i pratioci kiksnu da je igrica nameštena. I sam si svestan da se to radi da bi nezadovoljni menadžeri odmah osvežavali ekipu i naravno trošili tokene jer svi žele trofeje. i mene golman zajebava od početka ove sezone sa ocenama 5-6 i razmišljam se da ga zamenim. Znači, biće trošenja tokena!
    Ja sa glavnim timom igram 20 sezonu a 19 nivo i već nekoliko sezona ne jurim trofeje već uživam u vodjenju ekipe. Zanimljivo mi je samo da igram prvenstvo jer se igra 26 kola za razliku od Kupa i LP-a gde čovek ispadne iz daljeg takmičenja od neke bezvezne ekipe bez ikakvog razloga kao što svi to dobro znate.
    Evo, juče sam u prvenstvu dobio kod kuće jakog protivnika lagano 4:0 a evo danas pripremim ekipu sve kako treba, imam sest skauta on samo jednog i ja izgubim lagano 3:0. Jebiga, prihvatio sam to kao deo cele priče.

    Ali, jednu stvar bi morali da promene a ne bi ugrozilo njihov osnovni cilj profit a to su formacije. I mene nervira kada vidim da prvenstvo osvoji ili završi u prva četiri ekipa koja igra recimo sa 5 u zadnjoj liniji, gore AMC i tri napadaca i jedan DMC. Dakle, maltene niko na sredini terena a odlična sezona. E to priznajem mi stvarno ide na živce. I to po meni mogu da promene bez nekih posledica po popularnost igrice.
    Dakle, još jednom tvoja pitanja su odlična ali boli njih uvo da razvijaju igricu toliko detaljno. Ili prihvati igricu kakva jeste sa svim svojim slabostima ili je batali.
    Ako sam te uvredio na bilo koji način ovim postom unapred se izvinjavam.

    Pozdrav druže.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #37
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    TE je u principu igra koja prestane bit zanimljiva čim ju shvatiš.
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  8. #38
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    P*****m vam se u fudbalsku logiku...

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-51.jpg
    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-52.jpg
    lespa likes this.

  9. #39
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kao što već rekoh u prethodnom postu, p*****m vam se u fudbalsku logiku...

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-53.jpg
    lespa and FC Pk TopEl Milan like this.

  10. #40
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pa j**o vas otac onaj nenormalni, pa da l' je vama ovo normalno i realno!!! Pa dokle više sa trolovanjem!!! Sa igračem manje, igrač sa 3* (4. dobio odmah posle utakmice) 3 puta da prej**e štopera skauta i da imaju skoro isti broj šansi!!! Pa koje su vam to glupe fore!!! Konstantno primam minimum 3 gola sa igračem više, pa u kom to j***nom univerzumu postoji??? Odbrana koja nije primila gol na 12 od 20 utakmica, odjednom prima 3 gola sa igračem više na terenu!!!

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-61.jpg
    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-62.png
    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-63.jpg
    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-64.jpg

    Miloše, prenesi im tamo da sam ih ispljuvao najgore, nemoj ništa da im prećutiš... Dve godine igram ovo sranje i dve godine se samo menja nagore, nikako nabolje... Je l' ima iko normalan tamo, u tom Nordeusu???
    FC Pk TopEl Milan likes this.

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast