Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 78
Like Tree66Likes

Thread: Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?

  1. #51
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Bravo!!! Očekivan nastavak lakrdije u kupu, posle 3-3 u prvoj utakmici, sa igračem više 86 minuta...

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-74.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  2. #52
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Strašno!!! Juče dobijem prvog 3-2 i priđem mu na 3 boda, a danas od 11. na tabeli izgubim 5-1!!! Teško trolovanje kompletne odbrane, niko ocena preko 6, skaut štoper 4.7... A da ne pričam o trolovanju najboljeg igrača, za to me poljubite u dupe...

    Sezona 75 - 10.Januar - Kako vam ide?-90.png

    I još mi gol glavom daje štoper visok 168 cm... I za to me poljubite u dupe, dvaput, jer mi je dao gol glavom i u prvom kolu... Jedina dva gola koja je dao ove sezone!!!
    Last edited by Steppenwolf; 01-25-2016 at 04:07 PM.

  3. #53
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Jučer sam dobio sa Celticom 1. utakmicu KO faze natjecanja LP sa 4-0 kod kuće
    Ex top eleven player


  4. #54
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Neki dan gledam i nevjerujem. Pratim ja utakmicu, prati i protivnicki menadžer. Poveo sam 1:0 i sredinom drugog poluvremena se protivniku ozlijedi golman i kako nije napravio ni jednu izmjenu očekujem da to menadžer odradi, ali ništa. Nije čak ni zamijenio tog ozlijedjenog golmana sa nekim igračem sa terena, ali meni u komentarima piše kako njegov centralni stoper skreće loptu vrhovima prstiju u korner... PRAVO GLUPO, pa zar ne bi trebao to biti penal i direktan crveni ako nije taj stoper stavljen na poziciju golmana (nazalost slucajno sam obrisao tu sliku inace postavio bih je ovdje).

  5. #55
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2
    Pozz postovane kolege...

    Interesuje me da li je moguce u Srbiji izvrsiti uplatu tokena preko mobilnog? Vidim da opcija postoji ali ocigledno negde gresim posto nikako da mi uspe. Ako neko zna tacan postupak molio bih da podeli samnom svoje znanje vezano za to...

    Unapred zahvalan...Drug Jokic

  6. #56
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Milovan Jokic View Post
    Pozz postovane kolege...

    Interesuje me da li je moguce u Srbiji izvrsiti uplatu tokena preko mobilnog? Vidim da opcija postoji ali ocigledno negde gresim posto nikako da mi uspe. Ako neko zna tacan postupak molio bih da podeli samnom svoje znanje vezano za to...

    Unapred zahvalan...Drug Jokic
    Mozes preko Q Vouchera... Kupiš vaučer i ukucaš kod preko telefona... Znam da mogu da se kupe na NIS Petrol pumpama...

    http://www.qvoucher.rs/maps/gde-kupiti-qvoucher.php

  7. #57
    Newbie bradati bradonja's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Mozes preko Q Vouchera... Kupiš vaučer i ukucaš kod preko telefona... Znam da mogu da se kupe na NIS Petrol pumpama...

    http://www.qvoucher.rs/maps/gde-kupiti-qvoucher.php
    Na NIS pumpama ne moze vise.Pokusavao sam ja na dve,tri to da odradim,ali ni na jednoj nisam uspeo,jer im server nije radio,a kako od njih nisam mogao da dobijem nikakve informacije,jer su oni sposobni samo da drze crevo i pumpaju ,morao sam da kontaktiram Q Voucher,gde su mi ljudi sve lepo objasnili.Evo maila koji su mi poslali:

    Postovani, obavestavamo Vas da smo usled promena Zakona o platnom prometu, bili prinudjeni da iskljucimo servis za uplate dopuna za Q voucher, tako da uplate direktno na nasim uplatnim mestima , medju kojima je i NIS pumpa nisu moguce.

    Da bi smo uplatu koju ste uplatili putem uplatnice imali na izvodu, potrebno je da prodje proknjizenje. A to je najcesce 24h do 48h.


    Inace,ja sam upaltio skoro preko poste onaj od 770,00 i provizija je bila 45,00 .Za banke sto se tice provizija,nisam siguran,ali to zavisi od banke do banke.

    Izvinjavam se sto ovde pisem jer nije tema vezana za tokene,ali samo da dam odgovor na predhodni post.Da ljudi znaju.

    Quote Originally Posted by Milovan Jokic View Post
    Pozz postovane kolege...

    Interesuje me da li je moguce u Srbiji izvrsiti uplatu tokena preko mobilnog? Vidim da opcija postoji ali ocigledno negde gresim posto nikako da mi uspe. Ako neko zna tacan postupak molio bih da podeli samnom svoje znanje vezano za to...

    Unapred zahvalan...Drug Jokic
    Evo ti linka,covek je sve lepo objasnio.Mada je mnogo bolje i isplatljivije preko Q voucher-a

    http://forum.topeleven.com/tutorijal...-telefona.html
    Last edited by bradati bradonja; 01-27-2016 at 10:26 AM.

  8. #58
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Poljubite me u dupe za još jedan trol poraz od 11. na tabeli (3 šuta u okvir, 2 gola)...
    Poljubite me u dupe zato što igrači or 3 i 4 zvezdice prolaze kroz moje skaute kao kroz sir...
    Poljubite me u dupe zato što je najbolji igrač u Ligi ponovo trolovan od strane igrača od 3 zvezdice...
    Poljubite me u dupe za 118 potrošenih crvenih kofera za 18 dana...

  9. #59
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kakva je ovo glupost od igre postala, strašno... Onoliko nebuloza, što je nekad moglo da se skupi za celu sezonu, sada strpate u svaku utakmicu... Ne zna se da li je gore kad gubim ili kad dobijam...

  10. #60
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Wolf
    Tebi treba dati neki orden,koliko te troluje a ti jos igras,svaka cast!

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast